Rekla si, da sem za psihiatrijo. Če bi izgledala kot ti bi se obesila. Si moji mami govorila o meni… da rabim zdravila. No, že pol leta ne jemljem. Verjemi, da bo prišel čas, ko bodo tvoji otroci trpeli zaradi tvojih dejanj….in takrat ne bom jaz tista, ki bo rabila pomoč….
A prideš za kakšen teden živet k meni? Te rabim, da par starih firbčnih kavk v red daš. Brez problema ne jemlješ zdravil, še bolje. Vsak blok rabi eno tako, kot si ti, da imajo stare kavke kaj za delat.