Srečne veze internetnikov
Srečen si lahko tudi v ljubezni na daljavo, saj poznamo stari rek..manj se vidita rajši se imata. Uživata, ko sta skupaj, pa magari se videla samo enkrat na teden….Sicer pa sam svoj prosti čas veliko raje preživljam v naravi, na biciklu, v vodi, v hribih kot pa za računalnikom…ga imam že v službi čez glavo dovolj..zato včasih smuknem tudi na MON in napišem kaj slaboumnega…:)
Ja mislim da je tu razlika in ni sporno prižiganje pcja ker za pcjem lahko delaš še kaj drugega. Aerobika je rekreacija oz res preživljanje prostega časa, kje pa je rečeno, da morata partnerja čučati cel čas skupaj..pri pisanju na take forume pa gre za beg nekam od nekod, gre za namišljeno življenje med nekimi namišljenimi liki, ki je vprašanje če so sploh po spolu in letih to, za kar se imajo, in ko študiraš o njih, “če in koliko imajo prav in kakšni da so v realnem življenju” gre za isto kot pri vsaki nekemični odvisnosti, podobno deloholizem, zasvojenost z igrami na srečo, pornografijo, igricami, realnimi odnosi z drugimi (družinskimi člani)…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kar nekaj uspešnih vez poznam, kjer se partnerja dobivata, ko jima to paše.
Ali je to izlet, ali samo, ko bi se dol dala, pa tako ali tako ni naš problem.
Sicer pa blodita po PC brozgi!
Mene samo zanima v čem je problem, če dvema to paše!?!?
sej ni “problem” … Pajkec je eno srečal, za katero si je domišljal, da bi ona pa lahko vsaj malo pomislila, če bi morda razmislila o tem, da bi ji bil pa on vsaj toliko všeč, da bi ga prašala za nick na MON_u ☺
skratla “ljubav je u vazduhu” — emmm … na netu ☺
Ja mislim da je tu razlika in ni sporno prižiganje pcja ker za pcjem lahko delaš še kaj drugega. Aerobika je rekreacija oz res preživljanje prostega časa, kje pa je rečeno, da morata partnerja čučati cel čas skupaj..pri pisanju na take forume pa gre za beg nekam od nekod, gre za namišljeno življenje med nekimi namišljenimi liki, ki je vprašanje če so sploh po spolu in letih to, za kar se imajo, in ko študiraš o njih, “če in koliko imajo prav in kakšni da so v realnem življenju” gre za isto kot pri vsaki nekemični odvisnosti, podobno deloholizem, zasvojenost z igrami na srečo, pornografijo, igricami, realnimi odnosi z drugimi (družinskimi člani)…[/quote]
Ti govoriš o obliki zasvojenosti, kjer je oseba prepletena z drugimi virtualnimi osebami. Ko se tvoje življenje začne gibati le znotraj virtualnega sveta in zanemarjaš realnega. Ko načne tvoj bioritem, zdravje in postajaš čustvena razvalina. Ampak katenjka nooo…ni vsako palamudenje na forumu že takšen ekstrem.
