Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sprašujrm se, če sem k…..?

Sprašujrm se, če sem k…..?

Moska logika je prb. naslednja.
Rekla je 15. Ce imam npr. 60 frendov, pomeni vsak cetrti nasmeh opcijo bliznjega srecanja prve vrste 🙂

[/quote]
Se strinjam s tem, kar je Marko napisal.
Čigav problem ? Problem ima tisti tip od avtorice…Če pa bo spoznavala še več takšnih, pa bo to postal tudi avtoričin problem.[/quote]Tudi jaz se strinjam s tem.
Lahko da je tip že na osnovi nekaj srečanj ugotovil, da ženska ni zanesljiva in ni pripravljen sprejet tveganja, bo pač preskočil še eno oviro in iskal naprej.
Tale gospodična, ki pa se tako brihtno sprašuje po 15-ih, še vedno moslim, da z resnostjo nima nobene veze, celo več, na pamet ji pridejo problemi z erekcijo, ki jih je doživela pri katerem.

Lahko je tip preprosto načelen in je ne želi izkoristi za avanturco, ampak bi se šel spolnosti iz ljubezni do prave osebe, kar je še najbolj prav, če se že sprašujemo kaj je kdo.

Heh, kakšna filozofija, zapomnite si nekaj, dobre (poštene) punce pridejo v nebesa, lepe pa kamor one hočejo, ne glede na njihovo kilometrino.

Seveda. Če je že težnja iz vsakega trenutka iztržiti čimveč, torej iz vsakega znanstva s človekom, ki se zdi načeloma simpatičen, takoj seks, zakaj ne bi ženska poskusila dobiti še česa.. večerje, plačane počitnice… če ji že ne more dati srca…
tudi v službo nekateri radi hodijo, pa dobijo zato še plačo.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Torej Katenjka očitno spadaš med ženske, ki jim je seks muka, ki ne uživajo v njem, ga enačijo za službo, zato bi morale zanj nekaj dobiti.
K sreči večina žensk v seksu uživa in seksa zato, ker jim paše. TIsta, ki pa ne uživa v seksu pa očitno pričakuje, da bo kaj dobila v zameno.
Zame je seks užitek, kjer oba uživata on in ona, ne le on. Žalostno je, da ene ženske namesto, da bi uživale v seksu, razmišljate kako bi od moškega kaj dobile.
Itak pa škoda kaj razlagat, ene so pač prepričane, da je seks nekaj slabega, da če to počno, morajo vsaj kaj dobit v zameno.

Ja mene so tako učili, da mi mora fant odgrniti krilo in da dati not in da to traja pet minut in potem bom rešena, pa še gledati mi ga ne bo treba, če bom imela zadosti dolgo krilo, da mi bo segalo čez glavo.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Se vidi, da res ja, na žalost je kar nekaj takih žensk, ki jim je seks muka, nisi edina.

Ja vem ja, bog nam pomagaj.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Debata je, ali je menjavanje partnerjev s ciljem zgolj doseganja užitka dovolj, da flegma priznaš številne partnerje, ki so se zvrstili v tvoji postelji, magari za eno noč. Noben ne oporeka užitka, niti ne pravi, da je seks muka, nekaj slabega. Le da se samo za užitek eni ne bi hoteli zbujat ob telesih tujcev.

Debata je, ali je menjavanje partnerjev s ciljem zgolj doseganja užitka dovolj, da flegma priznaš številne partnerje, ki so se zvrstili v tvoji postelji, magari za eno noč. Noben ne oporeka užitka, niti ne pravi, da je seks muka, nekaj slabega. Le da se samo za užitek eni ne bi hoteli zbujat ob telesih tujcev.[/quote]Ja, podobno je recimo neumno tisto (krščansko?) geslo, “bodi zvest, da se ne okužiš s hiv,” namreč razlog, zakaj biti zvest, bi moral biti čisto drugje, ne pa, da dobiš korenček, če boš spal z isto/istim, in da te čaka palica, če boš to z drugo/drugim.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

