Slušbeno potovanje žene in njenega sodelavca
A vidite, v kakšnih precepih ste pridni fantje, ki se greste neke resne zveze, v katerih naj bi bila zvestoba? Če babo pustite, da vam sama leta okoli, ji date še pa še priložnosti. Če je ne pustite, izpade, da ste nezaupljivi in kako oz. čemu vezo vzdrževati, če ni zaupanja?
Jaz sem tudi že morala iti na kako povabilo poslovnih partnerjev na kako neobvezno prireditev, seminar, predavanje….pač zaradi vljudnosti, stikov, posla….
In sem šla tudi že kot edina ženska s 3 moškimi! uau! in Smo bili vsi nekako iste starosti, vsi bolj ali manj vezani.
Ma mi ni na misel padlo, da bi se moj partner lahko spraševal o moji zvestobi ali o tem kaj bi se lahko tam dogajalo. Dogajalo se je sicer ful, res smo se imeli fajn, zabave je bilo na pretek, res so bili vsi 3 tudi zelo kavalirsko nastrojeni in mi je bilo prav zabavno, kako so skrbeli zame.
Ampak moj osebni prostor je ostal nedotaknjen in moja vest je čista. Še vedno grem lahko kadarkoli kamorkoli takole, dokler sama vem, da je zgolj biznis.
Ne hodim pa nikakor na nobene službene piknike, igre, zabave…tam pa je pestro ja….predvsem se moraš VEDNO otepati kakega starega sluzavega nažganega sodelavca. Ma raje preskočim ta del.
Avtorja nikakor ne skrbi varanje, skrbi pa ga moralna spornost tega, da bi žena preživljala čas (NE VARALA!) z moškim, na službenem potovanju, s sodelavcem, na izobraževanju?!?
Nekateri dejansko svetujete, da se mora resno pogovoriti, ali žena zares želi na ta neobvezni seminar, in namigujete, da ima lahko on odločilno besedo, ali dovoli ali ne, ali pa postavlja ultimate???
Pa kaj imate svoje na verigah, in jim še ne zaupate, ali kako? Ma ne vem. “Hej, če boš imela v pisarni za cimra sodelavca, ne sodelavke, bom šel, pa se ti kar s šefom zmeni, ker osem ur na dan pa ne boš sama z moškim v pisarni!”
Končno, hvala. :)[/quote]Senza a to se gre zate?
Ja kaj pa nisi prej povedala? :)))))[/quote]
Mislim, da moj partner take scene sploh ne bi uprizarjal, še manj pa rešitev iskal po forumih. Pri nas doma se zaenkrat še znamo pogovarjati, pa tudi sicer moj partner ni tako nesiguren sam vase, da bi ga skrbel nek sodelavec ali pa prijatelj…
Senza a to se gre zate?
Ja kaj pa nisi prej povedala? :)))))[/quote]
Mislim, da moj partner take scene sploh ne bi uprizarjal, še manj pa rešitev iskal po forumih. Pri nas doma se zaenkrat še znamo pogovarjati, pa tudi sicer moj partner ni tako nesiguren sam vase, da bi ga skrbel nek sodelavec ali pa prijatelj…[/quote]
žensko se vzpodbuja, jo motivira in odganja strahove, da se gre izobraževati … ker bo potem še več dala od sebe, ko bo doma ♥
Berem malo odgovore, no, po teh komentarjih meni na kraj pameti ne bo padlo mojega kadarkoli vprašat, če lahko grem na seminar sama s sodelavcem. Ko gre on kam, me stalno vpraša, če grem zraven. In včasih grem. So sicer dodatni stroški, se pa da v prostem času vseeno kaj videt in skupaj uživat takšne drobne službene bonitete. Za skok čez plot pa ni treba do Francije, res ne.
Forum je zaprt za komentiranje.