Službene komedije :)))
🙂
Si opazila, kajne, kako te drugi sploh ne poslušajo ampak se oklepajo nekih svojih resnic kot največji zaklad na svetu.
Ljudje si zelo težko priznamo, da se v čem motimo.
In če bi še dolgo pisala in obrazlagala, bi te nazadnje še prepričali, da se posmehuješ. :-)[/quote]
Misliš, da si ti kaj drugačna ? 🙂
Ravno tako se oklepaš svoje resnice. Le tega trenutno ne opaziš, ker se slučajno s sramežljivo strinjata.[/quote]
Drugačna?
Nekoliko pa že. Slej ko prej odneham. Če nekdo noče videt, slišat, odneham.
No, to te ne dela drugačno. 🙂 Itak, vsak vidi kar želi videt, nikomur ne moreš vsilit svoje resnice. ShyGirl se je pritoževala, da karkoli objavi, je že vse narobe. Kaj pa je narobe v tej temi? Meni se nič ne zdi narobe. Vsak je povedal svoje. Vse je prav. 🙂
Robi, meni pa je bil film všeč. Sicer krut, ampak zelo realističen, dobro odigran in na trenutke kruto zabaven. Zabaven ravno v smislu kako zelo drugačne so lahko resnice posameznikov neke družbe.
Forum je zaprt za komentiranje.