TOrej, če imaš užitek, zakaj bi ene še imele plačilo v denarju zato?
Moški ima užitek, ona ima užitek, zakaj bi ona hotela še več, ni dovolj, da je dobila užitek? On je dobil užitek, ona je dobila užitek, torej sta drug drugem enako nudila. Ženska, ki pa ni uživala, pa to primerja s službo in bi rada še kaj za povrh dobila.
Ah škoda kaj razlagat, ker tule gor vas je polno takih, ki razmišljate v stilu, da seks je za moškega užitek in mora biti ves srečen, če neka ženska blagovoli seksat z njim, ker njej pa to seveda ne paše, ona se žrtvuje.
Breveze se sploh bosti s takimi ljudmi, ki imate tako prepričanje.
Tako mimogrede. Poznam par žensk, ki jim ni bilo problem seksat na skoraj vsakem žuru s kar enim. Pa so se čutile izkoriščane? Ne, niti malo. Uživale so. Vse so zdaj pridne, poročene, mamice, umirejen, urejene dame. Ene pri 30ih, druge pri 50ih.

Tudi mene so tako učili. :)))

Je pa nekaj res, iz česar izhaja srž teh razmišljanj glede številk, da mora ženska biti devica ali pa vsaj zelo blizu, te naše “dinozavre”…

Mi neRKCjevci pa raje uporabljamo kondome.

Ti nisi razumela. Če ti ej važno, da dobiš čimveč, torej na vsakem žuru se dati dol, zakaj ne bi potem še dobila plačane pijače in še plačane večerje in še počitnic. Kje se to konča? A šele na naslednjem žuru spet? Pa saj je treba uživati življenje in iztržiti iz njega vse, kar je možno, a ne. Umiriš se pa itak takrat, ko umreš, ne vem zakaj bi se umirjala pri 30 ali pri 50.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


In katere so sedaj nepoštene? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Katenjka, nismo vse ženske materialiskte, ene zato seksamo, ker uživamo, ne za denar. Denar pa služimo v službi.

Ene pa zato, ker je to preprosto lepo.
In čemu se toliko vpikuješ v moje poste? Pa menda nisi zdaj v službi in za to plačana?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

katenjka,mogoče ti kdo nasede in boš dobila počitnice pa večerjico. Veliko uspeha pri tem.

p.s.: samo mimogrede, katenjka, ti si se prva začela vtikovat v moje poste, jaz ti le repliciram. No, ne bom ti več, ker se mi ne da bosti z ženskami, ki za seks pričakujejo večerje in počitnice.

Katenjka,
če ženska uživa v intimnosti, res uživa, ne razmišlja o dodatnih ugodnostih (v stilu pijače, počitnic…), ker ne rabi, ne čuti potrebe (razen če je čisto na tleh finančno – ampak potem se poraja vprašanje, koliko bi lahko uživala v spolnosti,če bi imela skrbi glede neke osnovne eksistence). Je polna zadovoljstva ob “pravem” partnerju. Saj veš, ko te prevzemajo občutki sreče, ali res razmišljaš o tem, v kateri restavraciji boš čez eno uro jedla?

Imam občutek, da še vedno v tem razmišljanju vidiš en tip žensk, ki seksajo za to, ker… no, kar še same ne vejo.

Mi, jaz, pa ti želim predstavit žensko, ki uživa v spolnosti enostavno iz razloga, ker si dovoli, ker ni omejena z nekimi moralno-etičnimi zadržki, kar ne pomeni, da jih ne pozna, ali da ne pozna sebe, ampak več, da ravno zato, ker pozna sebe toliko, tako zadosti, da ni s temi moralno-etičnimi normami omejena v razmišljanju in čustvovanju, občutenju. Jaz imam v mislih samozavestno žensko.

je res tako težko pustiti človeka, da živi svoje življenje, z svojim prepričanji z svojo filozofijo in definicijo užitka, ugodnosti, dojemanja materialnih dobrin? predvsem iz razloga da se pusti ljudem živeti kakor želijo dokler ne posegajo v pravice drugega in sami sebi ne škodijo….nikjer še nisem zasledil, da bi ženska ki je imela 1 partnerja ali ženska ki jih je imela 100 trpela zaradi tega kakršnekoli posledice, če je le to bila njejna prostovoljna izbira in življenska pot….enako velja za enonočne avanture ko predvsem moška populacija ( stanje samozavesti pač) misli, da ženska ne more doživeti seksa svojega življenja, nasprotno še lažje je, se prepustiti seksu brez omejitev in obveznosti ko veš da nekega človeka ne boš po tej noči nikoli več videl….ali pa nasprotno ….trteba je izhajati iz lastnih izkušen iz lastnih prerpičanj in življenske maksime…ne pa flancati da 2 ali 4 seks partnerji so ok 10 pa jih je preveč…in ne, tatjana nisi kurba, si samo človek in kot takemu ti nič človeškega ni tujega….tvoj partner pa….je človek…ampak z omejitvami…

