službena zabava
Absolutno nateg, če mene vprašaš. Ne poznam firme, ki bi organizirala 3 dni na Krvavcu. Pogovori se z njim, oziroma povej mu, da nisi butasta in da se taksnih pizdarij ne bos sla.
Sluzbena Novoletna zabava je definitivno samo en dan, nekateri povabijo tudi zene zaposlenih moskih in moze zaposlenih zena. Jaz sem tako kar nekajkrat bila na mozevi zabavi.
Skratka tip te je nalagal. Ne verjemi mu.
Urska
veš, kaj, upam , da si intelegentna oseba, ki ve, da je to laž…pa tudi, če bi bilo res, bi oseba, ki ima nekoga resnično rada preživela Novo leto z ljubljeno osebo……ne meči življenja stran za vsako ceno z nekom, ki ni iskren…razčisti z njim ….drugače pa si vsak človek na tem svetu zasluži osebo, ki ga iskreno ljubi…. tebi in tvijemu malčku pa želim lepe praznike…
Nič posebnega. Poznam podjetje, kjer imajo komercialisti (tisti uspešnejši) za nagrado teden dni Turčije. Brez družin, seveda, samo skupina zaposlenih. Očitno pač obstajajo direktorji (ali lastniki), ki jim družinsko življenje nič ne pomeni, ali pa ga sami sploh nimajo, in se jim zdi samoumevno, da bojo zaposleni z navdušenjem sprejeli ponujeno nagrado.
Drugo je pa stvar zaupanja med vama, ampak to pa nima nobene veze ne s službo, ne z zabavo.
Drugače pa, jaz bi mu rekla, naj si poskusi zamislit, da mu ti najaviš tridnevno zabavo, in naj ti pove, ali bi se mu zdelo sprejemljivo (zakaj ja / zakaj ne) in kako bi ravnal.
Dej no dej, tud mi imamo dvodnevno službeno zabavo. Večdnevne so pa zato, ker so tja zraven vključena tudi raznorazna predavanja, pa zlo pomembno je to, da pol okajen ne voziš domov. Takoj drage punčice pomislite, da ji laže, da jo vara itd. Saj irma 3 lahk to preveriš, madona ste babe zmešane, zafrustrirane. Je pa res, da mi 3 dni ne bi glih ustrezalo. Jaz ne bi šla za tri dni, tud ne grem, ampak grem za en dan oziroma tist glavni večer.
Nč se sekirat Irma 3, povej mu da naj gre na tisto glavno zabavo zvečer, pustit vaju za 3 dni sami se mi ne zdi prav, se mi pa zdi da se ti ne laže, saj bi lahko v vsakem trenutku to preverila, ne?
Lep pozdrav!
Tudi jaz prvič slišim za tako zabavo. Kdo bo pa organiziral tako zabavo, prosim te lepo no? Potem ima pa res zelo prilagodljive sodelavce.
Aja, Mony, a veš novoletne službene zabave se običajno (kolikor jaz vem, vedno) ne organizirajo dejansko na novo leto, ampak kaka 2 tedna prej. Samo reče si jim tako.
Cvetka Novoletna zabava čez vikend na Krvavcu – malo morgen še predavanja zraven. Jaz vsej zgodbi ne bi verjela. večdnevni seminarji so med službenim časom. Novoletna zabava z dodatkom seminarja. Jao, ne vem kje delaš. Se sprašujem. Pa tud novoletne zabave ali prednovoletne zabave so že cel december – ponavadi v petek, tako da ne vem – jaz mu ne bi verjela in če bi šel, ga definitivno ne bi čakala doma. Odloč se sama.
Urška
Jaz pa verjamem, da so firme, katere častijo zaposlenim 3 dni. Oz od petka do nedelje. Vem iz prve roke, pri prijateljici v službi imajo vsaj enkart letno take shode. Irma 3 pa ni napisala, da je za silverstra, pač pa čez vikend in, da je novoletna. To pa res ne pomeni, da ima lubico, pa ne vem kaj še. Možek bi pač rad izkoristil priložnost za žur, ki se mu ponuja. Je imel moj šanso za dva dni na eno takih prednovoletnih službenih zabav, pa je obema jasno, da ne bo šel, ker se mi lahko mal strga. Me pa kak mesec prej heca na to temo, kao bom šel.
