Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Smokey eyes

Smokey eyes

Čao punce!

Mene pa zanima, če si zna katera naličiti oči v “zadimljenem” stilu? Kako to naredite?

Lep vikend vam želim!

Jaz se velikokrat tako namažem, sem pa potrebovala kar nekaj vaje, da mi je uspelo.
Naredim pa tako, da dam na veke (po mazanju s pudrom seveda) bazo za ličenje. Potem narišem črto na spodnji in zgornji veki. Nato sčopičem razmažem in po potrebi dodam še malo senčila, ki ga “potegnem” malo navzgor in na ven. Na koncu pa še maskaro. Delam pa to v sivi oziroma črni barvi, v temno zlato rjavi, tudi včasih bordo.
ni nobena umetnost, le malo vaje.Zgleda pa lepo.

Hvala. Bom poskusila. Men je ful všeč, tako za zvečer. Samo senčilo v črni izgleda verjetno malo prehudo. Je verjetno boljša siva, ane?
Kakšno bazo za ličenje pa daš po pudru na veke?

Senčilo imam sivo, barvico pa občasno sivo ali črno!
Nimam črnega senčila, ta bi bila pa res huda.
Imam bazo od Lumene v tubi, super.

Hvala.
Lep sončen dan ti želim.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close