Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek slišim od mnogih pravih Slovenk : “samo južnjak me resnično zadovolji v postelji”

slišim od mnogih pravih Slovenk : “samo južnjak me resnično zadovolji v postelji”

Svetovljanka v vseh ozirih. ;)[/quote]

Nedolžen v vseh pogledih 😉

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Svetovljanka v vseh ozirih. ;)[/quote]

Nedolžen v vseh pogledih ;)[/quote]Pa še zavist ga daje…. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ja,kaj bi rad kaj slišal morda čebular? Poglej,nastavi mu tisti gobec,pa naj nategne še tebe.Boš postal tudi ti svetovljanec budalo.

Svetovljanka v vseh ozirih. ;)[/quote]

Nedolžen v vseh pogledih ;)[/quote]

Hehe, aaa , še ena… Jah, so to bila nora leta v bivši jugi, vražja osemdeseta… Kje so tisti časi!? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A ste bili brez zaščite, da si še sedaj tako jezna? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Lej,tega idiota živega ne morem.

A ste bili brez zaščite, da si še sedaj tako jezna? :D[/quote]

Jooooj On_, pobralo me bo od smeha 😀

Nedolžen v vseh pogledih ;)[/quote]Pa še zavist ga daje…. :D[/quote]

Jah, se je tvoja žena tudi kulturno obogatila na kakšnih internacionalnih spoznavanjih? 😀 Še sreča, jaz pa tu zaplankan v neki odročni od boga zapuščeni vasici, ki je malo ven iz Ptuja zraven Matkičeve babice…. Imam vsaj to srečo, da je cerkev blizu, da lahko grem k maši vsako nedeljo, da se spovem, ker zavidam svetovljanom. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A ste bili brez zaščite, da si še sedaj tako jezna? :D[/quote]

Jooooj On_, pobralo me bo od smeha :D[/quote]

Čemu le..si se v “špigel” pogledala?

Pa kaj ti je oz ti ni naredil, da si tako sovražno nastrojena proti njemu? :/
Tip se heca ti pa vsa penasta…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nedolžen v vseh pogledih ;)[/quote]

Hehe, aaa , še ena… Jah, so to bila nora leta v bivši jugi, vražja osemdeseta… Kje so tisti časi!? :)))[/quote]

Ne skrbi, ničesar nisi zamudil. Ti bi tudi takrat samo dr*** :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Hinavskega človeka vedno sovražno obdelam.Ni mu pomoči.In žrtev mi tudi ne uide,dokler je ne zmeljem:)) Tako delujem tudi v življenju.

hahaha Margi evo,zopet si me nasmejala,idi ti nekam no:)))))

Ah, daj no daj…. kakšna hinavščina neki?
On samo prevrača besede, da mu lepše pašejo…. itak nima pojma kaj je hinavščina 😉
Ni namenoma tak, to mu slučajno tako rata…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Dr.? A doktoriral iz picologije? Ne vem, ti si položila kak dr.? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Dr.? A doktoriral iz picologije? Ne vem, ti si položila kak dr.? :)))[/quote]

Ta je slaba, priznaj. Daj se spomni česa boljšega ://

Če ne – saj veš – game, set and match!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Dr.? A doktoriral iz picologije? Ne vem, ti si položila kak dr.? :)))[/quote]

Ta je slaba, priznaj. Daj se spomni česa boljšega ://

Če ne – saj veš – game, set and match![/quote]

Yeah, i got you! :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ta je slaba, priznaj. Daj se spomni česa boljšega ://

Če ne – saj veš – game, set and match![/quote]

Yeah, i got you! :))))[/quote]Malo kasno….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Yeah, i got you! :))))[/quote]Malo kasno….[/quote]

Dovolj, da sem ji izpulil zlato pero. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Yeah, i got you! :))))[/quote]Malo kasno….[/quote]

Malo sutra…

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Malo kasno….[/quote]

Malo sutra…[/quote]

Na kafu kod tebe? Može… Bova Trubarja čitala? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Malo sutra…[/quote]

Na kafu kod tebe? Može… Bova Trubarja čitala? :)[/quote]

Može, može … bova jutri na praznik odrezane prste kuhala. Ker boš pa mrbit prste še nucal (Bog ve, da boš prej tišlar kot pa f****) bova tebi raje kaj drugega odrezala. :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

1. izjava zelo znanega južnaka: “Ne čujem dobro ”

2. izjava še bolj južnaka: “a kdje je danas zemljotres, kad se meni je.be”

3. izjava “busanca”: ” jebo.te Fato pa koji si ti ku.r.ac gola”
Fata: ” pa pošto me ti nisi, skinuo me snajperista”

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Na kafu kod tebe? Može… Bova Trubarja čitala? :)[/quote]

Može, može … bova jutri na praznik odrezane prste kuhala. Ker boš pa mrbit prste še nucal (Bog ve, da boš prej tišlar kot pa f****) bova tebi raje kaj drugega odrezala. :)))[/quote]

Margo, kaj pa je to? Pridržati nekoga proti svoji volji, noži, kri? Tako na grobo vse pri tebi? :)))
Nisem vedel, saj imaš prav, dandanes je preveč softijev, pomehkuženi moški, vsi nekam nežni, medli… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Može, može … bova jutri na praznik odrezane prste kuhala. Ker boš pa mrbit prste še nucal (Bog ve, da boš prej tišlar kot pa f****) bova tebi raje kaj drugega odrezala. :)))[/quote]

Margo, kaj pa je to? Pridržati nekoga proti svoji volji, noži, kri? Tako na grobo vse pri tebi? :)))
Nisem vedel, saj imaš prav, dandanes je preveč softijev, pomehkuženi moški, vsi nekam nežni, medli… :D[/quote]

Dolfi, Benito in Osama v eni osebi :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close