Ja mislim da je tu razlika in ni sporno prižiganje pcja ker za pcjem lahko delaš še kaj drugega. Aerobika je rekreacija oz res preživljanje prostega časa, kje pa je rečeno, da morata partnerja čučati cel čas skupaj..pri pisanju na take forume pa gre za beg nekam od nekod, gre za namišljeno življenje med nekimi namišljenimi liki, ki je vprašanje če so sploh po spolu in letih to, za kar se imajo, in ko študiraš o njih, “če in koliko imajo prav in kakšni da so v realnem življenju” gre za isto kot pri vsaki nekemični odvisnosti, podobno deloholizem, zasvojenost z igrami na srečo, pornografijo, igricami, realnimi odnosi z drugimi (družinskimi člani)…[/quote]
Ti govoriš o obliki zasvojenosti, kjer je oseba prepletena z drugimi virtualnimi osebami. Ko se tvoje življenje začne gibati le znotraj virtualnega sveta in zanemarjaš realnega. Ko načne tvoj bioritem, zdravje in postajaš čustvena razvalina. Ampak katenjka nooo…ni vsako palamudenje na forumu že takšen ekstrem.[/quote]Ja, saj ne pravim da je vsako, pisala sem zase osebno pa še za koga drugega osebno bi sklepala podobno…osebno.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ja mislim da je tu razlika in ni sporno prižiganje pcja ker za pcjem lahko delaš še kaj drugega. Aerobika je rekreacija oz res preživljanje prostega časa, kje pa je rečeno, da morata partnerja čučati cel čas skupaj..pri pisanju na take forume pa gre za beg nekam od nekod, gre za namišljeno življenje med nekimi namišljenimi liki, ki je vprašanje če so sploh po spolu in letih to, za kar se imajo, in ko študiraš o njih, “če in koliko imajo prav in kakšni da so v realnem življenju” gre za isto kot pri vsaki nekemični odvisnosti, podobno deloholizem, zasvojenost z igrami na srečo, pornografijo, igricami, realnimi odnosi z drugimi (družinskimi člani)…[/quote]Kaj pa ko bereš knjigo z opisi oseb gre za namišljeno življenje med nekimi namišljenimi liki, ki je vprašanje če so sploh po spolu in letih to, za kar se imajo, in ko študiraš o njih… in si domišljaš….. marsikaj. To ni sporno, a ne?
V čem je razlika, aja tu ti lahko še kdo kaj sladkega pripravi, če le upaš prit bliže…. 😉 :))))
Ja je. Ker potem, ko prideš iz aerobike prižgeš PC, po tem še pokličeš prijatelja in gresta na pijačo, popoldne si prebereš kakšno knjigo, zvečer greš vn ipd. Drugo je pa, da si ti cel dan za računalnikom in pošiljaš po 50 komentarjev na dan, noben me ne bo prepričal, da je to zdravo, še posebej ne, če si v zvezi. Pa tudi, če je to res, recimo, da jim verjamem, da so v razmerju in da oba sedita za računalnikom, kako to, da se potem vsaj prek le tega ne pogovarjata ? Kako to, da tip nameni več časa nekemu anonimnežu na forumu, kot pa njej ??? Kako zelo bolano :>
Pa naj mi nekdo najde žensko, ki ji bo ljupše se pogovarjat s svojim partnerjem preko računalnika, kot pa da se dobita v živo, pa da bi jo peljal kam vn, če ne v kino / diskoteko ipd, pa vsaj za pol urce na sprehod kam v naravo. Krivokljun je s svojim prispevkom več ali manj povedala vse. Normalna ženska si ne bo želela ob sebi takšnega moškega, neuporaben ji bo.
Ja mislim da je tu razlika in ni sporno prižiganje pcja ker za pcjem lahko delaš še kaj drugega. Aerobika je rekreacija oz res preživljanje prostega časa, kje pa je rečeno, da morata partnerja čučati cel čas skupaj..pri pisanju na take forume pa gre za beg nekam od nekod, gre za namišljeno življenje med nekimi namišljenimi liki, ki je vprašanje če so sploh po spolu in letih to, za kar se imajo, in ko študiraš o njih, “če in koliko imajo prav in kakšni da so v realnem življenju” gre za isto kot pri vsaki nekemični odvisnosti, podobno deloholizem, zasvojenost z igrami na srečo, pornografijo, igricami, realnimi odnosi z drugimi (družinskimi člani)…[/quote]Kaj pa ko bereš knjigo z opisi oseb gre za namišljeno življenje med nekimi namišljenimi liki, ki je vprašanje če so sploh po spolu in letih to, za kar se imajo, in ko študiraš o njih… in si domišljaš….. marsikaj. To ni sporno, a ne?
