Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srečanje

Srečanje

In normalni, ne primitivneži!

In normalni, ne primitivneži![/quote]

koga ti to s primitivnežem ? če misliš mene,odje*i,s takimi k s ti, tica kriva nimam opravkov,,,,, saj rečem kot sahara vode,

Hm, zadeva je bila napačno zastavljena. Vabilo se ne bi smelo glasiti le za samske moške, ker se to razume tako, da se na pikniku pričakuje parčkanje. Nekaj dni nazaj je bila celo zamera, ker je Robi rekel, da bi prišel s partnerico.

Tudi, če bi bile na pikniku samo ženske, ne bi bilo nič narobe, le manj bi bilo zanimivo in zabavno. Vseeno pa mislim, da verjetno marsikdo od piknika pričakuje preveč, verjetno tudi od tega foruma.

Tudi, če bi sama šla na ta piknik (pa ne grem), bi od piknika pričakovala samo – piknik.


Jaz niti nimam velike izbire, ker bo piknik pri meni. 🙂

Nekaj podobnega bo izgledalo na pikniku:))

http://www.youtube.com/watch?v=xat1GVnl8-k&feature=related

Nekaj podobnega bo izgledalo na pikniku:))

http://www.youtube.com/watch?v=xat1GVnl8-k&feature=related%5B/quote%5D
OK, jz potem pridem 🙂

Yup, nekako takšna bo zgodba Faunus vsaj začetna, bodo tipi v zasedi čakali na ženske in potem bodo takole pocepale lol Tko da veste kaj morte dat gor ženske, črne oblekce…

JOKE JOKE

da me navte napadl:))

Saj ni! Njena objava je bila točno določena, je objasnila, zakaj odpira tisto temo. Vsi, ki se ob tem počutite iz kateregakoli razloga ogroženi, vzemite v zakup, da gre zgolj za vaše lastne občutke in ne odraz napisanega. It je že vedla, zakaj je tisto napisala, kar je.

Včasih je bolje kaj prebrat skozi hudomušna očala, ne tako presneto resno. In osebno imam poln ku*ac folka, ki se stalno pritožuje in analizira, v vsem vidi samo negativno in svoj negativizem trosi okoli sebe.

Pa kaj, če je objavila vabilo za samske dečke, je s tem odvzeta resnična vrednost nekemu dogodku? Je s tem povedano, da bodo na dogodek prišle potrebne obupane ostarele device? Ne. Vabilo na piknik visi že vsaj 3 tedne, okoli katerega je bilo 3/4 smetenja in je skoraj padel v vodo zaradi tega. Ko pa se je pojavilo vabilo za samske moške, je pa nastal cel halo?!? Kaj vas sploh briga, kako bo srečanje izpadlo, če na njega tako niste nameravali priti?

Krivokljun, saj me ne briga, kako bo srečanje izpadlo. Jaz sem samo komentirala, kako je bilo to vabilo razumljeno. Vseeno upam, da se boste imeli lepo.

Tisti, ki ne želijo priti na piknik, imajo verjetno nek tehten razlog. Mogoče bodo ti isti nekoč prišli na kakšen piknik, kdo ve.

Saj nisem tolk ciljala na tebe. In ne gre za to, ali pridem ali ne, bolj za spoštovanje organizatorjev, ki se pač trudijo nek dogodek korektno speljat. Folk pač najlažje kritizira tam iz varne razdalje, sicer je pa On dobro napisal.

Mogoče samo ne premorejo primerne oprave….
Pa saj oblekca niti ni pogoj v teh vročih dneh, no…. 😉 :))))

Mogoče samo ne premorejo primerne oprave….
Pa saj oblekca niti ni pogoj v teh vročih dneh, no…. 😉 :))))[/quote]

res je, važne so jagode.

