Slovenski možje nad 35
Bla, bla bla. V mestu bo še slabše. Na kmetih, če gre za tak primer, ženska res veliko dela in ji mož nima kaj naprej metat plače. V mestu pa bo ženska le gospodinjila, se pravi veliko manj delaala kot na kmetih, torej bo možek lahko še bolj metal naprej svojo plačo.
Ja, v mestih se ne dogaja, kaka traparija. V mestih je veliko več nasilja in kriminala kot na podeželju.
Preseliš se v mesto, ker tam se te stvari ne dogajajo, to se dogaja le na kmetih, na podeželju………[/quote]
Ne vem kdo je pisal, vendar če rezimiram: vedno odsoten mož, ki ne sodeluje pri gospodinjskih opravilih, je pri ženskah vzrok za nezadovoljstvo, slabo voljo in posledično tudi za pomanjkanje želje po seksu. Pri nekaterih tako nezadovlj(e)nih ženskah potem nanese, da si omislijo ljubimca. Logično sklepanje me potem privede do tega, da so ti ljubimci verjetno čisto nasprotje moža, torej pripravljeni so sodelovat pri gospodinjskih opravilih. In tako “prešuštnika” potem skupaj preživljata romantične trenutke ob pomivanju posode, likanju, pospravljanju in pranju (seveda tudi moževih) gat, kar vse skupaj predstavlja tudi krasen uvod oz. predigro v zadovoljujoč seks.
Hočeš povedat, da samo ženske opazite napake? Če jih samo one opazijo….pa naj stran gledajo če je to tako naporno za njihove oči……. 😉 :))[/quote]
Ozri se samo malo tako v resničnem kot virtualnem svetu (preberi si temo Kakšni bi bili vzgibi) in boš videl, kateri spol se pogosteje kritizira s strani nasprotnega.
Jaz mislim, da nihče ne kritizira več in nihče manj. Razlika je le v tem, da eni povejo na glas, drugi pa držijo v sebi. Ženske pogosteje držijo v sebi, ker se čutijo šibkejše in niso toliko drzne. Je pa res, da ne eno in ne drugo, ni dobro za medsebojne odnos(e).
Ne bi rekla. Ženske postanejo sitne (ampak vse delajo še naprej, namesto da bi možu postavile ultimat, še vedno pridno čistijo za njim, namesto, da bi pustile, da sam pospravi), nezadovoljne, zagrenjene… in takšna ženska si ne želi seksa. Z nikomer. Seks se začne v glavi. Če si dobre volje, srečen, optimističen… je seks odličen. Če si depresiven, nesrečen… telo ne rabi seksa. Vsaj pri večina žensk je menda tako.
:)))
Narobe sklepaš. Seks je tako kot bi šel likat. Najprej te groza kolikšen kup se je nabral, ko se zadeve vendarle lotiš nekako gre, ko si pa konec si pa vesel, da je stvar opravljena za nekaj dni….
Drugače pa beri Metko84 ona ve kaj se ji plete po glavi 😉 :)))
Domišljija je močnejša od realnosti. 🙂
Hočeš povedat, da samo ženske opazite napake? Če jih samo one opazijo….pa naj stran gledajo če je to tako naporno za njihove oči……. 😉 :))[/quote]
Ozri se samo malo tako v resničnem kot virtualnem svetu (preberi si temo Kakšni bi bili vzgibi) in boš videl, kateri spol se pogosteje kritizira s strani nasprotnega.[/quote]Hvala za tole darilo :)))
Z ene strani so kritike, z druge pa dobronamerni nasveti? 🙂
Joj, Boom in On_, prav nasmejim se vama.
SPloh tole, da je seks kot kup perila za zlikat :). Čeprav je pa res, da očitno marsikje je tako.
Recimo večkrat se sliši, da bo mož kaznovan tako, da ne bo seksa. Torej, če mož nekaj ne naredi, ga žena kaznuje, da mu reče ne pri seksu. Jaz v tem vidim nekaj drugega. Če ni seksa, je to kazen za oba. Seks bi moral biti za oba nekaj lepega. Torej, če ne seksata, je to kazen za oba, ne le za njega.
Ali pa se spravijo na kakšno češ, da jo imajo moški le za praznjenje jajc ali pa, da se ne ceni dovolj, da ima takega in takega ljubimca … vse to mi je čudno. Kot, da si ona ne bi želela seksa. Očitno si ga želi. Torej ni le neumna trapa, ki da noge narazen in dela na ta način uslugo moškemu.
