spet KT
Oj!
Odločila sem se, da bom prenehala z jemanjem KT. Negativne strani pač pretehtajo pozitivne.
Zanima me kako je potem s telesom, namreč prsi so se mi malo povečale po zamenjavi KT, pa poraščenost in teža sta tudi večje.
Torej kako se je s stanje spremenilo tistim ženskam, ki so prenehale.
Mozolji me niti ne skrbijo, ker jih imam sedaj še več kot preden sem začela jemati.
Forum je zaprt za komentiranje.