Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sin-poroka

sin-poroka

Zanima me kaj naredite vse tiste mame ,kinimate kaj dost stikov z OTROCI,bi šle na poroko?
nE me prosim obsojat.

če bi me povabili, ziher

Poroke sicer zelo sovražim in ne hodim na njih. Na sinovo bi pa šla, če bi bila povabljena.

Če si povabljena, potem ja. Sicer ne.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Enako.

In če ne bi bila povabljena, če gre posredi za kakšen mega spor – bi mogoče celo poslala voščilo (če ne bi bila preveč jezna nanj).

definitivno bi šla na sinovo poroko. karkoli je že bilo – mogoče bi ravno udeležba na poroki ustavrila priložnost, da se spet zbližata….

kaj točno pomeni “kaj dost stikov”?

a si povabljena ali pa nisi? tukaj ni kaj dosti za razmišljat.

pa še moja izkušnja: na prijateljičino poroko se je povabila njena stara mama, ki je prej 15 let ni povohala (za ohcet je pa zvedla preko znancev od soseda prijatljev itd). prijateljici se je zdelo zelo za malo, sploh ker je bla nadležna do drugih gostov, njeni otroci pa niso bili dovolj močni, da bi se je znebili, ampak so jo iz slabe vesti še vzeli na pojedino.
potem je seveda bila na 100 slikah, pa črno oblečena. skratka tudi meni se je zdelo neprimerno, nepotrebno (ker v 15 letih ni bilo od nje ne duha ne sluha, ne za roj. dan, NL, kaj potem hoče sedaj???)

če nisi ziher, pokliči, čestitaj in direkt vprašaj če lahko prideš vsaj v cerkev pogledat npr. to ti ne bo noben zameril!

So bili spori ,sem tudi mal jezna nanj tako da res ne vem kaj naredit.

ja pa si povabljena la nisi povabljena?

v bistvu je na njem da te “obvesti o poroki oz. vabilu”, njega pa imaš tud pravico poklicat in vprašat, ate sploh misli povabit na tak edinstven dan v življenju.

kaj pa on ?

Ja pa dobr, a povabil te je ali ne? Če te je in smatraš, da lahko ta spor pustiš vsaj na ta dan ob strani, potem pojdi. Če mu ne privoščiš iskreno te sreče ali pa nisi povabljena, pa ne it. Saj ni kaj dosti za komplicirati. Čeprav verjamem, da ti vseeno ni.

P.S.: Na moji poroki moje mame ni bilo, ni bila povabljena, ampak nismo že več let v stikih.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Če bi bila povabljena, bi šla.

Moja sestrična je povabila svojega očeta na poroko, njegove priležnice pa ne. In oče ni prišel na poroko. Zelo mu je zamerila in od takrat nista več govorila. Srečala sta se šele na njegovem pogrebu.

Ampak, če sta se srečala na njegovem pogrebu sta itak zamudila vsako priložnost za pogovor, ne? :O Pa če ni več govorila z njim, a na pogreb je pa šla???

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

In ti nisi mogla pustit ob strani in povabit svoje mame na poroko, drugim pa svetuješ, naj gredo???

Ja, naj gre, če jo je sin povabil. Zakaj ne? Saj ne veš kakšni spori so posredi. Če pa nekoga enostavno izločiš iz življenja pa logično da ne boš hodil, potem vseeno na njegovo poroko, pogreb in podobno, ne? Ne morš bit malo sprt, pa malo ne.

Jaz imam pa svoje stvari čist fajn poštimane. Vsi pač ne gremo vkup in kjer ni obojestranske ljubezni se ne gre siliti, pa naj bo to partnerski ali starševski odnos. Tukaj imam čisto vest. 🙂

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

rozalila, vsaka čast za odgovor.

Odgovor na objavo uporabnika
Žogica Nogica, 23.07.2008 ob 11:08

Ampak, če sta se srečala na njegovem pogrebu sta itak zamudila vsako priložnost za pogovor, ne? :O Pa če ni več govorila z njim, a na pogreb je pa šla???

Dedovanje!! Hmmmm

Če te je povabil, je to priložnost, da zakopljeta bojno sekiro. Življenje je prekratko, da si skregan z otroki.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close