Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek spet smotkoti

spet smotkoti

Ojla!!

A kdo ve kolk časa traja, da prejmeš obvestilo o denarni kazni po pošti, se pravi kazen, če si že bil pri sodniku za prekrške?
Morda 1 teden,2, en mesec al več?

Thanks, Alexima

ja najbolj da greš na sodišče vprašat!!!

piškotek:

:))))) mogoče bo dobila kakšen: Popust na nevednost :))))

šala, šala….. ne zamerit Alexima…. drugače pa: nimam pojma

LP

Remedy

moj brat je narobe parkiral junija (z mojim avtom), položnico sem pa dobila oktobra. no, sej jo je on tut plačal!

Če gre za manjši prekršek, je najbolje, da ga ignoriraš, pa tudi vse kasnejše opomine!
Vse skupaj traja več let in ker je takih primerov na tisoče, primer zastara.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close