Spopad Tine in Urske pri Svobodi
UKZ ni všeč, da Tina postaja obraz Svobode prej je bila to ona.
UKZ je hotela kandidirati za predsednico Svobode ampak to ni bilo všeč Tini zato je morala umakniti kandidaturo.
UKZ je hotela prestopiti k Prebeliču a ji je ta pokazal vrata .
Tina bo drugo leto kandidirala za poslanko na listi Svobode.
Zmanjkalo idej? Pa je treba s pravljico o “razkolu” probat? Reveži…
Saj bi se v Janezovi sekti tudi našel babji fajt, če se ne bi vse bale ene in edine Jelke
Vsak dan znova potrjujete, kako znate soditi izključno po sebi in kako nimate (ali ne smete imeti ) domišljije.
Saj za poroko ste tudi najprej rekli, da je laž, ki so si jo izmislili v Janezovi sekti. Tudi vi sodite izključno po sebi, zato pa govorite, da konkurenca laže. Smo videli v teh 3 letih, da zna Golobova sekta samo lagati in dajati prazne obljube.
Gabrca je tipičen primer Dunning-Krügerja, nima toliko procesorske moči, da bi se zavedala lastnih omejitev in ker jo v njenem mehurčku vsi hvalijo in trepljajo po ramenih, si je v glavi narisala, da bi bila komot tudi ona minister za neki neki, če že ne predsednik vlade, zakaj pa ne, Golob je PV, pa se ji ne zdi, da bi bil kaj bolj sposoben od nje, prej nasprotno.
To je evidentno tudi iz njene “diplomske naloge”, Bela estrada je naslov, vsebina pa kot bi pisal petošolček, ki si pri branju še s prstom pomaga. Ampak ta petošolček bi se pri 18-ih zavedal, okej, imam nekaj talentov, ampak akademsko delo ni med njimi, jebiga nisem za študij, imam pa spretne roke in oko za detajle, šel bom za mizarja in postal najboljši tišler v teh krajih. Gabrco je pa zgleda nekdo nafopal, da ima kognitivne sposobnosti za raziskovalno delo in se je lotila “raziskovanja” področja, ki ji je blizu, znane osebnosti in uporaba kokaina pri le-teh. Tako je nastala Bela estrada (oz. White stage, kot se Gabrca izrazi v smešno slabem “prevodu”), v večno sramoto univerzi in mentorju, prodani duši Samotu Uhanu strangledalcu.http://dk.fdv.uni-lj.si/diplomska_dela_1/pdfs/mb11_gaber-tina.pdf
Po moje je Klakočarjeva še vedno toliko pri pameti, da bo zapustila politiko. Holob jo bo pa moral, ker svoboda ne bo dobila toliko glasov, da bi šla v parlament. Enako levica ne. Tisti prebiliči tako odpadejo. Pa logarji tud. Upajmo, da še puklastega tolk zdravje zjebe, da se ne bo več rinil v politiko.
V bistvu sploh ne potrebujemo, da bi bil po volitvah kdo sposoben sestavit vlado. Nam bo čisto dobro brez nje. Belgijci pred časom niso imeli 12 let ali koliko že vlade. Pa jim ni nič manjkalo.
Anonimnež, 04.09.2025 ob 16:15
Zmanjkalo idej? Pa je treba s pravljico o “razkolu” probat? Reveži…
Saj bi se v Janezovi sekti tudi našel babji fajt, če se ne bi vse bale ene in edine Jelke
Vsak dan znova potrjujete, kako znate soditi izključno po sebi in kako nimate (ali ne smete imeti ) domišljije.
Saj za poroko ste tudi najprej rekli, da je laž, ki so si jo izmislili v Janezovi sekti. Tudi vi sodite izključno po sebi, zato pa govorite, da konkurenca laže. Smo videli v teh 3 letih, da zna Golobova sekta samo lagati in dajati prazne obljube.
Vedno je kriv Jajo… Urška vsa zgrožena z zaigranimi solzami, da nižje ne morejo iti, kako si izmišljajo o tem da jo Bor vrta kot bor mašina v nočnih urah, da ni nič res, da si izmišljajo na desni strani… čez 3 tedne pa v vseh možnih medijih kako srečna sta, na vseh naslovnicah…kriva je bila pa SDS.
Skoraj bi ji verjeli…vsem je bilo jasno, da laže kot golob leti.
Gabrca je tipičen primer Dunning-Krügerja, nima toliko procesorske moči, da bi se zavedala lastnih omejitev in ker jo v njenem mehurčku vsi hvalijo in trepljajo po ramenih, si je v glavi narisala, da bi bila komot tudi ona minister za neki neki, če že ne predsednik vlade, zakaj pa ne, Golob je PV, pa se ji ne zdi, da bi bil kaj bolj sposoben od nje, prej nasprotno.
