Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek STAROST

STAROST

A je merilo za mladost otročjost in nesamostojnost?[/quote]

Neposredno ne. Odraža pa tudi to določen življenjski slog, ki vpliva na to kako hitro nekdo odraste, se postara itd. Tudi stres in skrbi človeka postarajo. 🙂

Prestar si za:
– prvo službo
– izgubo nedolžnosti
– iskanje smisla življenja
– prvi obisk gledališke igro
– bratca/sestrico
– itd.

Relativno mlad si za:
– resno zvezo
– ustvarjanje družine
– delanje na karieri
– itd.

Ne glede na čas, starost se lahko zabavaš:).

Skratka za stvari, ki jih ženske rabite od njega, ne?

Bog ne daj, da bi kaj bluzil po svoje, treba ga je dat v kalupe. Za kaj za vraga bi bil pri 31 prestar za iskanje smisla življenja?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz sem bila kar iskrena. Se pa tudi brez testov zavedam, da ohranjam dobro kondicijo tudi zaradi tega ker ne pijem in ne kadim. V bistvu so mi to nedolgo nazaj potrdila tudi različna zdravniška testiranja. Še v svojem najbolj “jadnem” stanju sem imela več kisika v krvi in bolj prehidana pljuča kot bolničar, ki se je z mano moral ukvarjati. 🙂

Skratka za stvari, ki jih ženske rabite od njega, ne?

Bog ne daj, da bi kaj bluzil po svoje, treba ga je dat v kalupe. Za kaj za vraga bi bil pri 31 prestar za iskanje smisla življenja?[/quote]

Vse ženske si vrgel v en predal. To o čemer pišem, si želi večina populacije. Kaj komu uspe oz. za kaj se odloči, je pa stvar posameznika. V kalupu si ti že ves čas, ne čutiš tega? Čisto si ohromljen od sovraštva do ženskega spola.
Nikoli nisi prestar za iskanje smisla življenja…se strinjam. Ampak po drugi strani je fajn, če pri teh letih veš, kaj počneš in kaj pričakuješ od lajfa. To so stvari, ki jih predeluješ od najstniških let do konca adolescence. Potem nečemu slediš in sproti prilagajaš, če opaziš, da so se cilji spremenili. Ampak vrednote se izoblikujejo tekom odraščanja. Da bi jih nekdo kar na horuk zamenjal v celoti…bi se mu moralo res neki hudega zgodit…tako kot tebi, recimo:).

učiteljica vpraša: kateri čas je to: “poročila se bom”
Janezek: “skrajni”

tega pa si ti, Zlata ribica — zamudila ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz sem bila kar iskrena. Se pa tudi brez testov zavedam, da ohranjam dobro kondicijo tudi zaradi tega ker ne pijem in ne kadim. V bistvu so mi to nedolgo nazaj potrdila tudi različna zdravniška testiranja. Še v svojem najbolj “jadnem” stanju sem imela več kisika v krvi in bolj prehidana pljuča kot bolničar, ki se je z mano moral ukvarjati. :)[/quote]

Ma dobro poznam enega ki ne pije in ne kadi pa ma 40 kil preveč …. ni glih to razlog (vsaj ne izključno9 je pa definitivno veliko….

jaz tudi nikdar nisem kadil, dobro pili smo kar nekaj med 17-22… zdaj pa občasno ene 4-6x na leto res spijem ene 6+ pivičk pa morda 1x na leto žganjare (običajno za novo leto ali ”halloween”) pa še tu in tam pivo ali 2…. Se prav vidi da ne nesem več tolko kot nekoč 😀

pač alkohol in tobak ni dovolj da zdravo živiš… mislim da je mogoče celo bolj kot alkohol pomembno da omejiš vnos sladkorja soli in prenasičenih maščob! če ti to troje uspe lahko tudi kako pivo ali žganje spiješ pa se nebo dolgoročno poznalo….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

učiteljica vpraša: kateri čas je to: “poročila se bom”
Janezek: “skrajni”
[/quote]

AHAHAHAHAHAHAHAHA ej tale pa zmaga 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Jaz sem bila kar iskrena. Se pa tudi brez testov zavedam, da ohranjam dobro kondicijo tudi zaradi tega ker ne pijem in ne kadim. V bistvu so mi to nedolgo nazaj potrdila tudi različna zdravniška testiranja. Še v svojem najbolj “jadnem” stanju sem imela več kisika v krvi in bolj prehidana pljuča kot bolničar, ki se je z mano moral ukvarjati. :)[/quote]

