Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ste tudi vi zadeli 15.000€?!?

Ste tudi vi zadeli 15.000€?!?

Joj kako sem se nasmejala vašim komentarjem!

Ampak drage moje damice jaz sem na isti dan od istega podjetja prejela dve enaki kuverti in v vsaki je bilo napisano, da sem edina nagrajenka. Sva se s hčerko smejale eno uro – seveda pogoj je da naročiš njihov izdelek.

Pred leti je imel Tomark enako foro, zadeli ste toliko in toliko, čez nekaj časa pa spet – no jaz sem te zneske in obvestila shranila, pa ko sem jih imela vrh glave sem samo napisala datum, znesek in številko nagrade, zdraven pa pripisala, da mi naj najprej vse te zneske na moj osebni račun nakažejo, potem pa jih bom na vse pretege samo hvalila. Nič od tega ni bilo – le pošte od njih ne dobivam več.

Vrzite dame moje to v smeti.

Jaz imam isto pošto in napisala sem po internetni pošti gospej za stike z javnostjo Zorica in mi je odgovorila, da na hrbtni strani letaka z ogrlico piše, da bo žrebanje 28.01.2014. Poslala sem ji tudi kopijo mojega čeka in še nisem dobila odgovora za razlago dobili ste ali sodelovali boste v žrebanju. Očitno ne najde leksikona za tako razlago. Pošiljam vam njeno internetno pošto pa jo malo tudi vi bombardirajte, boste videli na odziv. Naslov: ideal.servis@gmail.com.

TUDI JAZ SEM PREJEMNIK 17.000€, ČAKAM ŠE SAMO ZADNJO NAROČENO POŠILJKO, POTEM JE DENAR MOJ!??? GROZA, ČE TO RES DRŽI KAR PIŠETE NA FORUMU , IN RES JE, SEM PREVERILA IMENA NAGRAJENCEV – KAKO ZAVAJAJO REVEŽE, KO ŽE ITAK ZA VSAKDANJE ŽIVLJENJE NIMAJO-MO DOVOLJ IN SE NAIVNO OPRIJEMAMO VSAKE BILJKE. NEVERJETNO KAJ TI STVORI POVZROČAJO LJUDEM, DA NAGRABIJO ČIM VEČ ZA SVOJE DOBRO – TUDI PREKO TRUPEL, BREZ KANČKA SLABE VESTI! SAMO HUDO ŽALOSTNA SEM LAHKO, DA SE TO SPLOH LAHKO DOGAJA V NAŠI SLOVENIJI , PA VAM NI TO ŽE NA SPLOŠNO ZNANO PRI NAS?????! IN DA SEM TUDI JAZ NASEDLA…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GROZA.

no zej pa bi še jas neke povedala o tem…..kot vi vsi je tudi moja mama to dobila domov ker pa nimamo nite za normalno preživetje je seveda ko je videla da je “dobitnik” velike nagradne igre čisto bila srečna mislila je da se ji je vsaj enkrat nasmejala sreča. seveda mene ni bilo doma ko prijem domov pa mi veselo in na dolgo razlaga kako je dobila “veliko denarno nagrado” mi vse lepo razloži da še je le morala naročiti eno malo kremico ki bo za njo dala 25 evrov…..potem pa jas seveda dobra duša ji podrem vse upe in ji povem da ste moke nebo kruha….boga ženska pa se je gnala da bi še spravla teh 25 evrov skup….nebom pozabila ko mi je rekla glej nana pa se mi je le nasmehnila sreča, večjega reveža neso mogli izbrati…..jajajaja šla bi ta pa bi jih nahrulila kak sem vejka pa široka…..naj jih bo sram….

Tudi jaz sem zadela 17000E, prvo nagrado,2 nagrado Novak Andreja, 3 ,Horvat Janez, 4 Belec Mira, 5 Urankar Marjan

Danica Pogačnik izjavljam, da sem edina prava dobitnica prve (1) nagrade 17000 evrov in da so vse prej naštete lažne, saj imam edina jaz doma potrdilo da sem zadela prvo nagrado.Zato ne nasedajte lažnim pisarijam tukaj gor.
zdaj pa mir!

tudi mi v kopru na markovcu smo dobili 17.000€ jupi hiiiii nategovanje lani pa 15.000€

Danes, 14. marca 2013 se je začel drugi krog podeljevanja 17. tisočakov Ideal Servisa. A je še več kandidatov?!

Danes, 14. marca 2013 se je začel drugi krog podeljevanja 17. tisočakov. Še komu?

Tudi jaz sem dobila dve kuverti. Na eni je bil najprej priimek nato ime, na drugi pa ime nato priimek.Kot da sem jaz v dveh osebah. Zelo me pa moti to, da sem jim že lansko leto napisala in poslala dopis, da ne želim več prejemati njihovih ponudb, pa nič od tega. Še kar naprej pošiljajo. Nato sem zbirala njihovo pošto in jim vso skupaj poslala nazaj v eni kuverti in spet napisala ,da ne želim več prejemati teh zadev, pa da samo zavajajo ljudi. Pa spet v nabiralniku tokrat dve pošiljki. NORO.
Ima kdo nasvet kako se jih rešit?
lp in hvala ker sočustvujete z mano

Danes sem dobila kuverto IDEAL servisa in v njej obvestilo,da sem dobitnica glavne nagrade 17000ev.Mam pa srečo,ker sem v januarju dobila enako obvestilo tudi za 17000…..lepe cifre,ni kaj….delajo budale iz nas.Sploh pa ne vem,da sem kdaj kaj kupila od njih. Ni važno,glavno daje nagrada..hahahahahahaha bedarija.


