slovenska glasba
Ja saj zato sem vprašala glede govedraske muske in staršev:) Mojedva je tudi hvala bogu nista poslušala, poslušata tudi tuje izvajalce. Samo eno obdobje smo živeli s fotrovimi starci, in takrat je bilo tega full in je bilo zoprno pa še naglas sta dajala to musko.
Ko js slišim govedarsko musko je kot da me božjast useka, prav počutim se da zbolevam. To je zame totalno brezdušna muska kot neko natepavanje. Imela sem pa sosedo, istih let kot jaz, ki se mi je prav smilila, njena starca sta bila pa živa kmetavzarja. To so pa imeli govedarsko musko stalno in njo je bilo zelo sram in je trpela.
[right][/right]
Niti ne, z mat si lahko zavrtima vinilko Pink Floydov, fotr pa kakšne Led Zeppelin, ZZ Top ali kaj podobnega 🙂 Je pa res, da mojega priljubljenega jazza nekak ne preneseta.
@kikica21: točno to: topli večeri, hladno pivo in dobra muzika!
Še enga slovenskega komada se spomnim, ki mi je bil še kar všeč od Katje Fašink. Sicer glas ima ona res povprečen, ampak komad ji je takrat naredil SoulGreg, ta tip je pa kar talentiran. Pa video je dosti hud za slovenske razmere Evo ga: http://www.youtube.com/watch?v=s92eTCclFtc
Če maš posluh, pol si sploh ni kaj gor prit :)) Bom začela nudit inštrukcije :D[/quote]
Ne, niti približno nimam posluha. Pa to ni samokritika, le realno stanje 🙂 Ko sem to odkril, sem se pač specializiral za poslušanje in tudi precej obvladam poslušanje 🙂 Lahko mi pa ti kaj profi zapoješ in te bom profi poslušal.
Hehe, a si že slišala kdaj za tisto delitev človeških možganov – da so nekateri ljudje bolj umetniški tip, drugi pa znanstven. Nekaj v stilu te slike:
No, jaz sem nekako mešan 🙂 Glede na izobrazbo/delo/ustvarjanje čisto znanstven, natančen, “urejen”, “I know exactly who I am”, praktičen – medtem ko na čutni ravni bolj na desni: I am imagination, art, poetry, I feel, I sense, I am taste, itd. 🙂
Torej moj “output” je čisto znanstven, “input” pa bolj “zasanjan” 😀 Pač boljše od obeh svetov.
Super komad.
Sicer pa se jaz vedno poistovetim s tem besedilom:
http://www.youtube.com/watch?v=T6RccXh5APw
Pa še skromen si ful 😀 Joke. Jaz se ne poznam tako dobro. Pomoje smo pa vsi mešanica, pač en svet malo prevladuje :)[/quote]
Ups, mogoče bi moral jasneje napisati, da tisti komentar “boljše od obeh svetov” ni neka splošna trditev (ali primerjanje z drugimi), ampak tako se vidim oz. je le moje zadovoljstvo s sabo (npr: pač nimam problemov s tem, da ne znam peti ali slikati in se mi zdi takšna kombinacija tudi dobra). Veš kaj mislim? Niti se mi ne zdi toliko vprašanje skromnosti kot pa, da se poznam z vsemi slabostmi in dobrimi stranmi ter tudi sprejemam 🙂
Evo, da ne bo čist offtopic, tole si pa danes pojem:
http://youtu.be/s-LntmK2c4Y
Razumem, je bil samo hec 🙂 Jaz se nekak bolj zavedam svojih slabosti, se tud več ukvarjam z njimi, v želji da jih izboljšam, se ne nekaj slepim. Dobre lastnosti pa so pogosto potisnjene nekam na stran…Ne vem zakaj se jih tako malo zavedam. No, ne razmišljam o njih, ponavadi. E to bo to. Primerjati se z drugim, je pa pomoje najslabša stvar, ki jo lahko narediš. Če bi se, bi bila verjetno precej zafrustrirana 🙂
Dej komentiraj še mojo priloženo pesem v prejšnjem komentarju, da ne bova čisto zašla iz teme 🙂
Še en nasvet. Žensko še posebej lepo naredi ravno zavedanje sebe, poznavanje svojih atributov (ok, tu nimam v mislih tistih, ki izkoriščajo globoke dekolteje, ampak bolj osebnostne atribute) in da se sprejmejo. Delo na slabostih je super, ampak ne pozabi na svoje dobre lastnosti, ne boj se jih pokazati, ne skrivaj se za to opevano skromnostjo in predvsem delaj na sebi zaradi sebe same in boš zmagala 🙂 Evo, za domačo nalogo razmisli o vseh svojih dobrih lastnosti, si jih mogoče zapiši, vsekakor pa jih uporabljaj 🙂 Evo, mojih pet minut.
Forum je zaprt za komentiranje.