Ene pa zato, ker je to preprosto lepo. [/quote]
Ena seksa zaradi užitka, druga pa zato, ker ji je lepo. Naj me ena od vaju spomni v čem je razlika? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Katenjka,
če ženska uživa v intimnosti, res uživa, ne razmišlja o dodatnih ugodnostih (v stilu pijače, počitnic…), ker ne rabi, ne čuti potrebe (razen če je čisto na tleh finančno – ampak potem se poraja vprašanje, koliko bi lahko uživala v spolnosti,če bi imela skrbi glede neke osnovne eksistence). Je polna zadovoljstva ob “pravem” partnerju. Saj veš, ko te prevzemajo občutki sreče, ali res razmišljaš o tem, v kateri restavraciji boš čez eno uro jedla?
[/quote]To ni zame pravi partner, ki me pozna ne vem 15 minut in bi rad spal z mano in s takim tudi jaz nikoli nisem, ker pač taka sem. Vprašanje te teme je, ali ni sporno imeti čim več partnerjev, ker je seks sam po sebi tako čudovit, da čustva nimajo veze, ali pa je. In to je stvar moralne presoje vsakega posameznika. Zate ni, zame je, za potencialnega (ne)fanta od avtorice tudi je, avtorica te teme pa ne ve, kako bi se opredelila in to sprašuje tukaj.

Tisto s krilom čez glavo je bila seveda šala.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka,
če ženska uživa v intimnosti, res uživa, ne razmišlja o dodatnih ugodnostih (v stilu pijače, počitnic…), ker ne rabi, ne čuti potrebe (razen če je čisto na tleh finančno – ampak potem se poraja vprašanje, koliko bi lahko uživala v spolnosti,če bi imela skrbi glede neke osnovne eksistence). Je polna zadovoljstva ob “pravem” partnerju. Saj veš, ko te prevzemajo občutki sreče, ali res razmišljaš o tem, v kateri restavraciji boš čez eno uro jedla?
[/quote]To ni zame pravi partner, ki me pozna ne vem 15 minut in bi rad spal z mano in s takim tudi jaz nikoli nisem, ker pač taka sem. Vprašanje te teme je, ali ni sporno imeti čim več partnerjev, ker je seks sam po sebi tako čudovit, da čustva nimajo veze, ali pa je. In to je stvar moralne presoje vsakega posameznika. Zate ni, zame je, za potencialnega (ne)fanta od avtorice tudi je, avtorica te teme pa ne ve, kako bi se opredelila in to sprašuje tukaj.

Tisto s krilom čez glavo je bila seveda šala.[/quote]

Vem, da je bila šala. Sem se tudi sama pošalila nazaj.

Tole pa moram replicirat:

Motiš se glede tega, da čustva nimajo veze. Seveda imajo, še kako imajo. Saj to želim(o) izpostavit, nekatero dekle se bo omejevalo v čutenju oz. občutkov pri “15-minutnem” poznanstvu ne bo moglo čutit, drugo bo pa lahko, ker za čutenje ni nujno, da potrebuješ drugega.

Se spomniš, ko sem te vprašala, ali kdaj, ko si sama s sabo, v sebi čutiš ljubezen. Kot naprimer ko poslušaš glasbo in si dovoliš, da skozi tebe prehajajo zvoki, te prevzemajo in v tebi budijo občutke… Tudi za občutenje tovrstnih občutkov ni potrebno (za vsakega) nekaj mesečno ali celo letno poznanstvo drugega, ampak ti sam, tvoja zmožnost, pripravljenost dovoliti si (občutit)…

Ene pa zato, ker je to preprosto lepo. [/quote]
Ena seksa zaradi užitka, druga pa zato, ker ji je lepo. Naj me ena od vaju spomni v čem je razlika? :))[/quote]Lepo je tisto, ki nahrani več čutov in čustev.. meni je to bedno pisat, da bi spala s kom iz enega golega užitka, ker se vse skupaj zminimalizira na neko instant akcijo, ki se razpoči v naslednjem trenutku, kot se milni mehurček.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close