V čem je razlika, aja tu ti lahko še kdo kaj sladkega pripravi, če le upaš prit bliže…. 😉 :))))[/quote]Ja podobno je s čitanjem šund literature ali s pocukranimi filmi, ne pa z visoko literaturo, ker to je pa umetnost, čeprav gre mogoče za drug svet, se tu dva različna pač ne razumeta, ne prideta skupaj ali se pač razideta, ne pa da bežita drug pred drugim in od drugega na temu slične forume.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Ja je. Ker potem, ko prideš iz aerobike prižgeš PC, po tem še pokličeš prijatelja in gresta na pijačo, popoldne si prebereš kakšno knjigo, zvečer greš vn ipd. Drugo je pa, da si ti cel dan za računalnikom in pošiljaš po 50 komentarjev na dan, noben me ne bo prepričal, da je to zdravo, še posebej ne, če si v zvezi. Pa tudi, če je to res, recimo, da jim verjamem, da so v razmerju in da oba sedita za računalnikom, kako to, da se potem vsaj prek le tega ne pogovarjata ? Kako to, da tip nameni več časa nekemu anonimnežu na forumu, kot pa njej ??? Kako zelo bolano :>
Pa naj mi nekdo najde žensko, ki ji bo ljupše se pogovarjat s svojim partnerjem preko računalnika, kot pa da se dobita v živo, pa da bi jo peljal kam vn, če ne v kino / diskoteko ipd, pa vsaj za pol urce na sprehod kam v naravo. Krivokljun je s svojim prispevkom več ali manj povedala vse. Normalna ženska si ne bo želela ob sebi takšnega moškega, neuporaben ji bo.[/quote]Načeloma se strinjam s tabo samo potem pridemo hitro do situacije kakršno smo brali v temi ”mnenje” od “poročene”, ko mu ona diktira kaj sme in kaj ne sme….
Nič dejavnosti izven zakona/veze, ker to kvari odnos ?
Kaj pa ko bereš knjigo z opisi oseb gre za namišljeno življenje med nekimi namišljenimi liki, ki je vprašanje če so sploh po spolu in letih to, za kar se imajo, in ko študiraš o njih… in si domišljaš….. marsikaj. To ni sporno, a ne?
V čem je razlika, aja tu ti lahko še kdo kaj sladkega pripravi, če le upaš prit bliže…. 😉 :))))[/quote]Ja podobno je s čitanjem šund literature ali s pocukranimi filmi, ne pa z visoko literaturo, ker to je pa umetnost, čeprav gre mogoče za drug svet, se tu dva različna pač ne razumeta, ne prideta skupaj ali se pač razideta, ne pa da bežita drug pred drugim in od drugega na temu slične forume.[/quote]Ne razumem :/
A če berete visoko literaturo je ok, če pa trač novice pa ni dobro?
V obeh primerih sta tam nekje…nista skupaj, torej?
Btw Goldfish, pa da ti eno vprašanje zastavim. Recimo, da povabiš svojega partnerja, da bi šel s tabo v kino si en muvi pogledat. Kateri odgovor bi ti bil ljupši ?
1. Yo Fishy, dej nimam časa, za računalnikom sedim, na Monu si dopisujem z anonimnimi ljudmi
2. Grem na fitness takrat, potem se pa moram še učit za fax, ker se mi je ful velik nabralo.
.
Goldfish je res lepo napisala.
Na podlagi preživetega časa za rač. ne moreš soditi o tem ali sta dva v srečni vezi ali pa nista. Če sta odtujena, se to lahko izraža na različne načine.[/quote]
Robi, zdaj pa nisi pošten. Saj vidiš, da eni zmorejo tudi to. :))
Ja podobno je s čitanjem šund literature ali s pocukranimi filmi, ne pa z visoko literaturo, ker to je pa umetnost, čeprav gre mogoče za drug svet, se tu dva različna pač ne razumeta, ne prideta skupaj ali se pač razideta, ne pa da bežita drug pred drugim in od drugega na temu slične forume.[/quote]Ne razumem :/
A če berete visoko literaturo je ok, če pa trač novice pa ni dobro?
