Šokantna resnica o Izrael – Palestina konfliktu – ne smete vedeti
” Dokler so Židje v igri jim prihaja, njih ne brigajo črnci v Afriki in vojne tam. Zakaj? Ker ni Židov zraven.”
Ni tako enostavno. ŽIDJE SO EDINI, KI JIH NE MOREJO PREMAGATI, ZATO so čedalje bolj blazni in blazni in blazni klavci in nori in poblazneli.
V Afriki jim uspeva, zato se o tem ne govori in ne piše.
To je dokaz vsesplošno islamske spetke proti zahodu, seveda za tiste, ki so sposobni vsaj malo misliti.
“NE ASIMILIJAJ SE. MI SMO TU DA ISLAMIZIRAMO…. ”
Iz zgodbe pa je jasno, da vse temelji na sovraštvu! Resnica ni važna, vsak dan vcepljajo sovraštvo in laži. Cilj jim je pač izbris vseh ostalih in to delajo. Ne samo Izraela, ampak Izrael jim je največji trn v peti, ker ostale so z lahkoto premagali npr. Nigerja, vsak teden pokoljejo novo vas in jo islamizirajo. Ali gorski karabah, padel itd….
Sej moraš biti res neumen, če ne spregledaš po vsem tem.
Ko so Nemci prišli na naše ozemlje, izganjali ljudi v Srbijo in jih pošiljali v taborišča, in ko se je zgodil upor, se je tudi učilo o uporu proti nacizmu in sovraštvo.
Seveda, izgnali me boste iz Jaffe, Haife in tako dalje, pol pa pričakovali, da bom se kaj? Klanjal cionistom al kaj??
Pa ne nabijajte, da so imeli Palestinci možnost pristati na mir? JA, na nepravičen mir ! Smo mi pristali na odvzem Primorske in priključitev le te Italiji?? Nismo ! Uprli smo se, ampak naš upor je bil sprejet v mednarodni javnosti, zaradi vpliva Židov na medije in vse politike, pa itak ni !
Zdej se pa straši z enimi muslimani pa šarijami, kar je itak produkt Izraela, tako da, jaz bi vnesel mir tako, da pač se Tel Aviv zravna z zemljo in prisili Izrael k vdaji ! takrat bo mir, prej ga ne bo, ker se vidi, kako se planira Veliki Izrael ! Življenje navadnih ljudi ni več vredno nič, kar je sam Izrael postavil za standard, tako da sorry, vojaški poraz Izraela, pol bo pa mir.
“Pa ne nabijajte, da so imeli Palestinci možnost pristati na mir? ”
Arabska liga je EDINA, KI HOČE VOJNO V PALESTINI in NIHČE DRUG. Zato so voditelji pobegnili v tujino in v tujini tudi živijo. Človek v islamu ni nič vreden (vreden je le kolektiv), Palestinci so pa kanon futer za arabsko ligo, da islam doseže svoje. Zato so lahko le KLAVCI IN POKLANI. Sej drugega jih sploh ne učijo, razen seveda sovraštva do vseh nevernikov.
Palestina je načrtno ustvarjen projekt arabske lige za izbris Izraela. Druge resnice pač ni.
RETARD? Posebna šola? Mentalno zaostal?
Palestini in Izraelu je bila ponujena država! Izrael jo je sprejel, Palestina pa ne. Takoj po tem, je Palestina, Egipt in ostale sosednje države so napadle Izrael!!!!
WTF TEBI NI JASNO?
KAKO HUDIČA LAHKO TAKE LAŽI TAKO DOLGO USPEVAJO?
Aja sej res, v islamu vse temelji na laži in sovraštvu.
