Starši in seks
Ste že kdaj zalotili svoje starše med seksom? Js se spomnim, da enkrat zvečer nisem mogla zaspat, zato sem šla do spalnice od staršev. Ker sm slišala vzdihljaje, sm počasi odprla vrata in me je to, kar sm videla ful šokiralo. Staršem seveda tega nisem nikoli povedala, sem bila pa naslednji dan zelo jezna in se z njiimi nisem pogovarjala.
videl, preživel… seks je pač naraven proces verjamem pa da je za nekatere travmatično če vidijo na kakšen “grd” način so bili ustvarjeni.
Za starša se ne spomnim… ko sta bla pa ločena je blo pa tko – najprej sm mamo dobla z unim norcom, v isti sobi smo spali, kr smo začasno bli v garsonjeri 🙂 Bla sm FUL jezna, kr sm hotla spat, pa sta me motla, mislim da se kr dolgo nism pogovarjala z njima , no, z njim se itak nikol nism, z njo pa po tistem ne.
Pr fotri je blo pa tk, da sm mogla mim njegove sobe, da sm šla na wc. In je pač mel eno pr seb, pa sm hotla it na čik vn, kr on “ni vedu” da kadim. Pa sm si ga iz jeze užgala, sm misla, da bo neho, da me bo prišu nadret pa hudič ni htel :D:D Naslednjič sm ga pa dobla pred 3, 4imi leti… pa mi je šel tk na živce, da sm se jokat začela. In pol on men, da more mene vsak dan poslušat, js pa njega 1x na leto, pa tečnarim.
Ful mi je UGABNO, da starši seksajo, ko so otroci doma. FUJ FEJ BLEK IW… Če bom kdaj to naredla, upam, da mi otrok svoje pove v faco, da mi ne bo nikdar več kej taga prišlo SPLOH na misel.
Potem starši lahko seksajo pod svojo lastno težko prisluženo streho samo takrat, ko se mladina izvoli ven spokat? :)))))
A to te mora vsak dan poslušat, ko “si jo drmaš” ali pa ko imaš fanta pri sebi na obisku?[/quote]
Ej sm bla več vzunaj k pa doma, tk da ne vem ka je glih problem seksat, ko nism doma…
Fant je pr nama živel, zato je vrjetno poslušal… ampak ko sm js njega čula, tud s fantom nism več, če je bil fotr doma!
Men je pa res vseen, kak vi seksate… js za sebe vem, da ne bi delala to svojim otrokom kr vem kak je… žal nism ena izmed tistih potrebnic k vas vrjetno rajca fuk od svojih staršev :S
Bi rekla da si si bila sama kriva, ker nisi spala, takrat ko bi se moralo spati. Midva sexava ponoči, ko oba zaspita, vrata obeh sob so zaprta.
Poleg tega sva otroke učila da če so vrata zaprta lahko potrka, oziroma nenapovedano se pač ne uletava ne v spalnico, ne v WC. meni se to zdi orav da se jih od malega nauči, da imaš lahko tudi ti svojo zasebnost.
OK, tisto zgoraj da si sama bila kriva sem napisala malo v hecu, mislim da bi zdaj lahko že prerasla te travme, saj sama tudi to počneš. Pa to ja ni nič grdega, če se dva ljubita.Mislim, eni ste mi tak zavrti, da se mi kar smilite.
So še mnogo hujše stvari v življenju, mi lahk verjameš.
Forum je zaprt za komentiranje.