Špela Grošelj
Kako si bedna avtorica.
Špelci privoščim iz srca bla bla bla, ampak v teh letih se rado zgodi nekaj hudega.
Pač če privoščiš iz srca, mu ne kličeš v istem stavku še nekaj slabega zraven. Ali?
Eni ste prav bedni.
In prihaja nova kost za glodanje, ki jo je itak Špela sama vrgla, ker pač nima zdravih razmejitev in ji je javno in zasebno itak vse isto.
Jaz ji želim, da si pošlihta po glavi, preden pride kak otrok, kot bi si morali vsi starši. Sicer pa je to itak najtežje.
Forum je zaprt za komentiranje.