Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Špela Grošelj – prosim ne jest pred kamero

Špela Grošelj – prosim ne jest pred kamero

gledam in me ni sram priznati. Je pa tudi mene zelo zmotilo Špelino hranjenje.

Za bruhat! Špela mi drugače ni tako nadležna, una zadnja tudi ne, Tanja je res uboga na umu, Miha je pa na nivoju 13letnika, poden od podna, inteligenca za bruhat.

Odgovor na objavo uporabnika
MonsteraMo, 12.09.2025 ob 13:38

Ne vem no. Špela je meni všeč, ampak oddaje ne zmore voditi tako, da je mir v studiu . Miha je na ravni 15 letnika in jo nenehno prekinja. Sonja je tudi gobčna in si želi pozornosti, Tanja je ok. Govorjenje eden čez drugega je res naporn. In pa govorjenje o njih samih. Ne vem kdo je proucent, da jih ne zna usmeriti.

NI kul jest ned vodenjem oddaje, govorjenjem, to je bil res nov podn…

Jaz vidim njo drugace, bolj je ona vedno skakala drugim v besedo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close