Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srečanje

Srečanje

hmmm!!! Še ne vem.

Pri peki čevapov, pleskavic in bučk (za slednje ne garantiram) sem baje ekspert. Tako da tukaj komot pomagam. :)))
Kako ste pa mislili z denarjem (je malo brezveze da bi nekdo zalagal denar)?
Sicer pa najbolje če kar predlagaš datume. Na google docs naredi anketo z možnimi datumi in naj se glasuje… Oziroma lahko napišeš vse možne datume tukaj in jaz naredim anketo. 🙂


Preberi moj podpis (je na dnu vsakega sporočila – tudi tegale). 🙂

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Jaz pridem. Ker se bomo verjetno najprej malo tipali z očmi, bi predlagala, da vnaprej izberemo iztočnice za pogovore. Recimo kot prvo kritiziranje, obiranje, razkrivanje podatkov iz zasebnega življenja vseh, ki jih ne bo. Aja pa seveda se je nujno predstaviti s polnim imenom in priimkom. Saj to je vendar namen, razkrivati, v kolikor forumski videz vara

Se opravičujem, da tokrat ne bom več pisala po 4. uri zjutraj…. vsem sledilcem frekvence mojih postov in morebitnim bralcem in vsem tistim, ki me ne vidijo kot brezupen primer…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka se veselim.

jp… kaj naj rečem… te bomo uporabili. 😉

Glede ankete, datumov ipd., pa naj napiše še Robi. Jaz sedaj letim v službo.

Sej ne da me moti, samo čudno mi je mal. jp1991, a ti sodeluješ še pod kakim drugim nickom, ker te v vsej svoji “karieri” na MŽ čveku nisem zasledila, zdaj ko se pa piknik dela, pa te je povsod polno 😉

To z izbiro datumov je kul, čeprav itak ne bo vsem ustretalo pa še dopusti so.

Krivokljun, kako dolga pa je tvoja kariera? Ne preveč menda. Jp je že dolgo tukaj, je pa res, da na čveku ga že dolgo nisem videl. Očitno mu je nekaj “zadišalo”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

2-3 mesece. Čudno mi bo srečat folk, ki ga sploh “ne poznam” po pisanju. Če bo to ena velika grupa, se bodo/bomo formirali po skupinah tisti, ki se poznamo ali pač, ki smo si si po pisanju najbližje. Kaj pa vem, zna bit stresno imet na kupu folk, o katerem ne veš prav nič (razen mogoče letnice rojstva 🙂 Osebno imam raje manjše grupe, but that’s just me.


Ne vem, ker ne izpolnjujem pogoja “pod 30″.. Sva midva z japkico nekje istih let.

Kraj je znan….Vreme bo le odločilo ali bo to zunaj v senci ali pa znotraj pod pokrito teraso.

Za datum pa vas prosim, da vsak napiše svoj dan, ko mu ustreza in še eden za rezervo, da se bomo lažje uskladili.

Super…Me je že skrbelo kdo bo roštilj majster..:)

Pa dajte najprej izraziti svoje želje glede hrane in pijače. Če ima kdo kakšno posebno željo…..
Pa še prej je treba vedeti koliko je resnih….Zato se tisti ta resni javite na omenjeni e-mail.
Ena interesentka se je že. Je iz Ljubljane in lahko še koga zraven pelje. Zato povejte svoje želje, preko e-mailov pa se bodo posredovale informacije, da se uskladite.
Prav tako točna lokacija. Ker tega ne bom javno objavljal.

Lepo, da prideš…..Pa vsaj tisto noč probaj kaj spati, da ne boš čez dan zaspana….:) Razen, če bo srečanje ob štirih zjutraj.:)
Vsak si na papir napiše svoj uvodni govor in življenjepis.:)

Torej….Izrazite želje glede datuma in hrane..Prav tako pa se javite na mail, da vidim koliko približno nas bo in da vam lahko posredujem nadaljnje informacije.


Ne obremenjuj se. Me zanima koliko boš nas tistih, ki nas “poznaš” preko pisanja, tudi v resnici prepoznala…:)
Saj pride Katenjka..Njo pa poznaš. Pa “it” je prav tako preprosta ženska…

No, no, da ne boš potem presenečena. :-))))

Nad? Na kaj se to sploh nanaša?

Na to, da naj bi šlo za nepoznane ljudi. Recimo prideš na tako srečanje in tam najdeš recimo sosede, sodelavce, sošolce ali morda žlahto. :-))))

Ali pa celo partnerja. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ha,ha,ha…
Zato pa moram najprej doma preverit kakšno je stanje….. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

🙂

Vsekakor pa gostoljubno dobrodošlico.

Welcome drink? Ulala, borovničkeee


Oh… Na mon-u sem že tam nekje 2 leti… 😉 MŽ čvek pa “prelistam” na vsake toliko ter napišem kak komentar če imam kej pametnega za napisati. 🙂
Je pa res da sodelujem priložnostno. Naprimer zdej, ko se bo začelo lepše vreme me zopet ne bo nikjer. :))


Haha, bi komentiral samo ne bom. Sva že v prejšnji temi ugotovila da nima smisla. :)) Bom raje “strahopetnež”. 😉

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

No ja, po vsej verjetnosti me ne bo. Vsaj ne “uradno”. Utegnem pa priti na skrivaj in dogajanje opazovati izza kakšnega grma. Zato previdnost ne bo odveč, ko vas bo tiščalo lulat. 😉

Jaz pridem. Predstavljal se bom za matjažka in vam ves večer utrujal s teorijami o ženskah.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zdaj ne vem, ali vam je nekaterim srečanje izgovor, da ponižate drugega (češ na forumu si pa pisal tako in tako), mu zabijete kajlo ali se želite met fajn in ustvarit kako novo vez?

Krivolkljun, od koga pa si zdaj dobila občutek, da bi rad koga ponižal? Jaz ne vidim nobenega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Preberi moj podpis (je na dnu vsakega sporočila – tudi tegale). :)[/quote]

Če je človek previden, to še NE pomeni, da se boji živeti.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Preberi moj podpis (je na dnu vsakega sporočila – tudi tegale). :)[/quote]

Če je človek previden, to še NE pomeni, da se boji živeti.[/quote]
Previden ? Pred kom ali čem ?

Odprla novo temo, da se na tej dogovarjamo res o srečanju…

Meni se zdi malce preuranjeno dogovarjat o vrsti hrane, če se niti ne ve, koliko jih pride. @it, napisala si, da boš dala razpredelnico datumov in naj se glasuje (al je to jp1991 predlagal). To se mi zdi ključno. Potem se pa da deadline, do kdaj se prijavlja (glede hrane dobro vedet pa tudi sicer) in vplača prispevek za hrano, vsaj tako so na Starševskem naredili. Potem se futer nakupi, čevapopek se je tudi javil in to je to 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close