Samo ena resnica je. Islam na prenese DEMOKRACIJE IN SVOBODE. Isto kot so naredili iz Libanona hočejo še iz Izraela. Samo idiot še ne spregleda. In isto delajo ta trenutek po skoraj celi Afriki. Nigerija, koljejo vas za vasjo in islamizirajo. Sudan že prej, tisti genocid, Somalija, Eritreja… POVSOD ISTO. A ker muslimanom uspeva, to ni novica dneva, tedna, leta…. JE PAR LJUDI, ki se močno bori, ampak so skriti, njihovo zgodbe redko pridejo v javnost, npr.Križnar, sem pa tja je kakšno oddaja, to je pa tudi vse.
Gaza pa 24 ur na dan , dan na dan…. non stop.
TU DOJAMEŠ MOČ ISLAMSKE SPETKE.
MI ŽIVIMO V ISLAMSKIH PRAVLJICAH in nanje nasedamo. Samo idiot tega ne vidi. Zato nihče ne vidi NO-GO con in klanje po Afriki (14.000 posiljenih britanskih deklic)…. Vidi le in samo Gazo. Kot da drugega ni.
Ne se toliko obremenjevat z muslmani in tujo vojno, ker se bomo lahko kmalu ukvarjali s svojo, na evropskih tleh. Poleg tega so evropske velesile do konca zatrpane z muslimani. Kanon futra bo zadost. Voditelji nekaj vejo pa ne povejo. Evropa razpada, pripravlja se na vojno. Pustite Jude in Palestince. Bomo sami kmalu kot Palestinci. Ko bodo pri nas padale prve žrtve bo nekdo na drugem koncu sveta ob prebiranju novic jedel sendvič, prdel v fotelj in skrolal dalje. Morda bo kje na forumu z mastnimi prsti natipkal, da smo si vojno zaslužili.
Zofka123, sej to je ta spletka, sej je vseobsegajoča. Zato pa so tako govorili proti orožju, a v NO-GO conah vladajo oborožene milice. Vse jasno!
Isto kot pri nas v šoli učijo le mir, strpnost, toleranca bla bla bla do drugih.
V islamu pa kontra. Sovraštvo, maščevanje, klanje drugih – nevernikov. Miru sploh ne poznajo in ne omenjajo.
Nas pripravljajo na veliko klanje, EU LJUDJE BODO KOT OVCE, se pustili poklat, sploh se ne bodo zmožni boriti, ker jih kastrirajo na vse možne načine. Samo idiot tega ne vidi. Njih pripravljajo na sovraštvo in klanje, nas pa v strpne, miroljubne ovce brez pravice do orožja in brez volje do boja. Copy / paste strategija Meka.
Ko enkrat dojameš, dojameš, da živiš v islamskih pravljicah. To vidiš po poročanju. Čisto vse je laž, ne 100 % laž, ampak pol resnica. Pol resnica. Za zavajanje je dovolj.
Palestina je načrtno ustvarjen projekt arabske lige za izbris Izraela. Druge resnice pač ni.
Ja, tvoje kupljene od nekoga resnice ! JAz moten?? Mucika ali mucek, tolko vem o vseh stvareh, da ti kr prepričuj retardirane SDSovce, k fafate izraelskemu kapitalu.
Palestina je produkt kvečjemu britanskih oblasti, ki so v Iraku najdl 1917 nafto, potem ustoličevali arabske kralje in tako dobili dostop do tega….Izrael je ameriška kolonija, ustanovljena od židovsko ameriškega kapitala, islam nima veze niti pri uporu proti Izraelcem ali upori proti komerkoli..
PLO je organizacija, sestavljena iz vseh, palestinskih muslimanov in kristjanov, Palestinci so avtohtoni na območju, tako da nje straši in ne nabijaj folku o islamu in ne vem kaj še vse, če bi islamski vladarji hoteli, bi zbrisali populacije kristjanov in židov povsod po islamskem svetu, tako so pa preživeli !
Večji ekstremist danes je Izrael kot pa kdorkoli od Hamasa, tako da lažeš kot pes teče
Sem bil 5 krat na dolgih obiskih v deželi in še del žlahte se je poročil dol, tako da men ne boš govoril.
