Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Slovenski možje nad 35

Slovenski možje nad 35

Ugotavljam, da je večina mož v Sloveniji nad 35 trebušastih (po možnosti z izrazitimi joški), plešastih, oblečenih v raztegnjene majice in nasploh neprivlačnih. Kaj se res velika večina zapusti, ko pride v določena leta?

Ja, ampak za njih to ni nič hudega, ker so moški … Samo ženske napake opazijo 🙂

Kaj ti misliš, da so vsi Jankovići?

Hočeš povedat, da samo ženske opazite napake? Če jih samo one opazijo….pa naj stran gledajo če je to tako naporno za njihove oči……. 😉 :))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Moja ugotovitev pa je, da so pred tem obdobjem, recimo okrog 20-ega leta v večini anoreksično suhljati, poženščeni, pretirano osredotočeni na skrb za telo (do te mere, da si lakirajo nohte ipd.). Zato ni čudno, da jim po 35-em vse dol pade in se končno razvijejo v “prave” in krepke moške:).

Delam v kolektivu (80+ zaposlenih), kjer so moji sodelavci večinoma moški 35+, in malo je takšnih kot opisuješ. Pa še tistih nekaj, ki je so po letih bližje 50 ali več.

Po drugi strani pa se sam veliko športno udejstvujem in redno videvam ogromno žensk z občutno preveč kilogrami. Večina jih je v starostni skupini 25-35. In praktično vse v povprečno mesecu ali dveh izginejo, izgubijo voljo, nadomestijo jih pa druge z enakimi problemi…

Zanimivo, kajne?

Mene bolj znervira moški, ki je že ves paničen, ker ga čaka 35i rd … in me v pavzi med sestankom vpraša, če si sama pulim obrvi ali mi to stori kozmetičarka. Do tistega trenutka sem bila prepričana, da resnično posluša, ko mu kdo kaj pojasnjuje. :/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Izgubljanje las oz. plešavost je posledica “zapuščenosti”? 🙂
A 35-letnice v povprečju izgledaju bolje kot 35-letniki? V isti starostni skupini, ne bi rekel.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Izgubljanje las oz. plešavost je posledica “zapuščenosti”? 🙂
A 35-letnice v povprečju izgledaju bolje kot 35-letniki? V isti starostni skupini, ne bi rekel.[/quote]

Oh, brez skrbi. Jaz sem prijetno presenečena, kako urejene so zrele ženske – če pa jih primerjam z moškimi, pa sploh.

Na roditeljskem sestanku pri mojem otroku ni ene mamice, za katero bi lahko rekla, da ni urejena in znotraj normalnih proporcev.


Prosim za pameten ženski nasvet, kaj lahko moški naredi, da ne bo plešast, ker je to, po ženskem mnenju, znak zapuščenosti ?

Verjetno je to izjava neke ženske, ki ni zanimiva za moške. Seveda pa so potem moški krivi, ker niso dovolj dobri.


Verjetno se moraš pogovorit z njimi tako, da te ne bodo zapuščali. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Prosim za pameten ženski nasvet, kaj lahko moški naredi, da ne bo plešast, ker je to, po ženskem mnenju, znak zapuščenosti ?

Verjetno je to izjava neke ženske, ki ni zanimiva za moške. Seveda pa so potem moški krivi, ker niso dovolj dobri.[/quote]

To s plešavostjo je res krivica, ampak je tudi nežnejši spol dobil kontro, ker so bile sivolaske takisto označene za neurejene. Ne pa recimo sivolasci.

Izgubljanje las oz. plešavost je posledica “zapuščenosti”? 🙂
A 35-letnice v povprečju izgledaju bolje kot 35-letniki? V isti starostni skupini, ne bi rekel.[/quote]

Oh, brez skrbi. Jaz sem prijetno presenečena, kako urejene so zrele ženske – če pa jih primerjam z moškimi, pa sploh.

Na roditeljskem sestanku pri mojem otroku ni ene mamice, za katero bi lahko rekla, da ni urejena in znotraj normalnih proporcev.[/quote]

Puder delno zakrije gubice, ustrezne obleke zakrijejo celulit, barvilo zakrije sive lase….. :)))
Kaj pa brez vseh teh “korekturnih ženskih trikov”, ki jih moški ne uporabljamo? :))
Ne vem, kakšen moški je “urejen”? Jeans hlače + srajca in smo že lepi. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Oh, brez skrbi. Jaz sem prijetno presenečena, kako urejene so zrele ženske – če pa jih primerjam z moškimi, pa sploh.

