Slovenija greznica!!!
Odgovor na objavo uporabnika
ja, ja, 08.09.2025 ob 11:35
ja, ja, 08.09.2025 ob 11:35
Odgovor na objavo uporabnika
Korošica839, 08.09.2025 ob 11:31
Korošica839, 08.09.2025 ob 11:31
Odgovor na objavo uporabnika
kje je ta, 08.09.2025 ob 09:11
kje je ta, 08.09.2025 ob 09:11
Odgovor na objavo uporabnika
Korošica839, 07.09.2025 ob 20:05
Korošica839, 07.09.2025 ob 20:05
Pri nas na urgenci, če je res nujno, čakaš minuto. Uro ali dve, če je gužva in je nekaj nenujnega, recimo zvit gleženj.
Kje je ta urgenca??? Koroška? Kje?
Ne moreš verjeti – ja, imamo svoje zdravstvene domove, imamo svojo bolnico in tudi urgenco, kjer se ne čaka v nedogled.
Ja, ko pride pa do česa resnega, vas pa odpeljejo na urgenco v Ljubljani.
Ja, in to s helikopterjem in nas tam že čakajo!
Forum je zaprt za komentiranje.