Ekstrem je ekstrem, pa naj bo isalmski, krščanski ali judovski, izraelska politika danes je genocidna, ker tudi tako vzgaja ljudi. Sploh ekstremni židki, kot so Ben Gvir in Smotrich imajo kar moč, utišati se pa hoče normalne liberalne in socialiste, ki so večinoma v Tel aviviu, Haifi….
ISLAM TI PRIZNAVA JEZUSA, ŽIDOVSTVO GA EN PRIZNAVA TAKO DA ODJEBI !
Pa tud če ga ne priznava, briga me, pobijanje v imenu ne vem koga na nebu in sploh v sveti deželi za tri religije bi bilo treba s silo ustaviti, ker najmočnejši akter ne zna drugače razumeti stvari..
Tako da pod ameriško – izraelsko politiko kar pričakujmo uničenje najstarejših krščanskih skupnosti v mestih Gaza, Haifa, Jaffa, Nazareth, Ramallah, Jericho, Jeruzalem in Bethlehem, nekatere cerkve v Jaffi so že prevzeli zahodni misjonarji, arabski kristjani so bili izgnani, tako kot iz severnega Izraela pri Safedu, ki so sedaj v Libanonu in drugje po svetu !
Rekli so mi: »NE ASIMILIRAJ SE V AMERIKI. TU SMO DA ISLAMIZIRAMO AMERIKO«. Na ameriško kulturo so gledali ponižujoče…
“V očeh mnogih muslimanov, islama, si Judje in ne-muslimani (kličejo jih kafir, neverniki):
– NE ZASLUŽIJO RESNICE.
– NE ZASLUŽIJO PRAVICE. IN
– NE ZASLUŽIJO USMILJENJA. ”
1. Laži o Palestini in islamu.
2. Realnost v VB.
3. Ilegalec takoj dobi nastanitev, mlad normalen par (brez pomoči staršev) pa 10 let garat, nato šele dobita 30 let kredita. Otroke bosta imela pa očitno pri 60 letih….
Arabski ligi se ne gre za zemljo, ker jo imajo dovolj. Gre se izključno za anti-semetizem
Bedak nori, ARABCI SO SEMITI, še bolj so semiti kot Izraelci, navoženi z vseh koncev sveta v 20. stol.
—-To ti ves in jaz in se kdo. Palestinci vejo skoraj samo to, kar jih ucijo v mosejah. Presneto malo jih je izobrazenih, a se pri njeh je koran na prvem mestu. Z Izraelci v veliki meri izhajajo iz istih anticnih ljudstev in bi zato lahko oboji sklenili kompromise in ziveli v miru, ampak ni ne enim, ne drugim do tega. Jaz sem star letnik in spremljam te njihove vojne ze skoraj 60 let. Zato vem, da tam nikoli ne bo miru.
Ljudem se možgane pere po celem svetu. Nekje prvenstveno skozi religijo. Drugje prvenstveno skozi medijsko propagando, manipulirano “znanost” in šolski sistem. Vse za potrebe izvajanja agend raznih wanna-be pastirjev, od vplivnih posameznikov do inštitucij, organizacij, združenj, … in njihovih političnih, ekonomskih, ideoloških, … interesov. Kamorkoli po svetu greš, če se dovolj potrudiš, registriraš groupthink. To še kako velja tudi za Slovenijo. Same s komunajzarskimi “vrednotami” oprane betice. S tem, da so danes zadeve še toliko bolj sofisticirane. Ne vlaga se vse v eno strujo, ampak več le teh, tudi znotraj kulture, da se potem med sabo dajejo. Kakor na katerem področju seveda.
Med tem, ko se ljudje ukvarjate z X, vam načrtno uničujejo državo in kontinent na katerem živite brez. Vi pa tudi, če ste to že uspeli registrirati, še naprej živite kot, da se vas praktično ne tiče.
