Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Slušbeno potovanje žene in njenega sodelavca

Slušbeno potovanje žene in njenega sodelavca

jah,……….kaj ne razumeš, da tisto piše ženska in išče odgovore,kako naj pove možu in od nas sliši,kako bo mož reagiral…..

hahahhahaaaaaa…………………….:)

ČE PRDNEMO NAM BO LAŽJE!!![/quote]

Ti zagotovo nisi ženska.

jah,……….kaj ne razumeš, da tisto piše ženska in išče odgovore,kako naj pove možu in od nas sliši,kako bo mož reagiral…..

hahahhahaaaaaa…………………….:)

ČE PRDNEMO NAM BO LAŽJE!!![/quote]

Ti zagotovo nisi ženska.[/quote]

A TI NIKOLI NE PRDNEŠ????

A vidite, v kakšnih precepih ste pridni fantje, ki se greste neke resne zveze, v katerih naj bi bila zvestoba? Če babo pustite, da vam sama leta okoli, ji date še pa še priložnosti. Če je ne pustite, izpade, da ste nezaupljivi in kako oz. čemu vezo vzdrževati, če ni zaupanja?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne sekiraj se vnaprej, če sta sodelavca imata nešteto priložnosti da se med njima kaj zgodi, zato potovanje še ni nujno izgovor za intimno druženje. Zaupaj ji in pogovorita se o tvojih strahovih.
Vso srečo 🙂

kakšni bedniki. Pridgajo o nekem zaupanju, potem pa si ne upajo babe spustit na službeno potovanje. Kakšni loleki!

a ti še seb ne zaupaš tolk, da bi šel sam kam dlje kot du skreta

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jakar uživaj te tri dni tudi ti!!!!!

Jaz sem tudi že morala iti na kako povabilo poslovnih partnerjev na kako neobvezno prireditev, seminar, predavanje….pač zaradi vljudnosti, stikov, posla….

In sem šla tudi že kot edina ženska s 3 moškimi! uau! in Smo bili vsi nekako iste starosti, vsi bolj ali manj vezani.

Ma mi ni na misel padlo, da bi se moj partner lahko spraševal o moji zvestobi ali o tem kaj bi se lahko tam dogajalo. Dogajalo se je sicer ful, res smo se imeli fajn, zabave je bilo na pretek, res so bili vsi 3 tudi zelo kavalirsko nastrojeni in mi je bilo prav zabavno, kako so skrbeli zame.

Ampak moj osebni prostor je ostal nedotaknjen in moja vest je čista. Še vedno grem lahko kadarkoli kamorkoli takole, dokler sama vem, da je zgolj biznis.

Ne hodim pa nikakor na nobene službene piknike, igre, zabave…tam pa je pestro ja….predvsem se moraš VEDNO otepati kakega starega sluzavega nažganega sodelavca. Ma raje preskočim ta del.

Kaj pa če je sodelavec lušten?

Eni stalno potujemo na “neobvezna” potovanja pa se zenske sprijaznijo, in nam zaupajo. Tu pa taka drama. Kuzki… lol.

Moj gre tudi na dvodnevne službene žurke 🙂 pa ni nikol panike. Ponavadi pride domov fino nabasan in naredi poročilo kaj je gledal, kaj je delal, kaj je jedu, koliko spil (ta podatek je ponavadi tak da ga pomnožiš x2)…

Jaz tudi veliko hodim na službena potovanja in vedno sexamo ko nori……In, če možu kaj ni prav pa naj zgine od doma,je pa res, da mu vedno povem kako so se me drugi vzeli v 2..ali 3..ali v 4…mmmm………in ga to noroooooooooo rajca!!!!


In potem se zbudiš vsa mokra. 🙂
Le zakaj možu ne bi bilo prav in bi moral zginiti, če pa ga to rajca…:)))

ampak daljinec je pa od desca, ko je babnica na potovanju ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Avtorja nikakor ne skrbi varanje, skrbi pa ga moralna spornost tega, da bi žena preživljala čas (NE VARALA!) z moškim, na službenem potovanju, s sodelavcem, na izobraževanju?!?

Nekateri dejansko svetujete, da se mora resno pogovoriti, ali žena zares želi na ta neobvezni seminar, in namigujete, da ima lahko on odločilno besedo, ali dovoli ali ne, ali pa postavlja ultimate???

Pa kaj imate svoje na verigah, in jim še ne zaupate, ali kako? Ma ne vem. “Hej, če boš imela v pisarni za cimra sodelavca, ne sodelavke, bom šel, pa se ti kar s šefom zmeni, ker osem ur na dan pa ne boš sama z moškim v pisarni!”

Seveda jo pusti oditi na seminar. Če se vrne bo za eno izkušnjo bogatejša. Kakršna to že bo.


Končno, hvala. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Mogoče prideta celo dva iz tega seminarja 🙂 :))

Spomnim se dveh učiteljev na, zanju, službenem izletu. Kako je postelja škripala! Izkoristijo.


Končno, hvala. :)[/quote]Senza a to se gre zate?
Ja kaj pa nisi prej povedala? :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Končno, hvala. :)[/quote]Senza a to se gre zate?
Ja kaj pa nisi prej povedala? :)))))[/quote]
Mislim, da moj partner take scene sploh ne bi uprizarjal, še manj pa rešitev iskal po forumih. Pri nas doma se zaenkrat še znamo pogovarjati, pa tudi sicer moj partner ni tako nesiguren sam vase, da bi ga skrbel nek sodelavec ali pa prijatelj…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Senza a to se gre zate?
Ja kaj pa nisi prej povedala? :)))))[/quote]
Mislim, da moj partner take scene sploh ne bi uprizarjal, še manj pa rešitev iskal po forumih. Pri nas doma se zaenkrat še znamo pogovarjati, pa tudi sicer moj partner ni tako nesiguren sam vase, da bi ga skrbel nek sodelavec ali pa prijatelj…[/quote]
žensko se vzpodbuja, jo motivira in odganja strahove, da se gre izobraževati … ker bo potem še več dala od sebe, ko bo doma ♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Če v resni zvezi ni zaupanja potem ni ničesar. Zakaj bi se človek na zalogo sekiral? Za skok čez plot ženska res ne rabi iti za nekaj dni na seminar, mirno lahko po šihtu zavije na “popoldanski počitek”. Cene? Zmerne..tam od 30€ naprej….baje..tako se govori…:)))

Berem malo odgovore, no, po teh komentarjih meni na kraj pameti ne bo padlo mojega kadarkoli vprašat, če lahko grem na seminar sama s sodelavcem. Ko gre on kam, me stalno vpraša, če grem zraven. In včasih grem. So sicer dodatni stroški, se pa da v prostem času vseeno kaj videt in skupaj uživat takšne drobne službene bonitete. Za skok čez plot pa ni treba do Francije, res ne.


Srečen mož 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close