Ne vem, amapk jaz jemljem seks kot nekaj lepega, nekaj kar oba rada počneta, nekaj v čemer oba uživata, nekaj kar si oba želita. In če tega ni sta oba prikrajšana.
Če bi bila moški, si ne predstavljam, da bi seksala z žensko, ki bi ji bil seks kot kup perila: komaj čakaš, da je mimo. Definitivno ne bi želela seksat s tako žensko (če bi bial seveda moški).
Jaz pa mislim, da ženske lažje izrazijo svoja čustva kot moški, ki jim izražanje čustev predstavlja šibkost.
Seveda je. A hkrati je ženska zadovoljna, ker lahko moškega kaznuje. 🙂
In ga na takšen način poskuša prevzgojiti. 🙂
Sem bral eno zgodbo, kjer so ženske v neki Turški vasi moške kaznovale tako, da jim niso dale seksat, ker so od njih zahtevale, da se jim napelje vodovod do vasi. Prej smo morale vodo nositi par kilometrov daleč. In so seveda uspele. 🙂
Robi, tisti Turki niso vedeli, da si ženske tudi želimo seksa :).
matjazko, a ne da? Si predstavljaš, da ženska samo lenari pa jo moški kaznuje z neseksom :).
Je pa nekaj tudi res, da imamo ženske sicer res rade seks (vsaj, če je v glavi vse tako kot mora biti), ampak rabimo več vzbodbude zanj. Ženske pa rabimo več dotikanja, božanja :).
Ne glede na vse bom iz čiste previdnosti malo pozoren na umazano in nezlikano perilo, če bo moja odsotna. Če bo kakšen kos manjkal, potem vemo koliko je ura in to utegne zame predstavljati dvojni udarec. Poleg tega, da me vara, bom deležen še očitkov, da ga nisem opral in/ali zlikal in posledično bom spet ostal na suhem :-))))
Osebno mislim, da je tudi precej žensk, ki gospodinjstvo ter otroke tudi same dojemajo kot izključno njihovo domeno in tudi če imajo moške, ki so pripravljeni delat oz sodelovat, čutijo potrebo, da jih je treba stalno kontrolirat, se vtikat, učit, popravljat, kritizirat, ne dopuščajo moškemu pri delu in/ali razporejanju časa lastnih odločitev in samostojnosti. Mislim, da je tudi to eden od vzrokov zakaj potem moški velikokrat od vsega bežijo.
Jaz pa mislim, da ženske lažje izrazijo svoja čustva kot moški, ki jim izražanje čustev predstavlja šibkost.
[/quote]Meni se pa zdi, da nihče več ne izraža svojih čustev, ampak le reakcije, ki jih ta čustva porvzročajo. Nekdo je recimo užaljen, ker ji partner ni pomagal. Namesto, da bi mu povedal, kakšne občutke ob tem doživlja, ta čustva zatre, jih ne izpove, ampak samo z jezo ali užaljenostjo reagira, s čimer drugemu zmanjša možnost sočustvovanja in hkrati poveča možnost, da se bo partner na ta odziv začel branit, namesto da bi poskušal razumet ali branit svojega partnerja.
Kar se pa tiče “likanja” 🙂 je pa tako v večini zvez in posebej tam, kjer med partnerjema ni razumevanja, o čemer sem tako pisal zgoraj. Ženska, ki se čuti ljubljeno takrat, ko ji partner pomaga pri gospodinjskih opravilih, pač potrebuj od partnerja to sodelovanje, zato, da se mu potem lahko preda, saj se le ljubljena ob njemu počuti varno. Problem nastane, ko se moškemu tega ne da in ženska ne zna pravilno izrazit svojih občutkov ali pa jih izrazi pravilno in jih partner ne upošteva. V tem primeru mi je povsem razumljivo, da se ji takemu moškemu ni za predajat. Tak odnos je potem zelo površen in nezadovoljujoč. Seksa se pa potem po principu likanja, ali pa še tega ni. Jaz recimo ne likam, zato še ne poznam teh občutkov. 😉
Ja – draga, prvo skuhaj dobro kosilo, zlikaj perilo, potem pa se pridi pocrkljat na kavč s čipsom in pivom v naročju. 😀
Moški še nekak zdržimo brez seksa, kaj pa ženske? To bi bilo prehudo trpinčenje za vas in moški enostavno nimamo srca, da bi gledati, kako se mučite, zvijate in prosjačite. :))
Boom, veš, da imaš prav. Ženska se čuti bolj pomembno,če je prepričana, da brez nje ne bi šlo. Če je prepričana, da vse sama zna. Po drugi strani pa postane zagrenjena, ker ostane preveč dela njej. Ja tudi take ženske poznam, ki mislijo, da morajo vse same in moškega ne pustijo blizu. In tudi take poznam, ki mislijo, da njihov sinek tudi ne more brez njih, čeprav je že odrasel… in potem smo mlade ženske zgrožene, ko naletimo na te mamine sinčeke.
