Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sosedi pujsiki

Sosedi pujsiki

Rekla si, da sem za psihiatrijo. Če bi izgledala kot ti bi se obesila. Si moji mami govorila o meni… da rabim zdravila. No, že pol leta ne jemljem. Verjemi, da bo prišel čas, ko bodo tvoji otroci trpeli zaradi tvojih dejanj….in takrat ne bom jaz tista, ki bo rabila pomoč….

A prideš za kakšen teden živet k meni? Te rabim, da par starih firbčnih kavk v red daš. Brez problema ne jemlješ zdravil, še bolje. Vsak blok rabi eno tako, kot si ti, da imajo stare kavke kaj za delat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close