Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srbkinja Nina Seničar

Srbkinja Nina Seničar

http://www.youtube.com/watch?v=MTfDNmTYHWY

V povprečju nič lepše kot Slovenke, ali Albanke.

Zato je pa v Srbiji zelo malo pevk oziroma “pevaljk”, ki niso dale plastične operacije skozi. Da sploh postaneš pevaljka tam moraš najprej na povečanje oprsja. :))))

Zato je pa v Srbiji zelo malo pevk oziroma “pevaljk”, ki niso dale plastične operacije skozi. Da sploh postaneš pevaljka tam moraš najprej na povečanje oprsja. :))))[/quote]

antilopa a si malo ljubosumna

ne bit ljubosumna

Jelena Karleuša je na delno Slovenka

Zato je pa v Srbiji zelo malo pevk oziroma “pevaljk”, ki niso dale plastične operacije skozi. Da sploh postaneš pevaljka tam moraš najprej na povečanje oprsja. :))))[/quote]

antilopa a si malo ljubosumna

ne bit ljubosumna

Jelena Karleuša je na delno Slovenka[/quote]

Ta Nina je tudi pol Slovenka. Oče je baje iz Grosuplja.

Zato je pa v Srbiji zelo malo pevk oziroma “pevaljk”, ki niso dale plastične operacije skozi. Da sploh postaneš pevaljka tam moraš najprej na povečanje oprsja. :))))[/quote]

antilopa a si malo ljubosumna

ne bit ljubosumna

Jelena Karleuša je na delno Slovenka[/quote]

Mislim, da si malo falil, Goca Tržan je po očetu Slovenka. Tudi jaz bi bila delno Japonka, če bi vedela, da me bo tam raja poslušala. :)))

Sicer pa je ta Nina Seničar res lepa, tako da nisem ljubosumna. Ampak vseeno drži tista moja trditev glede plastičnih operacij pri pevaljkah.

Čudno, da je ni Heidi Klum povabila med njene “anglečke”, koliko se da na hitro oceniti bi jo lahko.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

antilopa a si malo ljubosumna

ne bit ljubosumna

Jelena Karleuša je na delno Slovenka[/quote]

Ta Nina je tudi pol Slovenka. Oče je baje iz Grosuplja.[/quote]

Kolikor vem je Nina Seničar Srbkinja po očetu in mami.Nina Seničar je rojena v Novem Sadu v Novem Sadu pa so Srbi 80%.Tako,da 80% ne bo držalo 20% pa bo držalo
__________________________________________________________________________________

Jelena Karleuša je 50% Slovenka

antilopa a si malo ljubosumna

ne bit ljubosumna

Jelena Karleuša je na delno Slovenka[/quote]

Mislim, da si malo falil, Goca Tržan je po očetu Slovenka. Tudi jaz bi bila delno Japonka, če bi vedela, da me bo tam raja poslušala. :)))

Sicer pa je ta Nina Seničar res lepa, tako da nisem ljubosumna. Ampak vseeno drži tista moja trditev glede plastičnih operacij pri pevaljkah.[/quote]

Ja bo držalo Goca Tržan je po očetu Slovenka ja.Ima Srbsko and Slovensko kri.:-))))))))))))))
Goca je tudi OK

Balkanski tip žensk, katere imajo posebej poudarjenje močne ličnice, mi nekako ni všeč, ker je to bolj značilnost moških. Sicer pa je to pač stvar okusa.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, daj podpri me vsaj ti, da te glasbe ne poslušaš. :)))) Ja, ženske morajo imeti obraz ovalne, nežne oblike, a ne?

Zakaj in čemu bi morale (vse) ženske imeti ovalno obliko obraza? A ni ravno raznolikost oblik tista, ki nas dela različne, kaj je lahko nekomu lepo je drugemo odbijajoče.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zakaj in čemu bi morale (vse) ženske imeti ovalno obliko obraza? A ni ravno raznolikost oblik tista, ki nas dela različne, kaj je lahko nekomu lepo je drugemo odbijajoče.[/quote]

To Matjažka sprašujem za mnenje, ker je navedel, da mu niso všeč take s poudarjenimi ličnicami. Jaz se z zunanjo lepoto žensk ne obremenjujem, ker me ne zanimajo. :))))

Zakaj in čemu bi morale (vse) ženske imeti ovalno obliko obraza? A ni ravno raznolikost oblik tista, ki nas dela različne, kaj je lahko nekomu lepo je drugemo odbijajoče.[/quote]

To Matjažka sprašujem za mnenje, ker je navedel, da mu niso všeč take s poudarjenimi ličnicami. Jaz se z zunanjo lepoto žensk ne obremenjujem, ker me ne zanimajo. :))))[/quote]

Bla, bla, bla bla… Matjažko nam je že večkrat vizualno predstavil, na kakšen tip žensk pade…rit kot kombajn, balkon kot pol stadiona….o ličnicah se je danes prvič opredelil, ko se bo stotič, mu bom morda verjela 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

To Matjažka sprašujem za mnenje, ker je navedel, da mu niso všeč take s poudarjenimi ličnicami. Jaz se z zunanjo lepoto žensk ne obremenjujem, ker me ne zanimajo. :))))[/quote]

Bla, bla, bla bla… Matjažko nam je že večkrat vizualno predstavil, na kakšen tip žensk pade…rit kot kombajn, balkon kot pol stadiona….o ličnicah se je danes prvič opredelil, ko se bo stotič, mu bom morda verjela :D[/quote]

Jaz se ne spomnim, da bi Matjažko kdaj nalepil žensko z ritjo kot kombajn in balkonom kot pol stadiona. 😀


Le opaziš ne, ker praviš, da te ženske ne zanimajo. 🙂

Bla, bla, bla bla… Matjažko nam je že večkrat vizualno predstavil, na kakšen tip žensk pade…rit kot kombajn, balkon kot pol stadiona….o ličnicah se je danes prvič opredelil, ko se bo stotič, mu bom morda verjela :D[/quote]

Jaz se ne spomnim, da bi Matjažko kdaj nalepil žensko z ritjo kot kombajn in balkonom kot pol stadiona. :D[/quote]

Zmedena samica, duhovit opis. In Antilopa- seveda jih je lepil, neke mulatke z kombanjsko zadnjo platjo in velikimi balkoni. Drugače pa je Nina res lepa, a ima še lepše telo kot obraz.

Ravno zato bi bila primerna za predstavitev kolekcij spodnjega perila, kopalk. Vsekakor pa nima obraza za naslovnico, je preveč vsakdanji.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close