Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Slovenija greznica!!!

Slovenija greznica!!!

Odgovor na objavo uporabnika
ja, ja, 08.09.2025 ob 11:35

Odgovor na objavo uporabnika
Korošica839, 08.09.2025 ob 11:31

Odgovor na objavo uporabnika
kje je ta, 08.09.2025 ob 09:11

Odgovor na objavo uporabnika
Korošica839, 07.09.2025 ob 20:05

Pri nas na urgenci, če je res nujno, čakaš minuto. Uro ali dve, če je gužva in je nekaj nenujnega, recimo zvit gleženj.

 

Kje je ta urgenca??? Koroška? Kje?

 

Ne moreš verjeti – ja, imamo svoje zdravstvene domove, imamo svojo bolnico in tudi urgenco, kjer se ne čaka v nedogled.

Ja, ko pride pa do česa resnega, vas pa odpeljejo na urgenco v Ljubljani.

Ja, in to s helikopterjem in nas tam že čakajo!

Avtor kdaj ti ni bila brez Ida, pod Janšo morda, ko sploh v zdravstvene ustanove nismo smeli stopiti?

Mater sdsovci, odselitev se, če vam je tako hudo, nam bo lepše brez vaše zlobe in stalnih kaznivih podtikanj in kregov

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close