Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srečanje 12.1.2013 dopoldne v Ljubljani

Srečanje 12.1.2013 dopoldne v Ljubljani

Po izkušnjah iz preteklosti bo to ravno junija :D[/quote]

Se bomo poboljšali. Da ne bomo tako slab vzgled ostalim fomurašom… ;-)[/quote]Ma ja zgleda da ste se vsi podpisali, se bom pa še jaz. No če vsakič pride 12,5% novih trpnikov, se mi zdi to visok dosežek… (račun je sicer napačen, samo ker je lepa cifra, sem pač napisala…lol)

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

katenjka, prijateljica, pa saj veš da ni fora v kvantiteti nooooooooo 🙂 Bolje da jih pride manj in so všečni kot preveč in nevšečni 😉

p.s.: odstotek pa mi je všeč, morda bi se spodobilo dat 13, ker je 13-ica še bolj fajn 😀

A to se forumaši dejansko srečujete v živo? Lepo to.
Jaz sem bolj tiste sorte, da med tednom delam v mestu, ob vikendih pa ni šans, da grem prosti čas zapravljat v mesto. Vikendi so pa za na lepše, v naravo :).

Saj naslednje srečanje bo v naravi. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close