Ste tudi vi zadeli 15.000€?!?
vsi skupaj ki smo dobili nagrado 15000e, bi se morali zbrati in najeti advokata. Tudi jaz sem prebral natančno vse kar piše pa tudi vsak normalen sodnik bi odločil v našo korist in na sodišču bi zmagali 100%. Že slaba reklama ker bi pisalo v vsakem časopisu da jih tožimo bi jim tako škodovala da bi izgubili še tisto malo kupcev ki imajo. Tako da verjamem, da bi se zmenili z nami še preden bi prišli do sodišča.
Če ne drugo si ne bi upali nikoli več zafrkavat ljudi na ta način. Premislite!!
Ha, jaz sem pa drugačna srečnica -meni ni treba naročiti nič, pa grem za en teden (al clo deset dni, moram še enkrat pogledat) na sanjske počitnice, kosilo, kamor lahko pripeljem še nekaj ljudi (seveda zakonca obvezno – kaj sedaj, ko ga nimam?), pa še v žrebanje za en fenomenalen mercedes sem prišla v igro…..vidite, gorenjce so že pogruntali in vedo, da kupili itak ne bomo nič…nam pa res dajo vse zastonj:)))
Forum je zaprt za komentiranje.