Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Smrt zaradi neprilagojenosti

Smrt zaradi neprilagojenosti

npr. v lahki obutvi lazenje po skalovju visokogorja, skok z višine v prenisko vodo, divjanje po nepreglednih ovinkih …

je to res vredno “obžalovanja” zaradi preminulosti človeka … ali pa je (pod pogojem, da zaradi takšne/ga dripca/ke ni na.jeb.al še kdo) odrešujoče za človeštvo ??

in kaj naj si mislimo o ljudeh, ki zaradi taknih dripcev/k reskirajo svoja življenja, da poberejo crkovino?
kje se konča smiselnost???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ah rajši bi pisal o nesmislu kot takem, kot da tu obsojaš človeka, ki je bil žrtev objektivnih in subjektivnih okoliščin.. v gorah pač vedno lahko pride do česa, podobno kot na cesti, podobno kot v domači kopalnici…
Ljudje si med seboj pač pomagamo, četudi to nismiselno, četudi je brezupno..imaš primer, ko je plaz zasul dva smučarja, štirje so ju šli iskat in vseh šest je ostalo pod snegom. Kaj si sploh hotel povedati, razen da te to ne pusti čisto hladnega, nimaš pa pojma o ničemer, kot večina nas ne…

ps naj ti bo za dvoumno objavo

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

No veliko je nesreč, ki bi se jim dalo izogniti. Se pa najde tudi kakšen kandidat za Darwinovo nagrado
http://www.darwinawards.com/

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

če ne razumeš … se ustavi predno greš na tipkanje ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

npr.: http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/foto-v-kriziscu-v-blizini-domzal-trcila-tovornjaka.html da ne bo ponovitev ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

tukaj

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Vsakokrat ko stopiš za volan in nisi stopnocentno spočit in stoprocentno zbran, morda razburjen zaradi nečesa, jezen na nekoga, popolnoma zaljubljen … nisi tako drugačen od teh ljudi in tvegaš svoje in tuje življenje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close