Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Skupne garderobe

Skupne garderobe

Kako se vam zdi, da imajo nekateri fitnes centri skupne garderobe za moške in ženske?

Meni to ni všeč.Nisem sramežljiva, vsekakor pa mi ni všeč, če me kr en tip opazuje, ko se preoblačim. da ne govorim o tem, da nekateri tipi nalašč hodijo nagi po garderobi, da bi te ja spravili v zadrego…

hehehehe…..
ker fitnes pa še ma skupno garderobo……
da te niso slučajn mal nategnil pa te v moško garderobo poslal……

In pol se tuširate skupaj z moškimi. Kaj je še lepšega. Ne seveda to ne gre skupaj in mora biti ločeno in sploh ne vem kak fitnes je to če ima skupne garderobe.

Ne obremenjuj se s tem in zamenjaj fitnes.
Mislim da jih ima večina ločene garderobe.

LP
Hana

Vsak fitnes center mora imeti ločene garderobe,da si lahko zasluži ime fitnes center.Ta fitnes, katerega obiskuješ,ti je želja lastnika po hitrem zaslužku in je moške in ženske garderobe stisnil v eno.Kot že zgoraj rečeno zamenjaj ta gotovo poceni fitnes.

ja fitnes centri…

veliko jih ima skupne garderobe. sej ne vem, ce lahko imajo…

sicer so pa tusi loceni.

Eden taksnih je sokol vic in tudi sokol tivoli.

Mene sicer ne moti, ve smo na mesani coni, a vseeno mislim, da bi bilo dobro narediti locene garderobe.

Žan, pa te dva fitnesa sploh nista poceni!

Res je, milenium v lj. ima skupno garderobo in tudi mene to moti.

Hm, ko sva že pri tem… kje je že to? 🙂

Millenium ima ločene garderobe za tenis. Se mi zdi skoraj nemogoče, da bi bile skupne garderobe za fitness. Še na vaseh imajo ločeno. Če je to res, jaz tja ne bi hodila. Haloooo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close