Sodelavec si je odrezal jajca
Sodelavec copata pravi da ima žena probleme s tabletami zato se je on žrtvoval in si šel jajca odrezat na kliniko. Seveda piše in vsi zagotavljajo da je to čist simpl in si še isti dan doma, naslednji že na šihtu – no ja, on je na bolniški že 3 mesece saj ima vnetja pa zagnojitev pa ne vem kaj še. V opozorilo vsem ki bi si šli radi jajca odrezat raje uporabite kondom ali prisilite ženske na tablete!
kaj mu ni jasno, 22.01.2025 ob 14:01
Sodelavec copata pravi da ima žena probleme s tabletami zato se je on žrtvoval in si šel jajca odrezat na kliniko. Seveda piše in vsi zagotavljajo da je to čist simpl in si še isti dan doma, naslednji že na šihtu – no ja, on je na bolniški že 3 mesece saj ima vnetja pa zagnojitev pa ne vem kaj še. V opozorilo vsem ki bi si šli radi jajca odrezat raje uporabite kondom ali prisilite ženske na tablete!
J… se. Žri ti tablete.
Avtorica, vemo, kako to gre pri teh stvareh, pri ljudeh, kot si ti.
Če bi imela tvoja hčerka takšnega moškega, bi rekla, kako ima fajn moškega.
Če bi pa šlo za tvojega sina, bi pa rekla, da je moški copata, ženska pa zmaj.
Moški niso nerazmišljujoči, nesposobni bebci, da bi se za nekaj odločali samo zato, ker je ženska tako rekla.
Vazektomija se reče, sem jo opravil že pred leti, z ženo več sexava pa bolj dolgo mi stoji lahko 2uri pa trd ko beton imam 50let vsaj 3x na teden pa še ljubico imam pa še kaksen par vcasih prav pride..bolj star bolj nor..če rabi kdo info lahko tudi na tonimarin7386@gmail.com
Forum je zaprt za komentiranje.