Srečanje 12.1.2013 dopoldne v Ljubljani
Ker se zadnjič nekako nismo mogli dobit oz. je “višja” sila posegla vmes, da je srečanje odpadlo, smo se tokrat določeni (ki smo si tudi že izmenjali kontakte oz. se osebno poznamo) že dogovorili za datum in kraj srečanja. Torej: 12.1.2013 bi se dobili v Ljubljani.
VSI !!!, ki vas mika, da bi še koga, ki piše po ŽM Čveku spoznali, imate priložnost, da se nam pridružite.
Velja isto, kot je bilo predlagano za prvo srečanje, torej, koga zanima, naj se javi meni na ZS ali mi pošlje mail (je v profilu), jaz mu posredujem točno lokacijo in uro in pa seveda GSM številko, da se ne bi preveč iskali.
Vabljeni VSI !!!
Kar se mene osebno tiče, za mene odpade srečanje tako kot zadnjič, če mi bodo vremenske razmere kaj zaštrikale in bo na cesti sneg ali poledica, ali pa če slučajno kateri od mojih otrok zboli.
Torej, kako bo, kdo vse se nam še pridruži…
Jaz jo ne bi tlačil tja, mogoče, če bi bila (samo) s tabo bi ti izpolnila željo/e in sploh ne bi rabila po nakupih……
Vsaj jaz ne bi silil tja, če bi imel eno tako zraven…..ccccccc 😛
Razen na kak čaj/kavo, če bi me glih zažejalo 😀
Ja, res družba, mi je bilo zelo žal, da sem morala iti.
Jaz za drugič predlagam da se dobimo v malo manj glasnem okolju, mogoče kaj takega kot pri komu doma. Če boste vi Ljubljančani imeli namen in možnost se pripeljati kam iz Ljubljane, bi mogoče res pri meni doma ali pa pri On_-u doma ali pa …
Res, bilo je kratko, žal.
Ja res je bilo dobro in prijetne stvari vedno (pre)hitro minejo…
Z_s dvomim, da bo 5min dovolj… Če bo s kom ekstra prijetno se bo lahko dobilo podaljšek?… :))
…bi mogoče res pri meni doma ali pa pri On_-u doma ali pa … si kje “sposodimo” kako zidanico, (mirnejši) lokal, piknik plac…za slednje je pogoj da vzcvetijo vsaj zvončki in trobentice 😉
Meni so ta teden na vrtu celo marjetice :-))))[/quote]Lahko to razumemo kot povabilo? :)))))
Jutri ob 15:00? :D[/quote]
Zdaj ne vem, ali to leti na Boom-a ali name? On_, nekam si zmedeno to definiral 😛
Lahko to razumemo kot povabilo? :)))))
Jutri ob 15:00? :D[/quote]
Zdaj ne vem, ali to leti na Boom-a ali name? On_, nekam si zmedeno to definiral :P[/quote]Boom naj pripravi marjetice ti boš zadolžena pa za zvončke, da bo ambient popoln…. 😉 :)))
Lahko to razumemo kot povabilo? :)))))
Jutri ob 15:00? :D[/quote]
eh, kaj bojo pa sosedje rekli? :-)))[/quote]Ja menda jih ne boš pustil na cedilu? 😉
Že danes naroči da bodo jutri kaj (sladkega) spekli… 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.