Pa bi morala najprej nekaj kupiti in izpolniti tiste pogoje za nagrado, In če ne bi dobila nagrade, bi potem lahko rekla, da delajo budale iz nas. 🙂

Če moraš nekaj kupiti, da “dobiš” nagrado, potem je nateg. Če ti ni treba ničesar kupiti, je morda tudi nateg, ampak te vsaj nič ne stane.

Razmisli.

Ponavadi dobitniki nagrad dobijo kratko sporočilo, da je nagrada njihova in kje jo lahko dvignejo. Če je sporočilo, ki je prišlo k tebi, ena velika reklama za njihove izdelke, je to nateg.

banda pokvarena-VRZIMO IH VUN !!!!!!!!!!!!

Moja mami je danes dobila pošto kao da je zmagala v nagradni igri in da je zadela 17.000 e, da jih dobi mora naročiti en izdelek. Zanima me če je še kdo dobil tako pošto?

edini “realni” dobitek imamo na Statističnem zavodu.
Država se je do sedaj v imenu vsakega zapufala za cc 20.000€/ osebo.

brez pisnega obvestila.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz sem tuid danes dobila pošto, kjer piše, da sem dobila 17000 evrov…Zakon 😉 Gremo vsi na enkrat pred njihova vrata, ker nam bo tale denar prišel krvavo prav XD

Tudi midva sva se danes “razveselila dobitka” 17000 eur.

na kratko:
http://www.delo.si/novice/kronika/pazite-se-ideal-servisa-in-podobnih-prevarantov-ter-njihovih-laznih-nagrad.html

Že to je čudno, da glavni nagrajenec dobi vse na navadnem natisnjenem papirju, ki je očitno izdan v miljavžent kopijah….

ZA PRIJAVIT TRŽNI INŠPEKCIJI!!!

P.s. še izpisek iz AJPESA – gre za firmo, ki je v lasti tujih firm in v 1% nekega znanega nateguna Patricka Meunierja.

DRUŽBENIKI

zap. št. družbenika: 741071
identifikacijska številka: 54344816 – pravna oseba ni vpisana v PRS
firma: ASAP INVEST S.A.
Naslov: 25B, BOULEVARD ROYAL, 2449 LUKSEMBURG, LUKSEMBURG
vrsta odgovornosti za obveznosti družbe: ne odgovarja
datum vstopa: 25.05.2005

zap. št. družbenika: 741072
identifikacijska številka: davčna številka – podatek ni javen
osebno ime: MEUNIER PATRICK, RENE, GEORGES
Naslov: 5 RUE DE L ECOLE, 4394 PONTPIERRE, LUKSEMBURG
vrsta odgovornosti za obveznosti družbe: ne odgovarja
datum vstopa: 25.05.2005

POSLOVNI DELEŽI

zap. št. deleža: 49274
osnovni vložek: 8.675,37 EUR
delež v odstotku ali ulomku: 99,0000%
imetniki: zap.št. družbenika 741071, ASAP INVEST S.A.

zap. št. deleža: 49275
osnovni vložek: 87,63 EUR
delež v odstotku ali ulomku: 1,0000%
imetniki: zap.št. družbenika 741072, MEUNIER PATRICK, RENE, GEORGES

jaz sem danes dobil da sem edini dobitnik nagrade 17.000€ 😀 Ideal Servis

Moj tast. že več kot tri leta pokojni je tudi dobitnik 10.000 eur

No dragi ljudje, tudi letos se dogaja ista pesem.

Včeraj sem dobila pošto, da sem prejemnik 1. nagrade v znesku 10.000 €. Seveda, če kupim vsaj en njihov izdelek in v roku 12 dni pošljem “uradno potrdilo o dobitku”.

Potem pa piše v skladu s splošnimi pogoji bla,bla,bla… A splošnih pogojev nikjer zapisanih!

Se je komu zgodilo isto?

LP

Tudi jaz dobim to sr..e, skor vsak mesec, same nagrade, 10,000, 15,000, ze kar neki casa….ampak nikakor, da to pride na tr…he he..

TAKIH DOBITNIKOV NAS JE NA STOTINE, TO JE PODJETJE KI ZAVAJA KUPCE S TAKIMI GOLJUFIJAMI, DA PONUJA LAŽNE DOBITKE, BODITE POZORNI ZDAJ SO SE PREIMENOVALI V SERVIS VIZIJE Z SEDEŽEM V MURSKI SOBOTI IN NADALJUJEJO S SVOJIMI LAŽNIMI OBLJUBAMI.

HAHAHAAHAH kako ste naivni, kar naj vas brijejo 🙂 🙂 res vam manjka common sense-a, da sploh pomislite, da je to res.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close