Srečanje 12.1.2013 dopoldne v Ljubljani
Po izkušnjah iz preteklosti bo to ravno junija :D[/quote]
Se bomo poboljšali. Da ne bomo tako slab vzgled ostalim fomurašom… ;-)[/quote]Ma ja zgleda da ste se vsi podpisali, se bom pa še jaz. No če vsakič pride 12,5% novih trpnikov, se mi zdi to visok dosežek… (račun je sicer napačen, samo ker je lepa cifra, sem pač napisala…lol)
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.