Šport, zdrava prehrana, denar… On_
🙂 🙂 🙂
Hvala pepelkica, cela tema me je nasmejala 🙂 Face ste vsi po vrsti!
No, jaz se strinjam s tabo oziroma tvojo tezo, da imajo bogatuni in bogatulje (to mislim tiste, ki jim vplivni ateki kupujejo avte, rihtajo sedeče službe brez ustrezne izobrazbe, v mladosti jim učitelji šenkajo ocene zaradi vplivne družine bajte – tiste, ki so bogastvo prigarali sami, spoštujem …) več možnosti za šport in zdravo prehrano. Pravzaprav imajo boljše možnosti na vseh področjih življenja, izvzemši zdravje. Toda ravno to prinašanje pladnjev k njihovim prepolnim ritmim jih naredi pasivne (ne vse, mnogo pa) in jim veliko te možnosti ne izkoristi. Veliko jih je zdolgočasenih, depresivnih, neborbenih in ne vedo, kaj bi sami s sabo. In se jim ne da surfat! 🙂
Jaz osebno poznam 3 take primadone (dva fotra imata firmo, eden uspešen lokal). Zazihrana služba, luksuzno stanovanje, kupljeno od staršev … Pa se vse (in so še mlade) redijo za vsako leto po 10 kil in ne poznam bolj nesrečnih, pasivnih in tečnih bitij od teh. Denar ti nič ne pomaga, če ni volje in veselja do življenja!
a jezikanje praviš? boljš jezikanje kot pa tvoje vulgarnosti v vseh postih in vtikovanje v vsako zadevo in soljenje pameti vsem in vsakomur, 25 ur si kle gor in pisariš pod 100 in enim nickom registriranim in neregistriranim, odgovarjaš vsem in sama sebi, stil pa je več kot opazen, pa tvoja ingliščina tudi Oooooooooo zdaj pa v pojstlo pa jokat
a jezikanje praviš? boljš jezikanje kot pa tvoje vulgarnosti v vseh postih in vtikovanje v vsako zadevo in soljenje pameti vsem in vsakomur, 25 ur si kle gor in pisariš pod 100 in enim nickom registriranim in neregistriranim, odgovarjaš vsem in sama sebi, stil pa je več kot opazen, pa tvoja ingliščina tudi Oooooooooo zdaj pa v pojstlo pa jokat[/quote]
Bodi tako pošten pa sam napiši, pod katerimi pa ti sodeluješ. Pa ne vseh 20 napisat, prvih 5 bo dovolj. A ti dam liziko, da se potolažiš?
a jezikanje praviš? boljš jezikanje kot pa tvoje vulgarnosti v vseh postih in vtikovanje v vsako zadevo in soljenje pameti vsem in vsakomur, 25 ur si kle gor in pisariš pod 100 in enim nickom registriranim in neregistriranim, odgovarjaš vsem in sama sebi, stil pa je več kot opazen, pa tvoja ingliščina tudi Oooooooooo zdaj pa v pojstlo pa jokat[/quote]
Bodi tako pošten pa sam napiši, pod katerimi pa ti sodeluješ. Pa ne vseh 20 napisat, prvih 5 bo dovolj. A ti dam liziko, da se potolažiš?[/quote]
bodi ti poštena in napiši vse svoje nicke pod katerimi pisariš, potem pa jih mogoče tudi jaz. liziko seveda rade volje vzamem, nisem zamerljive sorte
Za tebe na primer. 🙂 Nimaš pa prav dobre predstave, kaj je debata, žal. :)[/quote]
seveda ne,samo ti, samo ti jo imaš, kdo pa upa s teboj parirat, vsevedni veleumni, vse iz lastnih izkušenj…. so ti že drugi napisali kakšen luzer si[/quote]
Pa to še vedno nič ne spremeni. Tud, če povejo, da sem pameten, ostanem to jaz in kot tak sem povsem zadovoljen s sabo. Za razliko od tebe. 😉
seveda ne,samo ti, samo ti jo imaš, kdo pa upa s teboj parirat, vsevedni veleumni, vse iz lastnih izkušenj…. so ti že drugi napisali kakšen luzer si[/quote]
Pa to še vedno nič ne spremeni. Tud, če povejo, da sem pameten, ostanem to jaz in kot tak sem povsem zadovoljen s sabo. Za razliko od tebe. ;)[/quote]
nič ne spremeni, kje pa, saj sem ti napisal, samo ti in samo ti imaš prav, in imaš prav, in imaš prav, in imaš prav. zadovoljen, pa imate dela za nocoj, meni se ne da z vami, kar nadaljujte, pa uživejte.
