Špela Grošelj – prosim ne jest pred kamero
Anonimno 1970, 12.09.2025 ob 08:26
Včeraj sem to gledala prvič in kar nisem mogla nehat, ker kaj tako bizarnega pa še nisem gledala. Pa to je res grozno, da kaj takega predvajajo na naši tv. Pa, da se nekdo še hrani med komentiranjem, če temu sploh lahko rečemo komentiranje. Grozna oddaja, res
Negledljiva. Slučajno sem med preklapljanjem naletela na to. Ne spomnim se na katerem programu se vrti. Tega je baje polno na vseh programih.
ne grozna, 12.09.2025 ob 08:32
Negledljiva. Slučajno sem med preklapljanjem naletela na to. Ne spomnim se na katerem programu se vrti. Tega je baje polno na vseh programih.
Na Planet tv je. Obup! Sem na bolniški, malo berem, malo preklapljam tv. Dejansko je na vseh programih vse skupaj bolj revščina. Na Popu pa Ljubezen po domače še večji obup. Tole včeraj, ko je grizljala nekaj tam pred kamero … pa halo?
Poden od podna. Sploh tisti Miha, ki je tam samo za okras, daje neumestno izjave, nič ne pove zares, itak je bebček, ki misli, da je zabaven in nek stručko. Bedarija. To je poden od podna, tudi Tanja je zoprna, želi, da izpade zabavna, je pa glupa s tako poceni humorjem, da joj. Inteligenca je tako porazna, da gre človeku lahko samo na jok. Oddaja je blesava, pa vedno bolj gre v skrajnost. Skačejo si v besedo, nič zares ne povejo, nekaj kao začnejo, pa potem preklopijo,ker jih opozorijo, da je treba pogledat naslednji klip. In ta hrana zraven, mislim, halo. Ta oddaja in ljudje so prav za bruhat!
Anonimno98, 12.09.2025 ob 09:11
Poden od podna. Sploh tisti Miha, ki je tam samo za okras, daje neumestno izjave, nič ne pove zares, itak je bebček, ki misli, da je zabaven in nek stručko. Bedarija. To je poden od podna, tudi Tanja je zoprna, želi, da izpade zabavna, je pa glupa s tako poceni humorjem, da joj. Inteligenca je tako porazna, da gre človeku lahko samo na jok. Oddaja je blesava, pa vedno bolj gre v skrajnost. Skačejo si v besedo, nič zares ne povejo, nekaj kao začnejo, pa potem preklopijo,ker jih opozorijo, da je treba pogledat naslednji klip. In ta hrana zraven, mislim, halo. Ta oddaja in ljudje so prav za bruhat!
Pa kdo to gleda?!! Mene jezi edino, ker zaradi teh bedarij ukinjajo serije, ali kaj vsaj za silo gledljivega.
Imeli so priložnost narediti oddajo, ki bi jo lahko komentirali različni strokovnjaki za odnose ter iz nje potegnili tudi zaključke, kateri bi lahko pomagali marsikomu glede odnosov, tako do partnerja, kot do okolice.
Tako pa scenaristi najdejo gručo amaterjev, večinoma vsi z več propadlimi vezami, travmami pred nasprotnim spolom, in si ližejo rane pred širno slovensko publiko. Že to, da si upajo komentirati svoje bivše partnerje je žal sprevrženo, ker potem izpadejo (kdor jih pozna), kot da so vsi drugi krivi za njihove tegobe. Škoda.
Ptica973, 12.09.2025 ob 13:05
Ta oddaja je res katastrofa, vredna predčasnih volitev. S čim nas to Golob poneumlja! A hoče nam pozornost preusmerit od novih davkov?
Pa daj no prosim razloži, kaj vraga ima Golob s televizijskim sporedom in oddajami, ki jih snemajo komercialne televizije?
takole, 12.09.2025 ob 13:09
Pa daj no prosim razloži, kaj vraga ima Golob s televizijskim sporedom in oddajami, ki jih snemajo komercialne televizije?
tocn tko @takole… najbolj grozljivo je da imajo taki bebcki od drzavljanov vooilno pravico, ki jim ni jasno nic kdo je za kaj odgovoren
Ptica973, 12.09.2025 ob 13:23
Nobeni bebčki nismo, če smo drugače misleči in kritični. Če ima Golobova vlada vpliv na gospodarsko rast, pa da ne bi imela na en televizijski program? Vse je to povezano, ampak zmanipulirane ovce tega ne vidite. Prebudite se!
Lepo prosim, nehaj se sramotit.
Ne vem no. Špela je meni všeč, ampak oddaje ne zmore voditi tako, da je mir v studiu . Miha je na ravni 15 letnika in jo nenehno prekinja. Sonja je tudi gobčna in si želi pozornosti, Tanja je ok. Govorjenje eden čez drugega je res naporn. In pa govorjenje o njih samih. Ne vem kdo je proucent, da jih ne zna usmeriti.
A ste tle eni res taki butli, da ne veste kaj je point oddaje.
Oni direkt opravljajo o folku, ki je v šovu. Nivo oddaje je zelo zelo zelo nizko nastavljen. In pol imate neke resne komentarje. Oni so plačani, da se tam zajebavajo, vi jih pa resno jemljete, butli, ne morem drugega reči. Več ko tle komentirate in drugje, to je za gledanost samo dobro. Če ste taki nasprotniki teh kvazi znanih fac, jih pač ne komentirat, tako jim še najbolj poveste kaj si mislite o njih.
YeahRight, 12.09.2025 ob 14:32
A ste tle eni res taki butli, da ne veste kaj je point oddaje.
Oni direkt opravljajo o folku, ki je v šovu. Nivo oddaje je zelo zelo zelo nizko nastavljen. In pol imate neke resne komentarje. Oni so plačani, da se tam zajebavajo, vi jih pa resno jemljete, butli, ne morem drugega reči. Več ko tle komentirate in drugje, to je za gledanost samo dobro. Če ste taki nasprotniki teh kvazi znanih fac, jih pač ne komentirat, tako jim še najbolj poveste kaj si mislite o njih.
Razumemo, ampak da grizlja tiste smokije, medtem ko govori … daj no. Ni ok.
Forum je zaprt za komentiranje.