A kdo ve kolk časa traja, da prejmeš obvestilo o denarni kazni po pošti, se pravi kazen, če si že bil pri sodniku za prekrške?
Morda 1 teden,2, en mesec al več?
Če gre za manjši prekršek, je najbolje, da ga ignoriraš, pa tudi vse kasnejše opomine!
Vse skupaj traja več let in ker je takih primerov na tisoče, primer zastara.