Srečanje
Pa nadaljujmo….
Datumu v juliju, ki so na razpolago so 7.7., 14.7., 21.7. in 28.7. – torej sobote.
Prosim da zainteresirani napišite, kateri datum komu najbolj ustreza in sicer do konca tega tedna.
Jaz osebno predlagam 14.7. , ker ni tako daleč pa spet ne tako blizu, in imamo dosti časa, da se v miru dogovorimo, uskladimo in privat uredimo vse potrebno, da smo potem res lahko ob srečanju neobremenjeni.
Kaj pa ostali?
Pa prosim če tudi javite, koliko bi vas prišlo, torej ali pridete v ednini, ali dvojini ali množini… 😉
Evo tukajle označite datume, ki vam ustrezajo. Kakor je bilo že rečeno imate čas do konca tega tedna: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFpmMnUtb2Q1ZS0zNkE2bkxRTHBSdXc6MQ
Evo tukajle označite datume, ki vam ustrezajo. Kakor je bilo že rečeno imate čas do konca tega tedna: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFpmMnUtb2Q1ZS0zNkE2bkxRTHBSdXc6MQ%5B/quote%5D
Čas za glasovanje se je iztekel…
Kakšni so rezultati ?
Kako preveč ? Napisala si, da prideš.
Zdaj pa sem razočaran….Še posebej zato, ker skozi kulinarične sposobnosti in skozi delo v kuhinji izražaš ljubezen….Pa bi bil vesel kakšne tvoje pozornosti v smislu vegetarijanske specialitete.[/quote]To bi pa mogoče šlo, pošljem po kom drugem.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Berem, da pretirane gneče ne bo, predvidevam da ne bo možno ohraniti anonimnost oz da bo vsak povezan z nickom iz foruma hote ali nehote :-))))))))) Ja, pozabil si sebe ;)[/quote]Gneča je lahko tudi če sta samo dva 😉
Samička a ti se pa kujaš?
Berem, da pretirane gneče ne bo, predvidevam da ne bo možno ohraniti anonimnost oz da bo vsak povezan z nickom iz foruma hote ali nehote :-))))))))) Ja, pozabil si sebe ;)[/quote]
Pa sem res pozabil sebe..:)
Še vedno pa lahko kdo ohrani anonimnost, če želi. Na starševskem pikniku nas je bilo nekje 10, pa nekatere ženske niso hotele izdati svojih nickov in nihče ni rekel, da bi morale. Zato je strah odveč.
Kdor želi biti anonimen, se javi na e-mail, da dobi podatke o lokaciji in to je to.
Berem, da pretirane gneče ne bo, predvidevam da ne bo možno ohraniti anonimnost oz da bo vsak povezan z nickom iz foruma hote ali nehote :-))))))))) Ja, pozabil si sebe ;)[/quote]Gneča je lahko tudi če sta samo dva 😉
Samička a ti se pa kujaš?[/quote]
Ne, ni potrebe niti občutkov za kujanje 🙂 Morebiti bi prišla, toda trenutno gledano ne vem, če bom imela 14.7. čas, nimam drugih zadržkov kljub temu, da sprva nisem bila za 🙂
Robi, tud iz tega razočaranja se lahko kaj naučiš o sebi. Meni se zdi lepo od tebe, da si ponudil prostor (in organizacijo), ampak očitno interes za spoznavanje v živo, ni tako velik, kot za “spoznavanje” preko neta. Še vedno živimo vsak svoje življenje s svojimi prijatelji, družinami,…vsak na svojem koncu.
Forum je zaprt za komentiranje.