Skok v neznano
Kaj je mišljeno pod besedo urejen?
Moški pogosto govorijo zase, da so urejeni, no kar veliko jih to poudarja. Kakšen je torej urejen in kakšen neurejen moški?[/quote]
Nč bat, neurejenih moških je zelo malo. Si se ti kdaj zamislila kako urejene bi bile ženske v zrelih letih brez farbanja, pudrov in ostale navlake…. zna biti, da bi bila depra, ko se bi zjutraj zbudil ob njej.
Kaj je mišljeno pod besedo urejen?
Moški pogosto govorijo zase, da so urejeni, no kar veliko jih to poudarja. Kakšen je torej urejen in kakšen neurejen moški?[/quote]
Nč bat, neurejenih moških je zelo malo. Si se ti kdaj zamislila kako urejene bi bile ženske v zrelih letih brez farbanja, pudrov in ostale navlake…. zna biti, da bi bila depra, ko se bi zjutraj zbudil ob njej.[/quote]
Ob mnogih nadebudnih mladcih tukaj gor imam občutek, da so vsi kot iz pocukrane ameriške nadaljevanke: mladi, ravno prav zagoreli, širokih ramen, mišičasti, bleščečih in poravnanih zob, modrih oči in gostih, svetlih las, z lepo gladko kožo, izbrano oblečeni in z novimi kabrioleti, ki so si jih kupili za diplomo oz. prvo plačo, in so nasledili terenca, ki so ga od staršev dobili za maturo.
Njihove ženske se seveda zjutraj zbudijo s popolnim make-upom in nikoli nimajo mozolja.
Nč bat, neurejenih moških je zelo malo. Si se ti kdaj zamislila kako urejene bi bile ženske v zrelih letih brez farbanja, pudrov in ostale navlake…. zna biti, da bi bila depra, ko se bi zjutraj zbudil ob njej.[/quote]
Ob mnogih nadebudnih mladcih tukaj gor imam občutek, da so vsi kot iz pocukrane ameriške nadaljevanke: mladi, ravno prav zagoreli, širokih ramen, mišičasti, bleščečih in poravnanih zob, modrih oči in gostih, svetlih las, z lepo gladko kožo, izbrano oblečeni in z novimi kabrioleti, ki so si jih kupili za diplomo oz. prvo plačo, in so nasledili terenca, ki so ga od staršev dobili za maturo.
Njihove ženske se seveda zjutraj zbudijo s popolnim make-upom in nikoli nimajo mozolja.[/quote]
Jap, klepetulja, točno tako je. Nobene napake nima nihče. Dokler ne stopi pred tebe. Če sploh.
Za vse, ki jih zanima, tu je prva lokacija. Na njej je list s številko. Katera jo prva najde, naj mi jo sporoči preko zasebnega sporočila, da dobi naslednjo lokacijo.
Forum je zaprt za komentiranje.