V obeh primerih sta tam nekje…nista skupaj, torej?[/quote]jah ne ni isto, je sadni lepo napisal razliko, eno te dela človeka, drugo te poneumlja…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ne razumem :/
A če berete visoko literaturo je ok, če pa trač novice pa ni dobro?
V obeh primerih sta tam nekje…nista skupaj, torej?[/quote]jah ne ni isto, je sadni lepo napisal razliko, eno te dela človeka, drugo te poneumlja…[/quote]Domnevam, da po tej logiki nisi človek oz si neumen predno primeš visoko literaturo v roke.
Samo kako pa naj neumnež ve kaj naj prime v roke al je šoder al literatura? Nekomu (ki je dovolj tup 😉 je že pisanje piscev na forumu visoka literatura! Recimo, da tu začne z branjem… 😉
Zato Kat. (in vsi ostali skupaj z mano 😉 pazi kaj pišeš, odgovornost je tudi na tebi……cccccc
Glede na razpoloženje ti morje ni prav nič koristilo, če si se kopal sam. Tam pa toliko ribic okrog :))
Moral bi eno zraven imeti, ki bi te po hrbtu mazala, ker te je verjetno malo sonce ožgalo? 😀
Ne vem, zakaj bi te toliko zanimalo, kako nekdo drugi preživlja prosti čas in v kakšnih zvezah je, če bi bil ti zadovoljen s tem, kar imaš – samskostjo. Potem ne bi bilo potrebe odpirati tovrstnih tem, a ne, tudi ne zavidati drugim, kakršen koli zveze že imajo, kajti če je njim prav, bi moralo biti tudi tebi, ki s tem ti nimaš prav nič? Morda pa ti je kak speljal kakšno “virtualko”, ki bi jo lahko s sabo vzel na morje? :))[/quote]Kaj je tu od zadaj, še nisem čisto poštekala ali pa mogoče sem, pa raje ne bom pisala, ker so nekateri tu vendar lačni krvi…ampak ti se tudi vedno braniš z eno in isto porogljivo napadalno držo, čisto vedno, kadar se čutiš nagovorjenega, naštepaš te svoje 😀 😀 ko zaman upaš, da si vprašanje razvrednotil in sogovornika ponižal, še preden je on tebe…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Goldfish je res lepo napisala.
Na podlagi preživetega časa za rač. ne moreš soditi o tem ali sta dva v srečni vezi ali pa nista. Če sta odtujena, se to lahko izraža na različne načine.[/quote]
Robi, zdaj pa nisi pošten. Saj vidiš, da eni zmorejo tudi to. :))[/quote]
Imaš prav. Verjetno so preveč resno vzeli Einsteinovo trditev, da je domišljija pomembnejša od znanja. 🙂
Zato, ker če mi nekdo nekako “dobrohotno svetuje”, češ naj vendar spremenim svoj način življenja oz. mi želi približati svojega, potem rad pogledam, kakšno je pri tem človeku dejansko stanje.
Samo zato.
In nekako težko verjamem ljudem, ki na forumu zapravijo več časa, kot jaz, zraven se pa bahajo z nekimi svojimi vezami in celo trdijo, da so boljši od mene, d aimajo bolj pristne medčloveške odnose; ko pa jim postavim konkretno vprašanje v zvezi s tem, se poskušajo izmuzniti s porogom, cinizmom in podobno.
Tako je, zdaj res počasi verjamem, da ste forumski zagovorniki resnih zvez zgolj in samo to, zagovorniki namreč, praktikanti tega, kar zagovarjate pa bolj težko..
Forum je zaprt za komentiranje.