Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › SINDIKAT za pilote? SINDIKAT za pilote? anonimni uporabnik 29.10.2004 ob 18:34 zadnji odgovor 29.10.2004 ob 19:23 Mene pa zanima, če imamo v Sloveniji sndikat za pilote? Če je kje iam sedež? Hvala, Mojca Prijavi anonimni uporabnik 29.10.2004 ob 19:23 zadnji odgovor 29.10.2004 ob 19:23 Upam, da nisem preveč radovedna, vendar: zakaj pa te to zanima? verjetno ga imajo na Adri-i- predvidevam vsaj, saj ne vem, kje bi ga drugače imeli. LP Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.