Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Skok v neznano

Skok v neznano

Na zasebno sporočilo se naj javi tista, ki je iz okolice Maribora, stara med 30 in 40 let, ter jo zanima domišljijski skok v neznano…

M.

Skok v neznano? Iz letala s padalom ali kako? Mogoče bungejumping? Povej več.
Ali si samo v domišljiji predstavljaš, da skačeš iz aviona v neznano?

haha tale pa je vsaj originalen…

@36letnicaMB

:)))

Ne, ne, ne predstavljam si v domišljiji, da skačem v neznano. Skok v neznano je lahko, poleg tega, kar si opisala, še marsikaj drugega. Zato pa je pred njim domišljijski. Več na ZS 😉

Eh ja, to je tako kot bi se človek prijavil na izlet v neznano. Ne veš kam greš, za koliko časa, za koliko denaraj, kaj rabiš s sabo, kako se obleči, a bo daleč ali blizu, bo aktivno, bo pasivno… v glavnem brezveze se prijavit, ker je veliko ponudb, kjer je vse to jasno.
Preveč jasnih ponudb, da bi se človek javljal na nejasne.

No, da ti malo namignem. Na različnih točkah te bodo čakali namigi. Deset jih je. Pri vsakem imaš tri možnosti. Možnost A. Možnost B. Ali da končaš. A vendar se ti splača nadaljevat…

Kot sem že rekla, preveč konkretnih ponudb, da bi se človek ubadal z nejasnimi.

Greva se avanturo v realnem življenju. S tem ne mislim na posteljne dogodivščine. Prepusti se “igri” korak za korakom. Vanjo vložiš zgolj svojo energijo in zabavo.

VEš koliko jasnih, konkretnih ponudb je s strani moških, le katera bi se ubadala na nejasno ponudbo moškega, ki ne pove ne koliko star je, kaj šele kaj drugega o sebi.
Nejasna ponudba mogoče poročenega 60 letnika iz MB. Recimo.

Daleč od tega. To je ponudba urejenega 35 letnika, 180 cm višine, rjavih las in običajne postave.

Takih ponudnikov je na ona-on, netlogu na kupe.

Najbrž res. Ampak se ne ubadam z drugimi. Imajo pa verjetno drugačne cilje.

Odvisno, eni imajo take, drugi drugačne, ko jih povedo, se ženske lahko odolčimo ali ja ali ne. Če jih pa ne povedo pa se raje sploh ne ukvarjamo z njimi.

Kaj je mišljeno pod besedo urejen?
Moški pogosto govorijo zase, da so urejeni, no kar veliko jih to poudarja. Kakšen je torej urejen in kakšen neurejen moški?

Seveda, tako je tudi prav. Vsak se naj odloči po svoje. A včasih lahko beseda ali dve uničita bistvo. Tako je v tem primeru.

Gužve ne bo, a ne :)::::::::::::

Kaj je mišljeno pod besedo urejen?
Moški pogosto govorijo zase, da so urejeni, no kar veliko jih to poudarja. Kakšen je torej urejen in kakšen neurejen moški?[/quote]

Beseda urejen ima zame velik pomen. Tako z vidika osebnosti, kot zunanjega videza. Z vidika osebnosti je zame urejen moški tisti, ki na žensko ne gleda kot zgolj objekt za zadovoljevanje potreb, je razgledan, izobražen in človek na mestu. Z vidika zunanjega videza pa najbrž ni potrebno razlagati, ne?

Boljše ena oseba in tista prava, kot pa ducat z napačnimi razlogi.

Ja ravno zunanjost me zanima. Pogosto moški poudarjate, da ste urejeni. Moški na netu seveda. Meni je urejen umit, opran, s čistimi zobmi. Ne vem pa zakaj je treba to tako poudarjat. Saj je logično, da se tušira, umiva zobe, lase in da je opran in ne v umazanih cunjah.

He he, 36letnica, sicer nisem šla štet, ampak mislim, da si tistih deset točk prestala in ne da bi se sploh zavedala, vedno obkrožila možnost A ali B, nikoli C 🙂

a to je sedaj skladno s Patra procesom .. neznan kraj, način, komunikacija … potem pa Marija Jezusa rodi in je “štala” par tisoč let ☺ ☺ ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zakaj si potem še kar samska?

Preskoči oglas, če ti ni všeč. Morda si pa zato samska ker vsakega takoj skurcaš.

Avtorju svetujem, da se z dotično ne zapleta v konflikte… in naj oglas raje objavi kje drugje.


koliko točk dobim še za za frišno majco in gate, da se pred zmenkom obrijem, nosim vsaj zašite če že ne cele cote, ko grem od doma obrišem čevlje, … spilim nohte, da ne zataknjem ženskih cot in potegnem štrene, s kremo namažem roke 2x/dan, .. pa, da tiča umijem po vsakem lulanju ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Še bolj neverjetno pa je, da čeprav se ji ni zdela ponudba konkretna je vseeno namenila avtorju cel kup prispevkov. Od take pa res ni težko dobit pozornost. Kaj bi šele bilo, če bi bolj podrobno opredelil ponudbo, ziher bi se mu že isti dan nastavila.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


pikec sluzavi, negodni, z materinim mlekom na bradi: tukaj je Ž/M čvek … ne ženitna posredovalnica, tolčenje s curakom po mizi, kdo jo zlomi, niti katera lahko s poplavo vagine simulira taljenje ledu na Antarktiki ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close