To je evidentno tudi iz njene “diplomske naloge”, Bela estrada je naslov, vsebina pa kot bi pisal petošolček, ki si pri branju še s prstom pomaga. Ampak ta petošolček bi se pri 18-ih zavedal, okej, imam nekaj talentov, ampak akademsko delo ni med njimi, jebiga nisem za študij, imam pa spretne roke in oko za detajle, šel bom za mizarja in postal najboljši tišler v teh krajih. Gabrco je pa zgleda nekdo nafopal, da ima kognitivne sposobnosti za raziskovalno delo in se je lotila “raziskovanja” področja, ki ji je blizu, znane osebnosti in uporaba kokaina pri le-teh. Tako je nastala Bela estrada (oz. White stage, kot se Gabrca izrazi v smešno slabem “prevodu”), v večno sramoto univerzi in mentorju, prodani duši Samotu Uhanu strangledalcu.http://dk.fdv.uni-lj.si/diplomska_dela_1/pdfs/mb11_gaber-tina.pdf
Ne mores tako, no. Ona je za diplomsko nalogo anketirala 530 slovenskih estradnikov. Sicer se sprasujem, kje je v Sloveniji nasla 530 estradnikov, se pa ne sprasujem, kako jih je spoznala.
Citat iz njene diplomske naloge na strani 40;
‘Gram kokaina v Ljubljani stane okoli 70 evrov. Žal si ga ne morejo privoščiti vsi, dejstvo, da večina estradnikov v Sloveniji ni bogatašev, pa je jasno.’
Anonimnež, 04.09.2025 ob 18:29
Vedno je kriv Jajo… Urška vsa zgrožena z zaigranimi solzami, da nižje ne morejo iti, kako si izmišljajo o tem da jo Bor vrta kot bor mašina v nočnih urah, da ni nič res, da si izmišljajo na desni strani… čez 3 tedne pa v vseh možnih medijih kako srečna sta, na vseh naslovnicah…kriva je bila pa SDS.
Skoraj bi ji verjeli…vsem je bilo jasno, da laže kot golob leti.
Kreten, edino vi iz Janezove sekte imate take hude preganjavice okoli seksa, da morate graditi politične diskreditacije na joških, nogah, frizurah in seksu DRUGIH ljudi. Vsi ostali pa vemo, zakaj vas to toliko preganja.
Saj ste po svoje revčki, kljub temu ste pa nepoboljšljiva nadloga, zato je skrajni čas, da se vas enostavno proč spravi in skrajša vaše in naše trpljenje ????
Ja kriv je Jajo za vse. Oh, kako je Urška pred kamerami igrala ogorčenost, kako nižje ne morejo iti…o tem kako se izmišljujejo na desni strani, da jo Bor vrta kot bor mašina ob pol noči v parlamentu…in “to počnejo samo zato, ker sem ženska”. Vse te zaigrane solzne oči. Skoraj bi ji verjeli…
Potem pa mine tri tedne in že beremo naslovnice polne fotografij kako sta našla, kako sta srečna…o kako lepo, da dobiš diabetes od vsega sladkega. Nič več o tem kako ji to počnejo, ker je ženska.
Ja, ja skoraj bi ji verjeli…
Tina postaja bolj pomembna kot Urška. Prihajajo bolečine.
modrivrag, 04.09.2025 ob 18:12
Po moje je Klakočarjeva še vedno toliko pri pameti, da bo zapustila politiko. Holob jo bo pa moral, ker svoboda ne bo dobila toliko glasov, da bi šla v parlament. Enako levica ne. Tisti prebiliči tako odpadejo. Pa logarji tud. Upajmo, da še puklastega tolk zdravje zjebe, da se ne bo več rinil v politiko.
V bistvu sploh ne potrebujemo, da bi bil po volitvah kdo sposoben sestavit vlado. Nam bo čisto dobro brez nje. Belgijci pred časom niso imeli 12 let ali koliko že vlade. Pa jim ni nič manjkalo.
Ja, junaka ali junakinje, ki bi realno gledala na svet, se odločno borila za narod, ki bi pometla s korupcijo, pravično sodstvo. Če bi korupcijo zmanjšali za 50% bi bilo za vse dovolj. Zdravstvo, ceste, šolstvo…
Anonimno 1512, 04.09.2025 ob 11:57
UKZ ni všeč, da Tina postaja obraz Svobode prej je bila to ona.
UKZ je hotela kandidirati za predsednico Svobode ampak to ni bilo všeč Tini zato je morala umakniti kandidaturo.
UKZ je hotela prestopiti k Prebeliču a ji je ta pokazal vrata .
Tina bo drugo leto kandidirala za poslanko na listi Svobode.
Odlična analiza teh vladnih samovšečnežev in škodljivcev!
Kreten, edino vi iz Janezove sekte imate take hude preganjavice okoli seksa, da morate graditi politične diskreditacije na joških, nogah, frizurah in seksu DRUGIH ljudi. Vsi ostali pa vemo, zakaj vas to toliko preganja.
Saj ste po svoje revčki, kljub temu ste pa nepoboljšljiva nadloga, zato je skrajni čas, da se vas enostavno proč spravi in skrajša vaše in naše trpljenje
Imas kratek spomin, kako ste vi gradili politicno degradacijo na otroku, ko ste trdili, da ima sin JJ downow sindrom. Na Monu skoraj ni bilo dne, da ne bi pisali o tem. Zgleda, da tudi vi zelo trpite, da ste se spravljali na otroka.
Forum je zaprt za komentiranje.