slapovi
pomoč-
rabim pomoč in to hitro. Sestaviti moram čestitko za na radio. Sestavljeno imam že nekako tako pa mi ne gre nevem kako fajn skupaj, če imate kakšne predloge bi vas prosila za pomoč!
HVALA!
2. decembra je praznovala svoj rojstni dan draga mami in žena; ob tem jubileju ti iskreno čestitamo in želimo, da bi bila še naprej zdrava, vesela in …. (nimam pojma, sploh mi pa to ne štima)
Ariadne.zdaj si me pa res nasmejala.Točno to sem se spomnila.Goveja juha,šnicli,pražen krompir in velika skleda solate.Aja pa goveja muska.Slapovi pa mislim,da bodo glazbena čestitka.Začela si pa čisto tako kot se začenjajo vse čestitke.Samo sredine ti je zmanjkalo.Lahko pa jaz izpopolnim.Za trenutek naj odloži delo in prisluhne čestitki,naša draga…..,…….,………….po domače……..iz ……..vse najboljše za tvoj rojstni dan,veliko sreče, zdravja in veselja v krogu domačih,ti želijo……….in ti vzklikajo še na mnoga leta.Ti pa se le urno zavrti z našim atejem.
Forum je zaprt za komentiranje.