Anonimno 1241, 09.09.2025 ob 14:12
“v vojni je vojna za vse, še posebej, če je takšna gverilska. saj so partizani delali na enak način. pa če verjameš medijem so v gazi itak samo zdravnice, ki imajo pri 34 že 10 otrok, pa novinarji (slučajno s kakšno bombo v rokah) pa delavci rk in drugo. Če bi hoteli zadevo rešiti, potem bi morali lepo razdeliti državo na dva dela.”
WTF… Še en debil, ki ni dojel zakaj se v resnici gre.
Berem vaše komentarje in NE DOJAEMTE folk?
Vaš IQ mora biti res majhen.. sorry, ampak tako je očitno. SE pa najde izjema ja.
“Ni opravičila za pobjanje otrok?!”
Če bi prebral bi videl da so strenirani da so lahko samo
a. KLAVCI.
b. ŽRTVE.
IN NIČ VMES.
WTF IMATE V GLAVI FOLK? ZELJE?
Ce so otroci trenirani za zrtve ali teroriste, kako je potem avtorica kao normalna?
Od kod je prisla v Slovenijo? Kako se je naucila slovensko?
Od kje ena egipcanska muslimanka, tujka, ki je odrasla in zivela v tem sistemu, na slovenskem opravljalskem forumu?
Delam nekaj malega z migranti, ki so prisli v Slovenijo, pa lahko recem, da je bila kar nekaj njim Slovenija ciljna dezela, ker smo majhna, urejena in mirna drzava, kjer si lahko v miru ustvarijo zivljenje in druzino. So vsi ti ljudje izjeme?
https://www.24ur.com/novice/tujina/izrael-napadel-vodstvo-hamasa-v-dohi.html
Zdaj je Izrael napadel še Katar!
Očitno svetu vlada židovska mafija, ki je nihče ne more ustavit!
“Ce so otroci trenirani za zrtve ali teroriste, kako je potem avtorica kao normalna?
Od kod je prisla v Slovenijo? Kako se je naucila slovensko?
Od kje ena egipcanska muslimanka, tujka, ki je odrasla in zivela v tem sistemu, na slovenskem opravljalskem forumu?”
ŠE EN, KI NI PREBRAL. V letih 1978/79 je prišla v Ameriko, NE SLOVENIJO. Iz radovednosti je obiskala sinagogo in cerkev in že to jo je šokiralo, da v mošejah ne kolnejo vseh nevernikov, kot pri njih, redno, vsakič.
In je lepo povedala, da je rabila dolga leta, da se ne znebila teh vsadkov zla in sovraštva.
Takrat se je očitno še dalo, čeprav je dobila jasna navodila, da SE NE SME ASIMILIRATI, ker so muslimani tu, da islamizirajo. ODKRITO. Očitno je pač pametnejša od večine ostalih, ki ostanejo ujeti v svojem male programčku sovraštva.
Zatipkano:
“ŠE EN, KI NI PREBRAL. V letih 1978/79 je prišla v Ameriko, NE SLOVENIJO. Iz radovednosti je obiskala sinagogo in cerkev in že to jo je šokiralo, da v CERKVAH in SINAGOGI ne kolnejo vseh nevernikov, kot pri njih V MOŠEJI, redno, vsakič. Ne samo v Palestini, enako je bilo v ZDA.”
In oni so tisti, ki kličejo ZDA veliki satan, Izrael pa mali. Oni, z vsem tem sovraštvom in zlom, ki ga projicirajo na druge.
Anonimnež, 10.09.2025 ob 09:12
In kaj dela vodstvo hamasa v Katarju? Zakaj niso na fronti? Aja saj res, tam ne morejo brezskrbno zapravljati pokradenih milijard od pomoči Palestincem.
