Smokey eyes
Jaz se velikokrat tako namažem, sem pa potrebovala kar nekaj vaje, da mi je uspelo.
Naredim pa tako, da dam na veke (po mazanju s pudrom seveda) bazo za ličenje. Potem narišem črto na spodnji in zgornji veki. Nato sčopičem razmažem in po potrebi dodam še malo senčila, ki ga “potegnem” malo navzgor in na ven. Na koncu pa še maskaro. Delam pa to v sivi oziroma črni barvi, v temno zlato rjavi, tudi včasih bordo.
ni nobena umetnost, le malo vaje.Zgleda pa lepo.
Forum je zaprt za komentiranje.