Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srečanje

Srečanje

Marko! :-)))


Ne vem, če se vidimo, glede na to, da bom spal cel dan. :)[/quote]

Ti bi raje spal kot se pridružil “veledogodku”? Raje priznaj, koga (vse) si se ustrašil :-)[/quote]
Da se bo mene katera ustrašila in pobegnila za kakšen grm:)

Kaj pa je to takega, če doma srečaš svojo ženo. :))
Razen, če jo srečaš ob nepredvidenem času. 🙂

Robi, še ali več ne spiš?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Še ne spim. Preveč sem nervozen, pa ne morem spati. 🙂

Hvala vsem, da ste prišli na piknik in polepšali ta sobotni dan.
Lepo vas je bilo spoznati in še v živo podebatirati z vami.

Bomo lahko prebrali kakšno poročilo? Kako je bilo, koliko in morda kdo je bil?


Ne. 🙂
Prišel bi, pa bi videl. 🙂

Bilo je pa super.

Robi, to je rpavi odgovor.

Kogar ni bilo, ga nima kaj zanimat o srečanju.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Meni je bilo super, morda mi je nekoliko prehitro vse skupaj minilo, bi pa z veseljem še prišla na kaj podobnega 🙂

Pohvale organizatorki oz organizatorjema.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Ne. 🙂
Prišel bi, pa bi videl. 🙂

Bilo je pa super.[/quote]

No ja, morda pa kdo iz takih ali drugačnih razlogov ni mogel[/u] priti.


Ne. 🙂
Prišel bi, pa bi videl. 🙂

Bilo je pa super.[/quote]

No ja, morda pa kdo iz takih ali drugačnih razlogov ni mogel[/u] priti.[/quote]

Kar pomeni, da drugič ne bo “izgovorov”.

Je On_ obljubil, da je naslednjič on na vrsti. 🙂

Upam da takrat z jagodami!! In penino!! 😉

Luštno je izpadlo, čeprav bi lahko bilo malo bolj aktivno ;)))

Robi, tvoj kuskus je bil odličen in je prevagal tehtnico da si ga v bližnji prihodnosti kupim in naredim po tvoje. Zdaj samo še razkrij recept! 🙂

p.s.: Vse napečene dobrote so bile za prste oblizat, sploh ta sladke. Pohvale kuharicam in kuharjem ;))

In a ste potem vsi tako izgledali kot na unih slikah ko smo jih popali? lol

Celo boljše kakor od tistih tvojih lastnih, ki jih sama popaš gor :-)))))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

A nesramni pa škodoželjni ste bili tudi tako kot tukaj?

Piknik je uspel v sproščenem in smejočem vzdušju, probaj kdaj, Princes’, namesto bodic uporabit liste, če že ne cveta 😉 Zdaj ti je lahko žal, da nisi prišla s svojim kuzarcem Nutelle … Samička ti lahko pove, kako so ji pasali tisti čevapi v laseh, mislim da od zdaj ne bo več imela težav z razbohotenjem las …

No pa dajte par slikic potem prilepiti da vidimo kako ste se imeli pa kakšni ste to ljudje na pogled, če mi bo všeč energije slik in the whole scenery mogoče še pridem next time

Ajde par slikic da vidimo?

Of course…za vse negativne lastnosti imam certifikate in jih ne kažem brez razloga, ko so izzvani.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zmedena potem si moraš pa zamenjati nick v ZmedenaPras…hihihi

Mene pa čisto tehnično zanima – ali ste na pikniku povedali svoje pravo ime ali nick s foruma? Se da takole pogovarjat o vsem brez težav? Meni se zdi največji problem, ker si nekatere osebe niso preveč blizu tu na forumu in se bojim, da bi se to pokazalo tudi na pikniku.

Ja dejte povedat, kako ste si povedali potem imena? oz. a ste se pol zmenili da si ne boste pravih imen omenjali tuki gor?

Antilopa pomojem da ne bodo preveč govorili tukaj gor zaradi varovanja podatkov. Pomojem da so se tako zmenili.

Sicer pa krivokljun sem resno razmišljala da bi prišla na ta piknik, samo se je nekako izkazalo saj ste okay ljudje samo jaz bi se težko ujela, da pa pridem tja samo žret bi pa bilo nesramno od mene.

Hm, tudi ti bi si ga lahko, nobena princesa pač nisi.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Oh thanx for the compliment Zmedenka:)) to je samo nick ja Princess’, drugače sem pa marsikaj drugega, just like you sweety.

Začneš z imeni, potem nicki, nadaljuješ s krajem bivanja, sedežem službe, poveš št. modrčka … in se greš vreč v bazen :)))

Moraš pa vedet, da forumi NI ISTO reala, kar jaz že skoz ponavljam (in se počutim res kot pokvarjena plošča). Marsikdo mi na forumu “ni všeč”, v živo pa je čisto znosen, celo bolje, zabaven in prav prijeten ;))) Seveda je možno tudi obratno.

Škoda da nisi prišla.


@Princess
’, si že slišala za zasebnost? Sicer pa vsake oči imajo svojega malarja, enemu je lahko bilo všeč, drugemu ne, saj smo si različni, smo pa tud imeli eno nadzemeljsko temo 😉

Your welcome, anytime dear.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close