Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek spet KT

spet KT

Oj!

Odločila sem se, da bom prenehala z jemanjem KT. Negativne strani pač pretehtajo pozitivne.

Zanima me kako je potem s telesom, namreč prsi so se mi malo povečale po zamenjavi KT, pa poraščenost in teža sta tudi večje.

Torej kako se je s stanje spremenilo tistim ženskam, ki so prenehale.

Mozolji me niti ne skrbijo, ker jih imam sedaj še več kot preden sem začela jemati.

Jaz sem jih nehala jemati pred nekaj leti. Mislim, da bo zdaj že pet let tega. Spremenilo se ni nič, razen tega, da me teden dni pred M bolijo prsi, da dobim nekaj mozoljev in da imam prvi dan M kar hude bolečine. Teža se mi ni nikoli spreminjala, tudi ne poraščenost ali kaj podobnega.

LP

Pri meni enako.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close