Jutri so lahko pri nas v Sloveniji. In bo Izrael bombardiral Ljubljano, da uniči Hamas.
?!!?
Imajo moje dovoljenje, da ga lahko take tipčke počijo tudi na mojem dvorišču. Taki skrajneži ne bi smeli imeti nobene potuhe, je pa znano, da so ponavadi nekje na varnem, obkroženi z družino in samo čakajo na kakšen spodleteli atentat, da potem lahko kontaminirani mediji pišejo da kako so grdi ”zahodnjaki” ubili še kakšno žensko in otroka.
V enem našem podkastu je nek znan komentator lepo podal primer kako se pri nas poroča in bilo je nekaj v tem stilu. Izraelci so zavzeli bolnišnico v Gazi, temu je sledilo zgražanje in obsojanje da kako si to držnejo, ker so napadli civilni objekt. Zanimivo je bilo, da so isti mediji poročali tudi da so bolnišnico zavzeli po 6ih dneh, kar se niso niti trudili skriti, ker čustvena nota je bila tako ali tako dosežena. Potem pa se je komentator vprašal, da koliko časa potrebuje vojska da zavzame bolnišnico? Nič, se pripelje tja in vstopi. Ampak če človek malo pomisli, je nekdo 6 dni branil bolnišnico, verjetno z orožjem, da Izraelska vojska ni samo vstopila vanjo? In to vojska ki je ena izmed najbolj sofisticiranih na svetu. To so te majhne informacije in detajli, ki dajo slutitit kako pro-palestinske medije imamo pri nas in pač lahko komentiramo samo o tem, kar nam je servirano iz prav teh istih medijev.
Reala, 10.09.2025 ob 12:15
Imajo moje dovoljenje, da ga lahko take tipčke počijo tudi na mojem dvorišču. Taki skrajneži ne bi smeli imeti nobene potuhe, je pa znano, da so ponavadi nekje na varnem, obkroženi z družino in samo čakajo na kakšen spodleteli atentat, da potem lahko kontaminirani mediji pišejo da kako so grdi ”zahodnjaki” ubili še kakšno žensko in otroka.
V enem našem podkastu je nek znan komentator lepo podal primer kako se pri nas poroča in bilo je nekaj v tem stilu. Izraelci so zavzeli bolnišnico v Gazi, temu je sledilo zgražanje in obsojanje da kako si to držnejo, ker so napadli civilni objekt. Zanimivo je bilo, da so isti mediji poročali tudi da so bolnišnico zavzeli po 6ih dneh, kar se niso niti trudili skriti, ker čustvena nota je bila tako ali tako dosežena. Potem pa se je komentator vprašal, da koliko časa potrebuje vojska da zavzame bolnišnico? Nič, se pripelje tja in vstopi. Ampak če človek malo pomisli, je nekdo 6 dni branil bolnišnico, verjetno z orožjem, da Izraelska vojska ni samo vstopila vanjo? In to vojska ki je ena izmed najbolj sofisticiranih na svetu. To so te majhne informacije in detajli, ki dajo slutitit kako pro-palestinske medije imamo pri nas in pač lahko komentiramo samo o tem, kar nam je servirano iz prav teh istih medijev.
Kaj ti v vojni ne bi branila recimo UKC, kjer so najbolj ranljivi, bolni, ranjeni, nosecnice in bolni otroci?
Kaj ni logicno, da se branijo bolnisnice?
In kaj za vraga imajo Izraelci za osvajat bolnisnico v Gazi?
spet netocno, 10.09.2025 ob 16:12
Kaj ti v vojni ne bi branila recimo UKC, kjer so najbolj ranljivi, bolni, ranjeni, nosecnice in bolni otroci?
Kaj ni logicno, da se branijo bolnisnice?
In kaj za vraga imajo Izraelci za osvajat bolnisnico v Gazi?
???? Zato se pa ne čudim, da smo kjer smo.
Forum je zaprt za komentiranje.