1 dan mogoče ne rečem, sam 3 dni. Sej nekje imajo res tko v fermah, sam v takih k jim gre bolj dobr. Zdej odvisno od tebe kok mu zaupaš in kok ga rabiš da je ob tebi in otročku. Lahko pa nardita kompromis in je tam sam kakšen dan al pa 2. Kaj pa verjanta da greš ti z njim, mogoče pa prideš sam zadnji dan. Tud jaz bi se težko odločila če bi bla na tvojem mestu. Zagotovo se pa ne splača skregat in neki nardit po svoje, vse je stvar kompromisa.
irma3 oprosti ampak,tvoj mož res dela norca iz tebe,lepo te prosim s kako pravico ga bo otpustil a? Ne nasedaj mu lepo se pogovorita povej mu ,da ti je vse skupaj zelo čudno ,da ne dvomiš o njem samo 3 dni sama pa tudi nočeš bit.Ne vem mogoče je vse res in ima službeno zabavo samo mislim ,da bi sam mogel vedeti ,kdo ima prednost pred službo.Upam ,da se bo vse lapo izteklo…veliko sreče lp
Pri nas v službi imamo enega modela, ki hodi že nekaj let ‘na konferenco’ za štiri dni. V resnici je stvar taka, da gre njegova priležnica na konferenco za par dni, njemu šef odobri en dan konference, za druge dni pa si tip vzame dopust. Spanje pa ima tako rešeno – spi pri priležnici v hotelu. Žena pa vesela, da se mož toliko izobražuje. Tako da malo je le za preverit tole zabavo.
Še ene par predlogov:
– Če bo šel, mu pred odhodom okoli vratu priveži tisto ovratnico, s katero lahko v vsakem trenutku preveriš njegov položaj po GPRS,
– Najami ene par privat detektivov, ki se bojo 24-7 plazli okoli njega ( če GPRS slučajno zataji),
– Preden gre NUJNO preglej njegovo prtljago, če je s sabo vzel kaj dvomljivega, ne pozabi tut na žepe jakne, ki jo bo imel na sebi in seveda rutinskega pregleda njegovega GSM-a (zadnji klici, pa SMS-si),
– Pa da ne pozabim: nujno pokliči na Interpol in jih prosi, če te lahko obvestijo v primeru, če bo prečkal mejo.
– Probaj ga na kolenih prosit, naj ne gre……….
– Postavi ultimat….. ali te bojo odpustili v službi, al te bom pa pustila jaz…….
Pa lepo vas prosim narod…… SAJ JE TUDI MENI ČUDNO…. za par dni na službeno novoletno zabavo, …..ampak dajte no……. Zganjate vsi tako paniko, ko da bi se šel na Krvavec ubit, ne pa žurat!!! (žurat na tak ali drugačen način)
Obstaja veliko bolj prefinjenih načinov, da vse to preveriš……. povabi na obisk kakšnga njegovga sodelavca in njegovo ženo in se potem narediš malo bedasto in vprašaš, kaj bojo delali na žurki…… potem pa opazuj! Ne samo njegovga sodelavca (ker lahko da sta v navezi), ampak tudi njegovo ženo. Al pa ista fora…… pokličeš v službo, pa rečeš, da si pozabila ob kteri uri grejo, ker da maš tisti dan ravno ene opravke – pa boš izvedela vse………
Sicer pa…. če ni zaupanja, zakaj si pa sploh še z njim???? Če drugače ne hodi na nevem-kakšne večdnevne seminarje, nevem, zakaj bi se pa tokrat šel kurbarit……… po mojem tut če bi bla kakšna ljubica v igri, ji verjetno ne bi blo dost, da greta samo 1X na leto kam…….. saj pomoje.
LP
Remedy
Forum je zaprt za komentiranje.