Kako se vam zdi, da imajo nekateri fitnes centri skupne garderobe za moške in ženske?
Meni to ni všeč.Nisem sramežljiva, vsekakor pa mi ni všeč, če me kr en tip opazuje, ko se preoblačim. da ne govorim o tem, da nekateri tipi nalašč hodijo nagi po garderobi, da bi te ja spravili v zadrego…
In pol se tuširate skupaj z moškimi. Kaj je še lepšega. Ne seveda to ne gre skupaj in mora biti ločeno in sploh ne vem kak fitnes je to če ima skupne garderobe.
Vsak fitnes center mora imeti ločene garderobe,da si lahko zasluži ime fitnes center.Ta fitnes, katerega obiskuješ,ti je želja lastnika po hitrem zaslužku in je moške in ženske garderobe stisnil v eno.Kot že zgoraj rečeno zamenjaj ta gotovo poceni fitnes.
Millenium ima ločene garderobe za tenis. Se mi zdi skoraj nemogoče, da bi bile skupne garderobe za fitness. Še na vaseh imajo ločeno. Če je to res, jaz tja ne bi hodila. Haloooo.