Slušbeno potovanje žene in njenega sodelavca
Lepo od tebe, enTip, še je upanje za moške. :))
Bikini, tvoj post ob 10:19 – ne vem, a sva imeli isto sodelavko ali jih je nekaj, ki imajo ta sindrom. :)) Tudi jaz poznam eno tako, ki ima očitno težave s samozavestjo, ker okoli sebe nima ravno postavnih lepotcev, da bi se ji splačalo tako oblačit. :)) Veš, rešitev je preprosta – njej ni toliko do pecanja sodelavcev, ampak bolj do tekmovanja s sodelavkami. Ona misli, da se druge sodelavke v tla mečejo od zavisti, ker se tako obleče. :))
Ženske na delovnem mestu znajo biti tako simpatične. Za sodelavko sem imel dečvo, ki je kar kipela od baročnih oblin, s še posebej razvito pljučno kapaciteto. Vedno se je oblačila v tesna kratka krilca, ki so kričala pod pritiskom napete ritke, najbolj pa je razveseljevala fukotožne mlade sodelavce z globokimi dekolteji v katerih smo se utapljali. Njeno znamenito vprašanje je bilo:”zakaj me ne gledaš v oči, ko se pogovarjaš z mano?” Hm, težko vprašanje….
Lepo od tebe, enTip, še je upanje za moške. :))
Bikini, tvoj post ob 10:19 – ne vem, a sva imeli isto sodelavko ali jih je nekaj, ki imajo ta sindrom. :)) Tudi jaz poznam eno tako, ki ima očitno težave s samozavestjo, ker okoli sebe nima ravno postavnih lepotcev, da bi se ji splačalo tako oblačit. :)) Veš, rešitev je preprosta – njej ni toliko do pecanja sodelavcev, ampak bolj do tekmovanja s sodelavkami. Ona misli, da se druge sodelavke v tla mečejo od zavisti, ker se tako obleče. :))[/quote]
Tipično prilizovanje je tisto od tipčka….
Piše to tukaj sproti pa gleda pornič seksi oblečenih prasičk in si ga meče na njih… On sploh ne MORE met nič s takimi tudi če bi hoto… gleda pa jih to pa verjamem…
Kak si naivna da mu to verjameš!
mene je na službenih potovanjih (do sedaj) vedno napadla kakšna 35 – 40 letna, izzivalno oblečena, f.u.kljivo gibajoča se krasotica
pa vsaka se mi je zaklinjala na svoje starše & otroke, da nikdar nikomur ne bo bleknila kaj sva počela ☺
….zato, ker se je tako oblekla, da jo ja ne bi gledali v oči……ker v njih ni bilo nič za videt zato je najraje oblekla tako goooobok dekolte…. ;)[/quote]
On, pa ja ne verjameš tej zgodbi? Poet želi preseči pisca erotičnih zgodb – Braneta Kastelica. :)))[/quote]Nooooo, ne vem kaj točno želi ta Poet povedat, je pa res, da se mnogo njih obleče tako…. napol in potem se zgražajo, ko jih kdo preveč pogleda….. one pa kao svetnice….. 😉
emmm B.B.K. piše pravljice, ne pa zgodbe … z malo namigovanja, da bi morda lahko kaj bilo ali pa naj bi bilo … v bistvu je pa pil zanič, ceneno kavo ☺
….zato, ker se je tako oblekla, da jo ja ne bi gledali v oči……ker v njih ni bilo nič za videt zato je najraje oblekla tako goooobok dekolte…. ;)[/quote]
On, pa ja ne verjameš tej zgodbi? Poet želi preseči pisca erotičnih zgodb – Braneta Kastelica. :)))[/quote]
Draga moja, Brane K. je samo eden in zame je legenda! Moji zgodbici pa verjemi ali ne…če ji ne verjameš se bom pa katero drugo izmislil:))) Sicer pa sva z dotično gospodično sčasoma postala dobra prijatelja in ohranila stike tudi sedaj, ko nisva več sodelavca. BTW, naučil sem se jo gledati tudi v oči:))
On, pa ja ne verjameš tej zgodbi? Poet želi preseči pisca erotičnih zgodb – Braneta Kastelica. :)))[/quote]
Draga moja, Brane K. je samo eden in zame je legenda! Moji zgodbici pa verjemi ali ne…če ji ne verjameš se bom pa katero drugo izmislil:))) Sicer pa sva z dotično gospodično sčasoma postala dobra prijatelja in ohranila stike tudi sedaj, ko nisva več sodelavca. BTW, naučil sem se jo gledati tudi v oči:))[/quote]
A ti hočeš antilopo narediti virtualno ljubosumno? :)))
Draga moja, Brane K. je samo eden in zame je legenda! Moji zgodbici pa verjemi ali ne…če ji ne verjameš se bom pa katero drugo izmislil:))) Sicer pa sva z dotično gospodično sčasoma postala dobra prijatelja in ohranila stike tudi sedaj, ko nisva več sodelavca. BTW, naučil sem se jo gledati tudi v oči:))[/quote]
A ti hočeš antilopo narediti virtualno ljubosumno? :)))[/quote]
Ah, kje pa, ona je “the one and only”…virtualno:))).
Poet se ti to hecaš ali resno misliš? Glede tistih kulijev, sklanjanja, oblačenja sodelavk?
Sem že par služb imela, ampak povsod ženske večinoma v hlačah, pretežno kavbojkah. Le občasno katera v krilu pa ne v minicah. Da bi katera imela globoke dekolteje in vrtoglave pete tudi ne.
Večinoma pa smo v pisarnah. Pa delo s strankami. Samo, da bi se katera tako obnašala pa še ni bilo.
Joj, kako srečo imam, da še nisem naletela na tak kolektiv. Jaz pa bi bila v kavbojkah, bi se ziher zgrozile.
Res si ne znam predstavljat, da se to res dogaja. Pa v kakih službah to?
Jaz sem delala v JU, v privat firmah, v državnih firmah. Tako redno zaposlena kot prej prek študenta pa nikjer ni bilo kaj takega. Zgleda, da je to značilno samo za določen foh.
Tudi so ženske, ki se elegantno oblečejo, torej ne samo kavbojke, ampak daljše krilo, ne globok dekolte, nevpadljiv make-up. Pa saj takih žensk kot jih opisuje Poet, ne moreš jemat resno ? Kdo sploh zaposli take kure?
Forum je zaprt za komentiranje.