Srečanje za NOVO LETO – bi se kaj dobili
Jaz bi si ogledala Lj, pa tudi bowlinga se ne bi ravno branila. Je že res, da še nisem nikoli, pa nič zato. Bi se pa sama sebi (in svojim začetniškim neuspehom) smejala…
V glavnem, jaz se lahko prilagodim.[/quote]Lahko bi ti šlo veliko lažje/bolje, če bi prej malo kuhančka spila, samo, če nočeš…. oz če praviš da ga ne smem drugim ponujat…. :/
Če ga Krivoklunčica ne sme pit iz mojih rok ga tudi tebi ne dam, ko imaš že tako (pre)bujno domišljijo 😉 :))))
Kostanjev piknik,sedaj pa še kuhanček-nič stvojih rok.Hi,hi,hi…….[/quote]???? Kaj sedaj to pomeni?
Seveda sem ji želel dat nekaj iz svojih rok pa me vedno nekdo po prstih useka…..
Sej ne vem a je res kaj narobe z njo? (ker z mano ni…. 😉
Že pred časom naj bi dobila jagode, pa zelenjavo, pa jurčka/e…. pa sedaj kuhančka, ki ga je omenila.
Ni dobro, a ne, če kdo komu kaj dobrega stori je že sumljiv, da bi jo šinfal, ji kaj ukradel bi bilo pa ok? 🙁 :/
Kar na plano z recepti in predlogi… jaz sem sicer razmišljala, da bi naredila nekaj na bazi čokolade, lešnikov in kokosa, potem bi pa ta kokos obilno potresla po torti, da bi zgledalo tako kot kepa snega.:)) sicer pa se bom prilagodila, kaj imate rajši ali sadno ali čokoladno? :)))
Drugače pa jaz bi bila za kakšen sprehod med stojnicami, kjer se spoznamo, popijemo kakšno litrco in se potem zvlečeno nekam v en lokal, tam pa prosto …. :))))
Kar na plano z recepti in predlogi… jaz sem sicer razmišljala, da bi naredila nekaj na bazi čokolade, lešnikov in kokosa, potem bi pa ta kokos obilno potresla po torti, da bi zgledalo tako kot kepa snega.:)) sicer pa se bom prilagodila, kaj imate rajši ali sadno ali čokoladno? :)))
Drugače pa jaz bi bila za kakšen sprehod med stojnicami, kjer se spoznamo, popijemo kakšno litrco in se potem zvlečeno nekam v en lokal, tam pa prosto …. :))))[/quote]
Med sprehodom bi se spoznavali? Med vrvežem, ki bi nas obdajal?
Hm, kaj pa vem…
In kako bi tvojo torto jedli, a bi tudi drugim, slučajno mimohodečim, bila na voljo?
On_:
Lahko bi ti šlo veliko lažje/bolje, če bi prej malo kuhančka spila, samo, če nočeš…. oz če praviš da ga ne smem drugim ponujat…. :/
Jaz nič ne pravim. Si praviš kar sam.
Tako sem si jaz predstavljala. Torto bom pa itak prinesla v kartonski embalaži in že lepo narezano, tako da jo bomo lahko kar mimogrede pozobali.:)
Zdaj točno določite:
– datum
– uro
– kraj kjer se dobimo.
Najboljše, da se to javno objavi in potem lahko pride vsak, ki želi, tako da se ni treba nič prijavljat, ampak pridemo… kdor pride pride :)))
Tako sem si jaz predstavljala. Torto bom pa itak prinesla v kartonski embalaži in že lepo narezano, tako da jo bomo lahko kar mimogrede pozobali.:)
Zdaj točno določite:
– datum
– uro
– kraj kjer se dobimo.
Najboljše, da se to javno objavi in potem lahko pride vsak, ki želi, tako da se ni treba nič prijavljat, ampak pridemo… kdor pride pride :)))[/quote]
Jaz sem proti javni objavi ure in kraja srečanja. Kjerkoli se je na netu karkoli dogovarjalo za srečanje, so te podatke dobili samo pofočkani. Pri vas registriranih ni problem, ker info dobite po ZS-jih, za neregistrirane pa naj it da svoj mejl. Enak postopek kot za poletni piknik. Saj tudi če se pofočkaš po ZS, ni nujno, da prideš. Ena varovalka varnosti mora bit da se folk počuti okej, ne pa zalezovano in nadlegovano. Več o tem pa ne bom pisala.
Tako sem si jaz predstavljala. Torto bom pa itak prinesla v kartonski embalaži in že lepo narezano, tako da jo bomo lahko kar mimogrede pozobali.:)
Zdaj točno določite:
– datum
– uro
– kraj kjer se dobimo.
Najboljše, da se to javno objavi in potem lahko pride vsak, ki želi, tako da se ni treba nič prijavljat, ampak pridemo… kdor pride pride :)))[/quote]
Če se ni treba prijavljat za srečanje, se bo treba prijavljat za torto, ker je za vse ne bo dovolj. 🙂
Moški pravijo, da nam bodo odstopili svoje kose, ker razumejo naš PMS in potrebo po sladkem :))
Tako sem si jaz predstavljala. Torto bom pa itak prinesla v kartonski embalaži in že lepo narezano, tako da jo bomo lahko kar mimogrede pozobali.:)
Zdaj točno določite:
– datum
– uro
– kraj kjer se dobimo.
Najboljše, da se to javno objavi in potem lahko pride vsak, ki želi, tako da se ni treba nič prijavljat, ampak pridemo… kdor pride pride :)))[/quote]
Jaz sem proti javni objavi ure in kraja srečanja. Kjerkoli se je na netu karkoli dogovarjalo za srečanje, so te podatke dobili samo pofočkani. Pri vas registriranih ni problem, ker info dobite po ZS-jih, za neregistrirane pa naj it da svoj mejl. Enak postopek kot za poletni piknik. Saj tudi če se pofočkaš po ZS, ni nujno, da prideš. Ena varovalka varnosti mora bit da se folk počuti okej, ne pa zalezovano in nadlegovano. Več o tem pa ne bom pisala.[/quote]
Prav, jaz se v samo organizacijo ne bom spuščala …. jaz nisem za vodjo… se bolj pustim … no rajši se pustim voditi.:)
OK.
Datum predlagan je : 14.12.2012
Jaz bi dala kot alternativo še datum 7.12.2012
Robi pa pravi da ima rezerviran datum 21.12.2012 in 22.12.2012.
Zdaj bi vas prosila, da se opredelite okoli datumov, kdo bi kdaj lahko prišel. Če je možnih več datumov, napišite.
Robi pravi, da za druge datume zaenkrat ne more rečt, da bi lahko prišel kot že napisana.
Prosim, kdor ima namen priti, vzemite svoje koledarje v roke in poglejte. Vsem tako ali tako ne bomo mogli ustreči z datumom, bi bilo pa fajn, da so čimbolj dosegljivi vsem, ki imajo željo priti.
Lahko mi javite na ZS ali napišete tle gor.
Forum je zaprt za komentiranje.