Na roditeljskem sestanku pri mojem otroku ni ene mamice, za katero bi lahko rekla, da ni urejena in znotraj normalnih proporcev.[/quote]

Puder delno zakrije gubice, ustrezne obleke zakrijejo celulit, barvilo zakrije sive lase….. :)))
Kaj pa brez vseh teh “korekturnih ženskih trikov”, ki jih moški ne uporabljamo? :))
Ne vem, kakšen moški je “urejen”? Jeans hlače + srajca in smo že lepi. :D[/quote]

Matjažko, vi moški ste nam ženskam “odredili”, da ne smemo imeti gubic, celulita, sivih las ipd. Kaj pa, če bi me ženske postale stroge in od vas zahtevale, da ne smete imeti sivih las?

Ne bi rekel, te stvari žensko navidezno pomladijo. In mlajše so v “živalskem svetu” za samce bolj zanimive. Torej nekatere se same bojite, da ne bi bile več “fukabilne”, se oproščam izrazu :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Moški so mogoče res odredili nekaj, ženske pa ste to dopustile in moški so verjeli, da vam to ustreza. Če jaz pokažem željo po nečem in mi partnerka v tem ustreže, verjamem, da to počne zato, ker njej ustreza in ne zato, ker bi meni ustrezalo, saj si tega ne želim, ker na dolgi rok to vedno prinaša nezadovoljstvo. Zdaj pa lahko to rešimo tako, da moški preprosto nehajo izražat svoje želje (kar se mi ne zdi preveč svobodno), ali pa da se ženske postavijo zase (kar pa ne vem, če je realno izvedljivo).

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bolje pleša, in trebuh, kot celulit:)

Ne bi rekel, te stvari žensko navidezno pomladijo. In mlajše so v “živalskem svetu” za samce bolj zanimive. Torej nekatere se same bojite, da ne bi bile več “fukabilne”, se oproščam izrazu :)))[/quote]

Ne boš verjel, ampak nekatere ženske imajo celulit in sive lase že zelo zgodaj, ko so še zelo mlade. Celulit ni povezan s starostjo.

Marko, jaz se z manjšimi napakicami niti ne obremenjujem.

Ne bi rekel, te stvari žensko navidezno pomladijo. In mlajše so v “živalskem svetu” za samce bolj zanimive. Torej nekatere se same bojite, da ne bi bile več “fukabilne”, se oproščam izrazu :)))[/quote]

Ne boš verjel, ampak nekatere ženske imajo celulit in sive lase že zelo zgodaj, ko so še zelo mlade. Celulit ni povezan s starostjo.[/quote]

Odvisno od tvoje genetike, saj isto velja za moške. Ampak povprečen 35-letnik izgleda bolje kot povprečna 35-letnica, če ne uporablja različnih “kozmetičnih vark”.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Še dobro, da imamo moške, ki nam odrejajo in smo ženske, ki to dopuščamo:). Vse kar počnemo ni zgolj zaradi egoističnih nagibov, ampak si želimo tudi ugajati drugim. S tem ni nič narobe:). Če bi bila zaprta med štirimi stenami, nikomur na vpogled, bi se le tuširala in strigla nohte:)).

Matjažko, moški ste neverjetno prepričano v to, da ste nevemkako fejst. Samozavest serijsko. :)))

Eh matjaži, brcaš v temo… kje si pa to prebral, ali pišeš na podlagi lastnih izkušenj? :))

35 letna ženska in 35 letni moški lahko izgledata enako dobro (če nekaj dasta nase, zdravo živita in ….) ali pa enako slabo (če sta zanemarjena, zavaljena in …)

Bibita, Matjažko bo svojo punco zamenjal, čim bo stara 35 let in tako vedno naprej. :)) Vedno za najnovejši model. :))

Eh matjaži, brcaš v temo… kje si pa to prebral, ali pišeš na podlagi lastnih izkušenj? :))

35 letna ženska in 35 letni moški lahko izgledata enako dobro (če nekaj dasta nase, zdravo živita in ….) ali pa enako slabo (če sta zanemarjena, zavaljena in …)[/quote]

Točno tako. Morda je matjazko izhajal iz tega, da ima ženska pri 35-ih letih majhne otroke, polno dela z drugimi in zato se manj posveča sebi ter svoji zunanji lepoti. Aja, pa ob sebi še moškega z dvema levima rokama…ja, potem je ta trditev skoraj pravilna:)).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close