Mogoče samo ne premorejo primerne oprave….
Pa saj oblekca niti ni pogoj v teh vročih dneh, no…. 😉 :))))[/quote]

res je, važne so jagode.[/quote]A bi šlo skoz tudi z kakšno drugo vrtnino? 😉 :)))

res je, važne so jagode.[/quote]A bi šlo skoz tudi z kakšno drugo vrtnino? 😉 :)))[/quote]

Upam da nisi imel v mislih kake čebule … Ok, z malinami se odkupiš! 🙂

ZADNJE OPOZORILO!!!!

Če ima še kdo kakšne želje glede hrane, pijače, … naj sedaj mi še javi. Jutri imamo zadnjo nabavo!

Upam, da… 🙂

Pa še to:

VEGETERIJANCI,

prosim izjasnite se, če slučajno ne jeste zraven mesa… tudi ne jajc in mleka oz. mlečnih izdelkov.

Opa, to nabavljaš za celo armijo ali kako? Lepo da jih je toliko zbralo pogum hehe

Opa, to nabavljaš za celo armijo ali kako? Lepo da jih je toliko zbralo pogum hehe[/quote]

Dobro, no, malo pretiravam. 🙂

Pa tudi za zadnjo nabavo ne gre. Bolj za večjo nabavo.

Pozdravljeni!

Pišem zato, ker nujno potrebujem vaš nasvet.
Kot otrok sem imela veliko prijateljic in prijateljev, nekako bila sem “popularna” oz. zaželena v družbi. Z leti se je krog prijateljev manjšal zaradi velikih obremenitev v športu, “prijatelji” niso razumeli, da jim ne morem biti cele dneve na voljo, nekateri so si razlagali, kot da jih zanemarjam. V glavnem takrat sem bila res še mlada(10,12 let) in nisem še vedela, da bi morala prijateljstva bolj negovati. In to me zdaj še kako tepe. Ampak kako naj to popravim?? Preprosto nimam prijateljev. Nimam, v tem trenutku niti enega samega, na katerega bi se lahko obrnila, nikogar. Mama mi pravi naj grem ven, pa nimam s kom. Kako sem lahko ostala tako sama samcata. Ne razumem!!
Sem prijetna, športnica, zelo dobrega srca, tudi drugi mi pravijo da sm fajn. Nekdo mi je enkrat rekel, da sem predobra z ljudmi, preveč skrbna, resna…. Groza me je. Stara sem 17, gimnazijka, najlepša leta. Jaz pa zdim doma za računalnikom in……Saj mi je všeč samota včasih, da se pogovorim s samo seboj, da razmišljam. Ampak vseeno, prijatelji so mi obrnili hrbet, nevem jst, ali si samo domišljam ali kaj…zellloooo sem zmedena, oprostite. Ne vem kaj naj.

Lep pozdrav, nana!

Hej nana, jaz sem nekje v tretejem letniku gimnazije imela isti občutek. Do(končno) sem spoznala, da čeprav se lahko s kom razumem, obojestransko, da sem najraje sama. Tu nima veze ljubezen, ali neko globoko prijateljstvo, po moje ne, to je način (tvojega) doživljanja sveta. Če pa samo rabiš družbo, prijateljice, fanta, pa napiši kontakt ali pa enostavno piši sem… ali če iščeš čas za zapolnit, ker ti je 24 ur preveč, pa… uči se štrikat, kvačkat, dobesedno in v prenesenem pomenu, uči se programirati, beri knjige, kuhaj doma…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Družba, bi želela samo še povedat, da se jutri potem vidimo in to dobesedno vidimo. Če komu nisem poslala GSM ali pot do lokacije, naj mi pove, pa pošljem.

Ok. To bi bilo to. Jutri ob 15 uri, potem…


Ne vem, če se vidimo, glede na to, da bom spal cel dan. 🙂


Ne vem, če se vidimo, glede na to, da bom spal cel dan. :)[/quote]

Ti bi raje spal kot se pridružil “veledogodku”? Raje priznaj, koga (vse) si se ustrašil 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Mogoče se boji, da bo svojo ženo tam srečal. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hahahaha.. 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close