Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srečanje za NOVO LETO – bi se kaj dobili

Srečanje za NOVO LETO – bi se kaj dobili

Bi?

Če je kdo za ponovno/spoznavno srečanje, ven s predlogi. Tam, enkrat okrog praznikov, recimo.

Predlagam srečanje brez otrok, pa seveda s partnerji, kdor jih ima.

Torej?

Se strinjam. Aja, trenutno sem brez idej 🙂

Jaz se tudi strinjam in čakam na ideje. :))

Ideja…

ideja, da se dobimo pri On_ – u doma. 😀 … Na obljubljenem kostanjevem pikniku… 😀

Ne, On je absolutno predaleč. Ne bomo verig natikali 🙂

Raje kar center sveta… pardon države … Ljubljana… malo heca, lahko kjerkoli, zarad mene tud v igralnici Kongo 🙂 Lih tolk da si voščimo srečnga pa zdrauga, se ga malo nacedimo (tako kot zadnjič) in popadamo pod mize in ostale kotičke …

Jaz tudi za, recimo nekje na Koroškem? Da ne bo vedno LJ 🙂

Jaz sem bolj za center Slovenije, da bodo lahko prišli iz vseh koncev.

Center Slovenije pa ni LJ, ampak Spodnja Slivna pri Vačah :).
Toliko lepih krajev po Sloveniji, toliko lepe narave, pa bi rinili v LJ, kjer je pogosto megla, gužva. Jaz predlagam raje kaj lepega: Peca, Pohorje, Uršlja gora ali pa Gorenjska, recimo Pokljuka, Bohinj ali pa kje ob Soči ali pa lahko tudi sprehod po solinah, ob morju.

Saj meni tudi LJ ni o.k. Še najbolj mi ustreza Gorenjska (Bohinj, Kranjska Gora) ali Primorska (obala).

Kostanji so letos pri nas slabo obrodili, so bile samo bodice, nič plodov….
Mogoče bodo drugo leto kaj bolj radodarni…. ;) Verige? Za Oneta zvezat, da ne bi koga…. ogrizel? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jst sm tud radoveden, če ste tud v živo tako zgovorni ko tu 🙂

A mene bi tudi vzeli, če bi mi zlaufalo?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kako je to mišljeno… s partnerji ali brez? :))))

Jaz predlagam Ljubljano, se bomo lahko sprehajali od šanka do šanka… in pili kuhančka, pa jedli kostanje… pa ker nas bo (vsaj predvidevam hudo zeblo) se stisnili malo bolj skupaj .:))))) Samo za uresničitev tega slednjega moram dobiti najprej odgovor na gornje vprašanje.:))))))))

Ze eno, ki miriše na jabuke je vedno še plac :)))Se pravi mora bit mrzlo, da bi uspelo?
Če ne bo, bomo pa kako večjo/manjšo hladilnico rezervirali pri kakem mesarju. 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Se tudi strinjam z Ljubljano. Gorenjska je tudi fletna, vendar pomislite, koliko km mora nardit nekdo iz Dolenjske ali Primorske do tja – s tega vidika je LJ se najblizje vsem. Pa menda vsi poznamo Presernov trg, torej se lih zgubit ne moremo pa vse bo okraseno, waaaaah, komaj cakam 🙂 Lahko se tud kak plac rezervira, ce nas bo toliko …

japkica, saj ves, strudelj pa to 😉
bibita: ti kar pridi, z ali brez 😉
puniks: mogoce te pa lahko kdo pobere mimogrede?

Ne, v LJ, se mi ne da vozit. Primorska mi je še dalje, ampak je pa lepša kot LJ.
Sem pa s Koroške, tule gor pa se mi zdi, da prevladujejo LJ in MBčani :). Tako, da dvomim, da bo kdo z našega konca.