Ma dobro poznam enega ki ne pije in ne kadi pa ma 40 kil preveč …. ni glih to razlog (vsaj ne izključno9 je pa definitivno veliko….

jaz tudi nikdar nisem kadil, dobro pili smo kar nekaj med 17-22… zdaj pa občasno ene 4-6x na leto res spijem ene 6+ pivičk pa morda 1x na leto žganjare (običajno za novo leto ali ”halloween”) pa še tu in tam pivo ali 2…. Se prav vidi da ne nesem več tolko kot nekoč 😀

pač alkohol in tobak ni dovolj da zdravo živiš… mislim da je mogoče celo bolj kot alkohol pomembno da omejiš vnos sladkorja soli in prenasičenih maščob! če ti to troje uspe lahko tudi kako pivo ali žganje spiješ pa se nebo dolgoročno poznalo….[/quote]

Ja, se strinjam. Sem pač izhajala iz svojega primera. Pri moji poškodbi je bilo ključnega pomena pri okrevanju, da nisem kadilka.

In zato si mora nujno tudi on?

Kakšno sovraštvo do ženskega spola? Smeh.

Smešno mi je, ko modelu pri 31 “ponujaš” same take solucije, ki so seveda interesantne predvsem za vas ženske. Družina, zveza, kariera…Kje piše, da si on teh stvari sploh želi? Bi si jih moral, d abo pač ocenjen za primernega kandidata? Kaj pa če sploh ne želi biti primeren kandidat preračunljivkam?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

In zato si mora nujno tudi on?

Kakšno sovraštvo do ženskega spola? Smeh.

Smešno mi je, ko modelu pri 31 “ponujaš” same take solucije, ki so seveda interesantne predvsem za vas ženske. Družina, zveza, kariera…Kje piše, da si on teh stvari sploh želi? Bi si jih moral, d abo pač ocenjen za primernega kandidata? Kaj pa če sploh ne želi biti primeren kandidat preračunljivkam?[/quote]

Saj je napisala tudi, da se lahko zabava. To lahko razumeš tudi tako, da je dovolj mlad, da mu ni teba še hitete v resno zvezo in ustvarjanje družine. 🙂

In zato si mora nujno tudi on?

Kakšno sovraštvo do ženskega spola? Smeh.

Smešno mi je, ko modelu pri 31 “ponujaš” same take solucije, ki so seveda interesantne predvsem za vas ženske. Družina, zveza, kariera…Kje piše, da si on teh stvari sploh želi? Bi si jih moral, d abo pač ocenjen za primernega kandidata? Kaj pa če sploh ne želi biti primeren kandidat preračunljivkam?[/quote]
in kot navaden Pajkec čaka svojo Črno vdovo, da ga oreši tuzemskosti ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

In zato si mora nujno tudi on?

Kakšno sovraštvo do ženskega spola? Smeh.

Smešno mi je, ko modelu pri 31 “ponujaš” same take solucije, ki so seveda interesantne predvsem za vas ženske. Družina, zveza, kariera…Kje piše, da si on teh stvari sploh želi? Bi si jih moral, d abo pač ocenjen za primernega kandidata? Kaj pa če sploh ne želi biti primeren kandidat preračunljivkam?[/quote]

Komu kaj ponujam? Spraševal je za svojo starost. In sem mu podala svoje primere. Pojma nimam kdo je on, tudi ni pomembno.
Kakšne preračunljivke? Vidiš, to je tvoje mnenje o ženskah. Priznaj si že, da jih v globini svoje duše sovražiš, ker ti do sedaj niso morale, zmogle dati tega, kar bi si želel. In zdaj bluziš in si piker s svojimi opazkami. Nism ti jst kriva.

In zato si mora nujno tudi on?

Kakšno sovraštvo do ženskega spola? Smeh.

