Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Službene komedije :)))

Službene komedije :)))

🙂
Si opazila, kajne, kako te drugi sploh ne poslušajo ampak se oklepajo nekih svojih resnic kot največji zaklad na svetu.
Ljudje si zelo težko priznamo, da se v čem motimo.
In če bi še dolgo pisala in obrazlagala, bi te nazadnje še prepričali, da se posmehuješ. :-)[/quote]

Misliš, da si ti kaj drugačna ? 🙂
Ravno tako se oklepaš svoje resnice. Le tega trenutno ne opaziš, ker se slučajno s sramežljivo strinjata.[/quote]

Drugačna?
Nekoliko pa že. Slej ko prej odneham. Če nekdo noče videt, slišat, odneham.

Misliš, da si ti kaj drugačna ? 🙂
Ravno tako se oklepaš svoje resnice. Le tega trenutno ne opaziš, ker se slučajno s sramežljivo strinjata.[/quote]

Drugačna?
Nekoliko pa že. Slej ko prej odneham. Če nekdo noče videt, slišat, odneham.[/quote]

Star pregovor pravi, da pametni odneha. 🙂


No, to te ne dela drugačno. 🙂 Itak, vsak vidi kar želi videt, nikomur ne moreš vsilit svoje resnice. ShyGirl se je pritoževala, da karkoli objavi, je že vse narobe. Kaj pa je narobe v tej temi? Meni se nič ne zdi narobe. Vsak je povedal svoje. Vse je prav. 🙂

Robi, meni pa je bil film všeč. Sicer krut, ampak zelo realističen, dobro odigran in na trenutke kruto zabaven. Zabaven ravno v smislu kako zelo drugačne so lahko resnice posameznikov neke družbe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close