Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › sindikalna zabava-novo leto sindikalna zabava-novo leto anonimni uporabnik 04.11.2004 ob 13:36 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 00:48 Smo skupina cca 15 ljudi in bi radi imeli prednovoletno zabavo v eni od ljubljanskih (z okolico) gostiln. Obvezna muzika in seveda dobra hrana! Prosim za predloge. Hvala!!! Teja Prijavi anonimni uporabnik 04.11.2004 ob 13:41 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 00:48 Veliko ljudi hvali gostilno na Katarini. Prijavi anonimni uporabnik 04.11.2004 ob 21:40 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 00:48 MCDONALDS V btc-ju Prijavi edith 05.11.2004 ob 00:48 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 00:48 Ahahahaha… v McDonaldsu.. ja ja.. tudi jaz sem slišala, da prirejajo tam nore zabave.. še posebno, če si star med 5 in 10 let ;o) Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.