A svojik nikov pa ne boš povedal zdaj? Firbec babji.
Če se navežen na izjavo od ferbčne: a to potem pomeni, da lahko športajo samo fini ljudje iz finih pisarn?
Čist ena zanimivost. Mam kolegico, ki je večino časa smotana (tako zase pravi) pa vse jo neki boli pa taka vremenska… ko ji omenim šport, se ji pa ne da. Jaz drugega proti depresiji, slabi volji, bolečinam v križu (itd.itd.) kot prav miganje ne poznam. Pa še ZASTONJ je.
Za pepelko, ki se nam je čudežno izgubila, ravno na vasi, kjer imaš toliko za postorit na vrtu, najlažje “športaš”. Greš v gozd po šoto (za maline npr.), pokosiš travo, zaliješ vrt, posuješ lubje, očistiš ciprese, presadiš rože, zakuriš suho travo (na enem mestu), nasekaš drva (ja, do pred 2 tednov je bilo še treba kurit). Samo s sončno kremo se namažeš in daš kapo s šiltom gor pa si fit.
Malo heca, veliko resnice.
Me res zanima kakšna je tvoja fizična pripravljenost. Prav rad bi se dobil z enim takim fajn geekom iz tega foruma, pa da gremo kdaj kakšen krog odtečt. Čist iz zajebancije of course, če ne drugega bi se vsaj imel komu za smejat. Luzerji skriti za tisočimi nicknejmi. Vsi najbolj glasni, ko ga pa vprašaš, če bi se dobil ti pa še odpiše ne nazaj. Ma ti odje:bi, kdo te bo pa bral ovca zakompleksana.
Sej ne, da te ma kej brigat, ampak tečem 5-7km 3-4x tedensko. Ne po ravnini. Ostale dni kolesarim ali nažigam skvoš, če sem prav posebne volje, pa se znesem nad boksarsko vrečo (da lahko sesujem take pič*ice kot si ti npr.)
Vsa stvar je v organizaciji časa, kot je nekoč nekje zapisal Matkić.[/quote]
Hahahaha, ok vsaka ti čast za ta komentar. Fak kok se smejim tle zravn.
No daj dokaži mi potem vse to. Napiši mi na pvt kje pa kdaj bi se dobila. Seveda prijateljsko, če pa želiš se pa lahko tudi zneseš nad mano kot na tisto tvojo boksarsko vrečo. Aja, pa ne se preveč napenjat preko foruma, ker izpadeš tko kr dost fejk.
No, deca ne se kregat:) evo en komad za dobro voljo.
Sej ne, da te ma kej brigat, ampak tečem 5-7km 3-4x tedensko. Ne po ravnini. Ostale dni kolesarim ali nažigam skvoš, če sem prav posebne volje, pa se znesem nad boksarsko vrečo (da lahko sesujem take pič*ice kot si ti npr.)
Vsa stvar je v organizaciji časa, kot je nekoč nekje zapisal Matkić.[/quote]
Hahahaha, ok vsaka ti čast za ta komentar. Fak kok se smejim tle zravn.
No daj dokaži mi potem vse to. Napiši mi na pvt kje pa kdaj bi se dobila. Seveda prijateljsko, če pa želiš se pa lahko tudi zneseš nad mano kot na tisto tvojo boksarsko vrečo. Aja, pa ne se preveč napenjat preko foruma, ker izpadeš tko kr dost fejk.[/quote]
Kakšen pvt, bumbar idiotski, če nisem registrirana? Piši katenjki. Mogoče bo šla ona s tabo športat.
Pa eo še od mene en klesik : http://www.youtube.com/watch?v=998P6HEzCdI
Aha, tabletke. Rave party! 🙂
http://med.over.net/forum5/read.php?124,7797013,7812892#msg-7812892
Forum je zaprt za komentiranje.