Srbski Rugelj strikes again!
A si samska,? :))) Potem boš seveda v središču mojega zanimanja. :D[/quote]
Vidiš, jaz pa sem mislila, da si ti že doktoriral na “mojem primeru”. :)))[/quote]
Antilopca, ti si pa na vsakem koraku ogrožena s strani mlajših moških? :)))) haha
Strokovnjak Milovojević bi te moral malo spretipati, kaj ta samskost pomeni. :)))
Antilopica, men se zdi da njega bolj zanima telo kot pa duša…
Btw: kje si bila danes, prav pogrešala sem te že…[/quote]
Midva z Matjažkom sva imela hud verbalni spopad na chatu. Če bi se srečala v reali, bi bilo še huje. :)))[/quote]
Ojoj, a celo fizično nasilje bi izvajala nad ubogim neškodljivim Matjažkom? :)))
Če nežno tepeš, ni problema, držim…. 😀
Midva z Matjažkom sva imela hud verbalni spopad na chatu. Če bi se srečala v reali, bi bilo še huje. :)))[/quote]
Ojoj, a celo fizično nasilje bi izvajala nad ubogim neškodljivim Matjažkom? :)))
Če nežno tepeš, ni problema, držim…. :D[/quote]
Daj, povej, kaj je s tvojo Julijo – Katenjko? Pogrešam jo tu gor.
Čudno, da pri svoji zelo izpopolnjeni vezi najdeš čas za ukvarjanje z drugimi.[/quote]
Čudno je to, da to dvoje izključuješ. To je tako kot, da te lahko na svetu osrečuje samo ena stvar, za vse ostale pa izgubiš interes. Očitno pa še nikoli nisi bil v resni zvezi, da take klamfaš. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.