Smešno mi je, ko modelu pri 31 “ponujaš” same take solucije, ki so seveda interesantne predvsem za vas ženske. Družina, zveza, kariera…Kje piše, da si on teh stvari sploh želi? Bi si jih moral, d abo pač ocenjen za primernega kandidata? Kaj pa če sploh ne želi biti primeren kandidat preračunljivkam?[/quote]

Saj je napisala tudi, da se lahko zabava. To lahko razumeš tudi tako, da je dovolj mlad, da mu ni teba še hitete v resno zvezo in ustvarjanje družine. :)[/quote]

Tako je. Ampak Spider ne bi bil Spider, če ne bi gledal s cinizmom v očeh.


ti si bila že zaplojena prestara za karkoli

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Seveda take “tipične”, ukalupljene, češ bodi tak pa tak…pa boš za ožent…zeeeh..kot da je spraševal po tem..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz sem bila kar iskrena. Se pa tudi brez testov zavedam, da ohranjam dobro kondicijo tudi zaradi tega ker ne pijem in ne kadim. V bistvu so mi to nedolgo nazaj potrdila tudi različna zdravniška testiranja. Še v svojem najbolj “jadnem” stanju sem imela več kisika v krvi in bolj prehidana pljuča kot bolničar, ki se je z mano moral ukvarjati. :)[/quote]

Najbolj reaktiven je kisik, torej čim manj dihati, kot želva, če bi rada dolgo živela in dobro izgledala. 😀
Po moje genetika igra 80% vpliv na človeka, DNK je pač naš programček, ki določa na milijarde parametrov. Če pogledamo razne starostnike, ki so tam čez 90, so se takrat rekreirali, jedli samo solate itd., ne pili alkohola? ne…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Seveda take “tipične”, ukalupljene, češ bodi tak pa tak…pa boš za ožent…zeeeh..kot da je spraševal po tem..[/quote]

Tebe očitno duši vse, kar napišem. Saj vemo, da si ti za druge kalupe. Vsak naj najde tistega, ki mu ustreza. Samo ne govori, kako si svoboden, ker nisi.

Poanta naj bi bila? Ti si želiš živeti 90 let? Jaz ne. raje 70 na polno, ali še manj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Poanta naj bi bila? Ti si želiš živeti 90 let? Jaz ne. raje 70 na polno, ali še manj.[/quote]

+1

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Jaz sem bila kar iskrena. Se pa tudi brez testov zavedam, da ohranjam dobro kondicijo tudi zaradi tega ker ne pijem in ne kadim. V bistvu so mi to nedolgo nazaj potrdila tudi različna zdravniška testiranja. Še v svojem najbolj “jadnem” stanju sem imela več kisika v krvi in bolj prehidana pljuča kot bolničar, ki se je z mano moral ukvarjati. :)[/quote]

Najbolj reaktiven je kisik, torej čim manj dihati, kot želva, če bi rada dolgo živela in dobro izgledala. 😀
Po moje genetika igra 80% vpliv na človeka, DNK je pač naš programček, ki določa na milijarde parametrov. Če pogledamo razne starostnike, ki so tam čez 90, so se takrat rekreirali, jedli samo solate itd., ne pili alkohola? ne…[/quote]

Obema… jaz kadim in nimam pojma o tem kisiku in … počutim se odlično 😀
Najbrž je res kriva genetika, moja babica je kadila, pa prababica tudi… jah ona je še poker špilala :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


No, zdaj si se pa zlagal. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


No, zdaj si se pa zlagal. ;)[/quote]

Aja kak že?

Definitivno me briga če se nekdo izmišljuje kaj sem in kaj delam… Če pa si ti al pa neka ženska tu gori misli da sem grd al pa da mam 342 kil al pa da sem mamin sinček al pa karkoli drugega me pa res ne prizadane 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Najbolj reaktiven je kisik, torej čim manj dihati, kot želva, če bi rada dolgo živela in dobro izgledala. 😀
Po moje genetika igra 80% vpliv na človeka, DNK je pač naš programček, ki določa na milijarde parametrov. Če pogledamo razne starostnike, ki so tam čez 90, so se takrat rekreirali, jedli samo solate itd., ne pili alkohola? ne…[/quote]

Obema… jaz kadim in nimam pojma o tem kisiku in … počutim se odlično 😀
Najbrž je res kriva genetika, moja babica je kadila, pa prababica tudi… jah ona je še poker špilala :)))[/quote]

Mah, Bikinko boš preživela, čeprav si starejša, kadiš, piješ, ješ masten krompirček z majonezo, seksaš samo 1x tedensko…. ! 😀 hahaha :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

20-25 letniki imajo večinoma prazne žepe, posledično za svoje vrstnice niso kaj prida zanimivi.

Za moškega je korist glede starosti čez palec vsaj 10 let gor.[/quote]

Torej že najstnice gledajo samo na keš? Čiste preračunljivke? hah 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close