Osebno mislim, da je tudi precej žensk, ki gospodinjstvo ter otroke tudi same dojemajo kot izključno njihovo domeno in tudi če imajo moške, ki so pripravljeni delat oz sodelovat, čutijo potrebo, da jih je treba stalno kontrolirat, se vtikat, učit, popravljat, kritizirat, ne dopuščajo moškemu pri delu in/ali razporejanju časa lastnih odločitev in samostojnosti. Mislim, da je tudi to eden od vzrokov zakaj potem moški velikokrat od vsega bežijo.[/quote]
Kaj pa če si potem omisli ljubimca :)?
Ja – draga, prvo skuhaj dobro kosilo, zlikaj perilo, potem pa se pridi pocrkljat na kavč s čipsom in pivom v naročju. 😀
Moški še nekak zdržimo brez seksa, kaj pa ženske? To bi bilo prehudo trpinčenje za vas in moški enostavno nimamo srca, da bi gledati, kako se mučite, zvijate in prosjačite. :))[/quote]
Seveda, to je spet še ena tema, ko cveti domišljija in z njo njeni večni ujetniki, saj bi še koga imenovala, pa je več kot očitno, kdo so to ccccc
domišljija je važnejša od znanja, je rekel einstein, torej tudi od teorije, sploh pa od prakse :)))
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ko nekaj naredimo v hiši ali okoli nje se počutmo nekaj več (nezavedno!) kot oni ki ne dela, posledično smo tako nad njim in s tem izkazujemo ljubezen do njega, kot jo je mama izkazovala dojenčku, ko se je smehljala, ko ga je pestovala. Ta zadeva mora bit v odnosu-partnerstvu uravnotežena če ne se eden počuti manjvredno drugi pa izigran, ker preveč vlaga-dela. Posledično mu ni da bi s seksom-ljubljenjem še nagradil tistega, ki ni za odnos nič prispeval, nič prispeval v skupno dobro.
Seveda, to je spet še ena tema, ko cveti domišljija in z njo njeni večni ujetniki, saj bi še koga imenovala, pa je več kot očitno, kdo so to ccccc
domišljija je važnejša od znanja, je rekel einstein, torej tudi od teorije, sploh pa od prakse :)))[/quote]Ali na tem spisku imenovanih najdeš tudi svoje ime?
Če ne se mi pa res smiliš…. 😉 😀
Seveda, to je spet še ena tema, ko cveti domišljija in z njo njeni večni ujetniki, saj bi še koga imenovala, pa je več kot očitno, kdo so to ccccc
domišljija je važnejša od znanja, je rekel einstein, torej tudi od teorije, sploh pa od prakse :)))[/quote]Ali na tem spisku imenovanih najdeš tudi svoje ime?
Če ne se mi pa res smiliš…. 😉 :D[/quote]Ja ponižno upam, da se najdem tam, samo ne vem če sem ravno na prvi strani ccccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Saj na splošno, kot družba postajamo vedno bolj obsedeni s sabo. Na tisoče pogojev, obsedenosti z zunanjostjo, perfekcionizem, zlikanost, naličenost….
Ogromno dela, da človek zadosti vsaj minimalnim pogojem današnje obsedene družbe, da ne izpade čudak. 🙂
Lahko bi prav tako živeli normalno brez likanja in brez ličenja in imeli več časa zase in več miru.
Ali pa mora nadzorovati zato, ker ne zaupa moškemu ?
To je tudi res, kar praviš.
Je veliko takšnih, ki sploh ne znajo ubesediti svojih občutkov. kar potem otežuje samo reševanje problemov.
Metka…..Mogoče pa je zdaj priložnost, da začneš z nami sodelovat. 🙂
Nimamo moški brez razloga večje prostornine možganov. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.