Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek SOSEDOV PES

SOSEDOV PES

Tati, tukaj imaš en članek. V društvu so sicer obljubili nadaljevanje glede pristojnosti policije – mogoče je napisano kje drugje na njihovem spletišču, sicer pa jih ročno pokliči in vprašaj. Policija se rada spreneveda, kar se tiče medsosedskih in družinskih zadev (dolgo časa se niso hoteli vmešavati niti v družinsko nasilje, češ, da ni v njihovi pristojnosti), tako da je včasih treba biti vztrajen in pobrskati po kakšnem členu ali dopoldne obiskati policijsko postajo, ko je tam komandir, in osebno poklepetati o zadevi. Za moje pojme je nočno lajanje nedvoumno kršenje nočnega miru, za vse traparije, ki jih počne pes, pa je po zakonu odgovoren lastnik. Potem se lahko začnemo sprenevedati tudi glede ugrizov ali kako?

http://dzzz.si/sl/lajez-ki-moti-sosede.html

Sosed naj pospravi klet, da bosta psa čez noč lahko tam – sicer pa psi glede ležišča niso zelo zahtevni, zanj ne potrebujejo veliko prostora in jih lahko da tudi v hodnik v hiši. Itak verjetno že v osnovi boljša ideja kot klet. Magari ti nabavi dve ležišči – če imaš stare jogije od otrok, mu jih daruj in naj ju da v hodnik/vetrolov za psa.

Hvala Črtna koda!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close