Najdi forum

SEXS

Pozdravljeni! Imam eno vprašanje. Zanima me ali je seks z vsakim moškim enak. Ker me skrbi da bi moja punca hotela imeti spolni odnos z kakšnim drugim moškim ker bi jo zanimalo ali so kakšne razlike.

V dolžini in debelini so menda občutne razlike!!! :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Če ti povemo, da je razlika z drugimi moškimi, potem boš vedel, da je razlika tudi z drugimi ženskami. Ali bi zdaj moralo tudi njo skrbeti?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Mislim, da to vsak ve, da ne more biti enak..Lahko pa je “nevednost” le izgovor za iskanje boljšega. 🙂

seveda da je razlika!!! normalno!
pa ne samo v obliki in dolžini penisa!
nekateri moški ful radi ližejo tamalo, nekateri malo manj, baje obstajajo tut taki ki tega ne marajo-čudno, ane!
eni hočejo fuuuuuul fafanja, eni manj eni pa sploh ne-še eni čudaki…
enim pride takoj, drugi pa loh sexajo po celo uro-njami =)
eni imajo radi samo en beden položaj, drugi radi malo sprobavajo-mmmmmm
eni so grobi, eni nežni, drugi pa vse po malo-najbolša kombinacija
eni počasi not, ven, not ven, eni nabijajo divje-to je toooop,
eni se umes poljubljajo eni ne,
eni umes počnejo še kaj, drugi nič….
pa še veliko razlik je…
če si si dober ne bo iskala drugje, jaz sem z mojim že 10 let, začela sva ko sem bila še zelo mlada in z skoraj nič izkušnjami….
tako da tole kar sem napisala so ugotovitve ki si jih delimo z prijateljicami, saj veste kakšne smo ženske… use si povemo, tut take stvari =)

tko da ti se z svojo lubiko lepo pogovori kaj ji je všeč in kaj ne tako da ne bo drugje iskala.
še tole ti povem, nekoč mi je ena znanka rekla, da ne bom nikoli nič sprobala če bom skos ostala z mojim lubijem… jaz pa sem ji rekla, zakaj bi ga pustila in iskala boljšega, kar je malo vrjetno da mi bo uspelo, ker me tko posexa da se mi še cel naslednji dan kolca =D

štekaš-če boš tako dober da bo cela blažena ne bo drugje iskala
če boš pa zanič… pa bog pomagaj

Jah, če si jo z medom namažete, se menda pudli tudi dobro odrežejo? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kje si pa dobila vse te “izkušnje” z toliko različnimi “seksomati”, če si tako dobra, da si že v prvo zadela takega, da se ti še sedaj kolca? :)))

On, iz pogovorov s kolegicami a ne. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

On_ ja saj sem lepo napisala =) saj ni nobena skrivnost da se ženske use med sabo pogovarjamo, seveda je sex pogosta tema =) tam sem dobila vse tee “izkušnje”
ja res sem mela srečo da sem ga našla, pa zato se nimam jaz nekaj za dobro, pač srečo sem mela da sem našla takega ki mi res ustreza v postli, in seveda tudi jaz njemu =) zato se pa ne igram z ognjem in ne tvegam da ga ne izgubim.
kaj a ti dvomiš da si svoji dovolj dober? a je ona zate dovolj dobra?

matjazko ti se kar z medom maži pa naj te pudli ližejo. jaz imam deca zato da mi jo poliže =)

Imaš srečo, da mu ribe dišijo, ker eni ne jedo radi rib. :)))

[img]http://4.bp.blogspot.com/-P3WskWyagI4/Tx_ZJjeo42I/AAAAAAAAAT4/bioSQjI-MSY/s1600/2010-12-23-fishy-tattoo+copy.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Samo tisti vzdihljaji na koncu povedi so bili tako slikoviti (-njami =)-mmmmmm-najbolša kombinacija-to je toooop,…) , da sem pomislil, da si vse to lastnoročno dala čez..;)…. Sploh pa ko ti prijateljica pove kaj takega kar njo odbija… mogoče bi pa tebe privlačilo tako, da kar tako nekaj na pamet, da so taki in taki, dobri in slabi, se jaz ne bi šel…. 😉
Sploh pa naj tisti, ki so na slabe naleteli najprej sebe vprašajo kaj so počeli(/soustvarjali so ga 😉 pri vsem tem poslu, da je zadeva tako slabo izpadla…. 🙂

Sam pa ne dvomim, da ne bi bil dober, ne zase, ne zanjo in ne z medom in ne brez…. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Matjazko saj ni bilo treba, da vsi vemo kakšne ribe hodiš lovit v tisto vašo močvaro….. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tale na sliki je ostriž, je zelo raskav in zel otežko za čistit, večjim se sleče kožo. Watershine je njen že verjetno tudi kdaj iz kože dal, da si ni jezika ranil. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tale na sliki je ostriž, je zelo raskav in zel otežko za čistit, večjim se sleče kožo. Watershine je njen že verjetno tudi kdaj iz kože dal, da si ni jezika ranil. :D[/quote]Eh, Marjazi naprej je treba ribo ujet, da jo lahko potem iz kože daješ 😉
Pa ti imaš sploh pravo vabo za tako žvau?….. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ostriža se da na beli kruh lovit. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

matjazko: maš pa smolo če lulika od tvoje babe smrdi po ribah =(
moj se hvala bogu ni nikoli pritožil nad mojo tamalo =) pravzaprav se mi sam ponudi da mi jo poliže, po tem takem mu že diši, pa dvomim da mu diši po ribah ker jih načeloma ne je (morda enkrat na leto).
ti pa svoji pupi predlagaj da si jo z milom umije pa ne bo po ribah smrdela =)

on_ pač zraven sem dopisala kaj je meni všeč, tko da ja to sem dala čez =)
saj sem omenila da mam deca 10 let, kaj misliš da sva se samo gledala =)
sva sprobavala, veliko sva sprobavala =)
kar sem gor napisala mnjami, mmmmm, top….ipd. to mi moj dela in to mi je dobr, zato se mi pa kolca, spet.


Mogoče se jih je prenajedo kje, pa sploh ne ve? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ti se pa ne spoznaš na ribice. Večji ostriž je roparica. :))

Ribe smrdijo samo, če so surove! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Marko, ti se pa ne spoznaš na ribice. Večji ostriž je roparica. :))
[/quote]
Mogoče, dokler ni dost lačen, pol pa oropa tud kruh s trnka. 😉
Res se bolj slabo, malo pa se. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zapomni si staro pravilo:

Vsaka “žaba” ima svojo muziko.

no mislim da je čas da zaključiva z debato, meni je važno da mojemu moja češplica diši in da jo ima rad. tako sem srečna jaz, srečen je on. fajn se požgeva in sva potešena =)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close