Ja, hvala no, ampak ni bilo mišljenjo osebno zame. :)) Mene bolj zanima ali se dobimo forumaši sami, ali pridete ostali s partnerji … saj veš … glede stiskanja, pa to.:))))))

Jaz sem bolj realna po naravi in ne pričakujem nobenega stiskanja. :)))

Jaz bi šla tudi v Ljubljano,

ali pa kakšno zidanico, da ne bi bili toliko v nekem vrvežu, da bi imeli nekoliko več zasebnosti oz. bi se lahko osredotočili na druženje, ne toliko na praznično Ljubljano…

Ampak, se prilagodim, če bom imela možnost.

Oh, antilopa, čisto preveč si črnogleda…. ko se začne tisto predpraznično vzdušje in vse kar sodi zraven, se hočeš nočeš stisneš k nekomu, če ne drugač takrat ko mu daš lupčka in zaželiš vse vse …. :)))) Bo pa On_ poskrbel, da bo mrzlo, pol pa se itak ve kako in kaj.:))))

p.s.
Ker, če se ne bomo nič stiskali, pol nima smisla hodit tako daleč.:))))

Oh, antilopa, čisto preveč si črnogleda…. ko se začne tisto predpraznično vzdušje in vse kar sodi zraven, se hočeš nočeš stisneš k nekomu, če ne drugač takrat ko mu daš lupčka in zaželiš vse vse …. :)))) Bo pa On_ poskrbel, da bo mrzlo, pol pa se itak ve kako in kaj.:))))

p.s.
Ker, če se ne bomo nič stiskali, pol nima smisla hodit tako daleč.:))))[/quote]

Če se srečanje organizira samo iz tega razloga (stiskanje), potem mene ne bo zraven. Moj cilj je predvsem spoznati nekaj novih ljudi in se zabavati v zmerni meri. Nič čudnega, da je Matjažka strah, da ga bomo napadle. :))

Oh, antilopa, čisto preveč si črnogleda…. ko se začne tisto predpraznično vzdušje in vse kar sodi zraven, se hočeš nočeš stisneš k nekomu, če ne drugač takrat ko mu daš lupčka in zaželiš vse vse …. :)))) Bo pa On_ poskrbel, da bo mrzlo, pol pa se itak ve kako in kaj.:))))

p.s.
Ker, če se ne bomo nič stiskali, pol nima smisla hodit tako daleč.:))))[/quote]

Jaz mislim, da je ona bolj skromno bitje in nikoli ne pričakuje preveč. Se pa rada pusti presenetiti. :-))))

Oh, antilopa, čisto preveč si črnogleda…. ko se začne tisto predpraznično vzdušje in vse kar sodi zraven, se hočeš nočeš stisneš k nekomu, če ne drugač takrat ko mu daš lupčka in zaželiš vse vse …. :)))) Bo pa On_ poskrbel, da bo mrzlo, pol pa se itak ve kako in kaj.:))))

p.s.
Ker, če se ne bomo nič stiskali, pol nima smisla hodit tako daleč.:))))[/quote]

Jaz mislim, da je ona bolj skromno bitje in nikoli ne pričakuje preveč. Se pa rada pusti presenetiti. :-))))[/quote]

Absolutno, nikoli ne pričakuj preveč.:))) Bibitka je pozabila, da ta taktika “na izvoli” ni vedno učinkovita. :))

Ja, hvala no, ampak ni bilo mišljenjo osebno zame. :)) Mene bolj zanima ali se dobimo forumaši sami, ali pridete ostali s partnerji … saj veš … glede stiskanja, pa to.:))))))[/quote]Če je to cilj potem je bolje da jih čimveč pride z (nekom že)

Da ne bo spet, ko zadnjič, ko so se eni zmrdovali, da bo kot na pivo in cvetje ljudi, oni bi pa raje samo te iz foruma, pa da ne bi povedali imen, pa da ne bi to pa ne bi ono….. najbolj, da bi si vsak črn žakelj poveznil na glavo… :/

Eh saj potem na koncu so/smo bili pa kar simpatični, menda 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_, kaj pa ti pričakuješ od tega srečanja? Čisto iskreno, da bomo vedeli, kaj nas čaka. :)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close